Thomas Sabo

Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Awatar użytkownika
Thomas Sabo

Thomas Sabo

Post autor: Thomas Sabo » 17 lis 2018, o 22:43

Thomas Sabo na Oxford Street

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Thomas Sabo

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 456
Rejestracja: 10 lis 2020, o 20:35

Re: Thomas Sabo

Post autor: Martusia » 20 gru 2021, o 12:02

Bransoletki Thomas Sabo – nacisk na detale i indywidualność


-Marka Thomas Sabo powstała w 1984 roku w niemieckim mieście Lauf an der Pegnitz – stworzył ją biznesmen o tym samym nazwisku.
-Chociaż działalność Thomasa Sabo początkowo skupiała się na imporcie biżuterii z Azji, później główni przedstawiciele marki zaczęli skupiać się na własnych ręcznie robionych akcesoriach modowych.
-Dziś ta renomowana niemiecka marka oferuje klientom na całym świecie zarówno bransoletki Thomas Sabo, jak i zegarki na rękę, naszyjniki, kolczyki i koraliki.

Był rok 1984 i nowa marka na scenie industrialno-modowej – Thomas Sabo – powoli zaczęła być znana publiczności. I z biegiem czasu możemy tylko powiedzieć, że trafiła się dobrze i precyzyjnie. To znaczy dokładnie w taki sposób, w jaki powstają bransoletki Thomas Sabo, ewentualnie inne ciekawe produkty z portfolio tej firmy.

Z historii niemieckiej marki Thomas Sabo
Jak już wiesz, nazwa firmy Thomas Sabo wywodzi się od nazwiska jej głównego założyciela. I choć ta niemiecka marka, założona w 1984 roku, początkowo była znana głównie w kraju, to stopniowo udało jej się przebić daleko poza granice. Dużą rolę odegrały w tym niezwykle udane kolekcje Charm Club i Sterling Silver. Nie można jednak pominąć dwóch innych ważnych kamieni milowych:

rok 2009 – włączenie zegarków Thomas Sabo do oferty firmy
2013 i 2014 – początki stosowania żółtego, różowego i białego złota na produktach Thomas Sabo
Ciekawostka: Czy wiesz, że marka Thomas Sabo, która powstała w niemieckim mieście Lauf an der Pegnitz, niedługo po jej narodzinach, skupiała się głównie na imporcie biżuterii z Azji? Przełom nastąpił dopiero w latach 90., kiedy biznesmen Thomas Sabo spotkał Susanne Kölbli. Wspólnie z tą graficzką i projektantką mody zaczęli skupiać się na produkcji własnej srebrnej biżuterii. Należy zaznaczyć, że była to precyzyjna, ręczna produkcja, która do dziś stanowi swego rodzaju podstawowy budulec całej marki.

Bransoletki Thomas Sabo
W ofercie niemieckiej marki Thomas Sabo znajdziesz dużo fantastycznie wyglądającej biżuterii. Możemy wymienić takie modowe dodatki jak np. wspomniany zegarek na rękę, ale także naszyjniki, kolczyki i koraliki

Uwagę zadowolonych klientów wspomnianej marki, a jednocześnie ciekawskie oczy szerokiej publiczności przyciągają przede wszystkim bransoletki Thomas Sabo. Podobnie jak cała marka, tak i jej bransoletki kładą duży nacisk na detale i indywidualność.

Dlaczego więc wybrać bransoletki Thomas Sabo?

-Zauważalny jest duży nacisk na szczegóły i indywidualność.
-Każda z bransoletek Thomas Sabo ma swoje unikalne właściwości i cechy.
-To akcesoria modowe, które mogą nie tylko zadowolić i zafascynować swojego właściciela, ale także go zainspirować.

Wybraliśmy dla Ciebie
Jako dowód na to, że popularność marki Thomas Sabo wynika nie tylko z jej oryginalnych bransoletek, przedstawiamy również inną biżuterię z portfolio tej niemieckiej firmy. Konkretnie mamy tu na myśli koraliki. Jeśli przyjrzysz się szerokiej gamę biżuterii Thomas Sabo, przekonasz się, że to właśnie koraliki, wyróżniają się różnymi kolorami. Przykładami są odcienie popularnego różu, atrakcyjnej czerwieni czy odważniejszego fioletu lub zieleni.

Nasza wskazówka: Nasz wybór padł na koralik Thomas Sabo o oznaczeniu produktu K0147-051-14, który spełnia wszystkie wymagania, aby zaimponować swoim eleganckim, całkowicie srebrnym wzorem. Należy pamiętać, że jest to wysokiej jakości srebrny egzemplarz, z którego wykonano również wiele bransoletek Thomas Sabo. Dzięki temu możesz liczyć na jego wygodną i łatwą konserwację.

Obrazek

ODPOWIEDZ