Biżuteria NUBE JEWELS

Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Awatar użytkownika
NUBE JEWELS
Posty: 66
Rejestracja: 29 mar 2022, o 16:05

Biżuteria NUBE JEWELS

Post autor: NUBE JEWELS » 1 kwie 2022, o 22:59

HISTORIA | Razem sięgajmy gwiazd
NUBE JEWELS to firma usytuowana w sercu Andaluzji, Sewilli. Stworzona w 2020 roku składa się z międzynarodowego zespołu, który dzięki różnorodności reprezentowanych kultur uzupełnia się i posiada jeszcze szerszy horyzont na świat mody i aktualnych trendów. Artystyczny zmysł oraz odwaga w mieszaniu stylów pozwoliła na stworzenie marki przeznaczonej dla kobiet w każdym wieku. NUBE JEWELS posiada tyle gustów i fasonów biżuteryjnych ile swoich klientów.

INSPIRACJA | Manifestuj swój styl
Każda z nas jest oddzielną historią, oddzielną układanką. Tworzą nas doświadczenia, marzenia, wspomnienia, pragnienia, myśli, cechy. Wszystkie te zmienne to niepowtarzalne kombinacje, które nas budują. Niezależne, oryginalne, jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe kobiety. Dbając o siebie, własne szczęście i miłość jesteśmy w stanie dzielić się tym uczuciem z innymi i celebrować je jeszcze pełniej. NUBE JEWELS to biżuteria, która odzwierciedla skrawek naszej duszy, uchyla rąbka tajemnicy naszego delikatnego wnętrza i w końcu odważnie manifestuje styl do którego każda z nas stara się aspirować.

KLIENCI | To co przynosi szczęście
Zadowolenie naszej społeczności, która z roku na rok rośnie jest niezrównaną siłą, która przynosi ogrom satysfakcji i motywacji do tworzenia. Komunikacja i kompetentna obsługa naszych klientów jest priorytetem. Jesteśmy tutaj dzięki Wam i jesteśmy tutaj dla Was.

PRODUKTY | Nowoczesne rozwiązania
Dobór wysokiej jakości materiałów i produktów to filar istnienia marki NUBE JEWELS. Miasta takie jak Milan czy Barcelona to miejsca, które wyznaczają modę i trendy dla reszty świata, to tam właśnie posiadamy swoje centra dystrybucji. Wszystkie produkty jubilerskie spełniają standardy i przepisy Unii Europejskiej, tworzone bez zawartości Niklu ani Ołowiu.

LOGISTYKA | Niewidoczne ale kluczowe
Szybka przesyłka, ekologiczne opakowania, sprawna komunikacja, międzynarodowe płatności to sektory, które udostępniamy z biegiem czasu udoskonalamy zgodnie z zasadami działalności sklepów internetowych.

Biżuteria NUBE JEWELS

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria