AnKa Biżuteria

Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: ForumMaster » 9 lis 2019, o 22:24

Takie sklepy powinny być bardziej doceniane. Naprawdę pełen szacunek dla osiągnięć!

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość » 22 maja 2020, o 12:48

Hej,

Ja z kolei polecam bransoletki z ankabizuteria.pl. Fajne i niedrogie, a przede wszystkim na tyle leciutkie, że nie czuć ich na rękach. :D

Awatar użytkownika
Marecka

Post autor: Marecka » 27 sie 2020, o 21:35

Cudowną biżuterię mają. Kupiłam sobie przepiękny naszyjnik z bursztynem - unikat:

Obrazek

Awatar użytkownika
Violka

Post autor: Violka » 28 sie 2020, o 17:45

Potwierdzam że jest to sklep godny zaufania. Sporo biżuterii kupiłam na ankabizuteria.pl i jestem bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
Mirella

Biżuteria srebrna AnKa Biżuteria na prezent na święta

Post autor: Mirella » 8 lis 2020, o 13:51

Zbliżają się święta. Czy tak znana marka jak ankabizuteria.pl zapewne też przygotowała coś ciekawego dla swoich klientów. Czy i kiedy poznamy świąteczną ofertę biżuterii srebrnej na święta?

Awatar użytkownika
Mgiełka091

Post autor: Mgiełka091 » 8 lis 2020, o 16:41

Skoro były i trendy jesienne , myślę że i na święta będzie coś specjalnego . Choć ofertę mają tak bogata, że spokojnie można z niej wybrać coś na święta. Ja już kupiłam :) Pochwalę się :D dla babci , mamy i siostry Obrazek babcia uwielbia broszki , ma ich pokaźną kolekcję .Obrazek
mama uwielbia kolor kobaltowy :) będzie pasował do jej oczu, wiem, że siostra o nim marzyła.
A Wy ? Myślicie już o prezentach ? Czy tak jak ja planujecie z wyprzedzeniem ?
Załączniki
bizuteria-srebrna-komplet-kobaltowy-wersja-ii-z-malymi-kolczykami[1].jpg
broszka-srebrna-baletnica-z-marakzytami[1].jpg
pierscionek-obraczka-srebrna-z-niebieskim-opalem[1].jpg

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Post autor: ForumMaster » 8 lis 2020, o 20:30

Już w TV pojawiły się choinki to sygnał że trzeba kupować, ja już biżuterię przez internet zamówiłam dla siebie i mamy. Teraz dla facetów czegoś szukam.

Ta cała pandemia może spowodować że w sklepach stacjonarnych nic nie kupimy a sklepy internetowe wyprzedają wszystko co mają ładnego i nie będzie gdzie kupić ładnej biżuterii. Dlatego ja już robię zakupy.

A i jeszcze jedno: sklepy internetowe mogą nie zdążyć wysłać paczek bo wszyscy pracują z domu a kurierzy jak każdego sezony nie będą na czas.

Awatar użytkownika
Mgiełka091

Post autor: Mgiełka091 » 8 lis 2020, o 20:48

Dokładnie .. Biżuteria dotarła do mnie w rekordowym czasie, ale jestem pewna , że za chwilę będą mieli taki nawał pracy ,że może się to zmienić . Poza tym ceny mają też atrakcyjne, więc ruch będzie spory. Niestety w sklepach na mieście widziałam podobne produkty dwa razy droższe , a wątpię żeby były lepszej jakości, niż te przeze mnie zamówione. Więc ja teraz mogę spokojnie czekać gdy inni będą szaleć :D zostały mi do kupienia 3 prezenty.

Awatar użytkownika
Karol

Post autor: Karol » 8 lis 2020, o 21:08

Tak, trzeba się spieszyć z zakupami biżuterii szczególnie jak jest coś co nam się bardzo podoba. Moja rada też jest taka aby kupować biżuterię srebrną w sklepie który się specjalizuje tylko w biżuterii srebrnej - wtedy unikniecie rozczarowania bo np. duże sieciówki mieszają wszystko razem srebro z posrebrzenymi kompletami i pozłacanymi albo srebro czy złoto jest niższej próby.

Awatar użytkownika
Mgiełka091

Post autor: Mgiełka091 » 8 lis 2020, o 22:14

Ten sklep mam już sprawdzony i polecam . Jeszcze mnie żaden produkt nie zawiódł, a obdarowani nie zgłaszali mi żadnych reklamacji :D może się bali, ale raczej wątpię . Widać , że jest to porządny sklep , a nie jakiś pierwszy lepszy. Miałam kiedyś kontakt z ich sprzedawcą , bo jednak zmieniłam zdanie i wybrałam coś innego, nie mieli problemu, łatwo i sprawnie zamienili mi produkt.

Awatar użytkownika
Karolina

Post autor: Karolina » 9 lis 2020, o 10:38

Potwierdzam, że ta marka jest godna zaufania - to co zamawiam dostaję a długo noszę tą biżuterię.

Awatar użytkownika
muszka

Post autor: muszka » 9 lis 2020, o 17:09

Ja mam broszkę , wszyscy mówili ,że wygląda delikatnie i pewnie wypadną mi kamienie. Nic błędnego. Broszkę mam już kilka lat i nadal wygląda jak nowa :)

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Post autor: ForumMaster » 10 lis 2020, o 22:18

kamienie wypadają jak biżuteria dostanie wody - tak się dzieje jak kamienie są wklejane,

jak chcesz aby kamienie nie wypadły jak często twoja biżuteria dostaje wodę to kupuj biżuterię z kamieniami na stałe wstawionymi - jak to się fachowo mówi "osadzone na stałe" czyli srebro podrzymuje aby kamień nie wypadł. Zobacz więcej o wypadaniu kamieniu w wątku: https://www.forum-bizuteria.com/viewtop ... 558&p=5163

Awatar użytkownika
Marecka

Post autor: Marecka » 28 lis 2020, o 22:53

Znalazłam ten sklep internetowy z biżuterią srebrną i spędziłam na nim cały dzień bo było tyle pięknych kolekcji. Wybrałam za ponad 600zł i już następnego dnia dostałam paczkę z pięknie zapakowaną biżuterię. Cudeńka :D

ODPOWIEDZ