Może macie doświadczenie z rekuperacją? Czy faktycznie jest mniej kurzu niż w mieszkaniach z wentylacją grawitacyjną? Czy żałujecie ozdobnych frontów i sztukaterii?
Sztukateria czy się kurzy
Sztukateria czy się kurzy
Bardzo podoba mi się sztukateria oraz kuchnie z ozdobnymi frontami ALE
obawiam się, jak będzie wyglądać sprawa ze sprzątaniem, a konkretnie z osadzaniem się kurzu. Mama straszy, że trzeba będzie cały czas sprzątać, mąż uspokaja, bo będzie rekuperacja. Wiadomo, im mniej "udziwnien", tym prościej utrzymać dom w czystości, ale nacieszyć oko na codzień też ważna rzecz
Może macie doświadczenie z rekuperacją? Czy faktycznie jest mniej kurzu niż w mieszkaniach z wentylacją grawitacyjną? Czy żałujecie ozdobnych frontów i sztukaterii?
Może macie doświadczenie z rekuperacją? Czy faktycznie jest mniej kurzu niż w mieszkaniach z wentylacją grawitacyjną? Czy żałujecie ozdobnych frontów i sztukaterii?
Sztukateria czy się kurzy
Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami:
https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
- AnKa Biżuteria
Re: Sztukateria czy się kurzy
Wychodzę z założenia, że to co ładne to zazwyczaj jest niepraktyczne, ale to nie powód żeby tego nie mieć
Kurz się wytrze, plamę przetrze także nie obawiałabym się. Jedynie co ja chce zrobić u siebie to żeby frezy nie były pod kątem prostym tylko ten spadek do środka był łagodny. Żeby się mniej w kątach zbierało i było łatwiej przetrzeć.
Jeśli szukałabyś dobrej jakości sztukaterii ściennej polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://dwdecor.pl/sztukateria-gipsowa
Na pewno znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie
Jeśli szukałabyś dobrej jakości sztukaterii ściennej polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://dwdecor.pl/sztukateria-gipsowa
Na pewno znajdziesz tam coś odpowiedniego dla siebie