AnKa Biżuteria

AnKa Biżuteria, Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armanii i wiele, wiele więcej – tutaj znajdziecie Państwo opisy znanych marek oferujących najwyższej klasy biżuterię znanych i powszechnie cenionych marek.

To, co wyróżnia biżuterię typu „Fashion” na tle modeli konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz niebywały kunszt wykonania. Każdy prezentowany przez nas dodatek przywodzi na myśl małe „dzieło sztuki”, którego zasadniczą rolą jest zdobienie poszczególnych części ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroko wybór starannie wyselekcjonowanych pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz zawieszek. Wśród licznych dodatków dedykowanych wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje produktów znanych na całym świecie producentów. Posiadamy prawdziwe „perełki” z biżuterii Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein oraz Emporio Armanii.
Biżuteria markowa idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby – czy to z okazji urodzin bądź narodzin dziecka, rocznicy, zdania egzaminu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że dodatki te będą służyły obdarowanej osobie przez długie lata. Zapierające dech w piersiach detale roztaczają magiczną aurę, która na długi czas zapadnie w jej pamięci. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem biżuterii typu „Fashion” oraz innymi produktami ze sklepu online.
Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Maserati, Infiniti, Lotus, Maybach, Bugatti – te marki niewiele mówią kobietom, a za to są rozpoznawalne przez wszystkich mężczyzn. Ich odpowiednikiem w świecie kobiet są luksusowe marki biżuterii. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, zapamiętaj przynajmniej 2-3 z nich. (Tylko nie obiecuj, że coś jej z tej biżuterii kupisz! Inaczej nigdy nie zaznasz świętego spokoju)
Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: ForumMaster » 9 lis 2019, o 22:24

Takie sklepy powinny być bardziej doceniane. Naprawdę pełen szacunek dla osiągnięć!

Re: AnKa Biżuteria

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Gość

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Gość » 22 maja 2020, o 12:48

Hej,

Ja z kolei polecam bransoletki z ankabizuteria.pl. Fajne i niedrogie, a przede wszystkim na tyle leciutkie, że nie czuć ich na rękach. :D

Awatar użytkownika
Marecka
Posty: 1136
Rejestracja: 4 sty 2020, o 20:46

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Marecka » 27 sie 2020, o 21:35

Cudowną biżuterię mają. Kupiłam sobie przepiękny naszyjnik z bursztynem - unikat:

Obrazek

Awatar użytkownika
Violka
Posty: 19
Rejestracja: 27 lut 2010, o 23:33

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Violka » 28 sie 2020, o 17:45

Potwierdzam że jest to sklep godny zaufania. Sporo biżuterii kupiłam na ankabizuteria.pl i jestem bardzo zadowolona.


Obrazek

Awatar użytkownika
Mirella

Biżuteria srebrna AnKa Biżuteria na prezent na święta

Post autor: Mirella » 8 lis 2020, o 13:51

Zbliżają się święta. Czy tak znana marka jak ankabizuteria.pl zapewne też przygotowała coś ciekawego dla swoich klientów. Czy i kiedy poznamy świąteczną ofertę biżuterii srebrnej na święta?

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Mgiełka091 » 8 lis 2020, o 16:41

Skoro były i trendy jesienne , myślę że i na święta będzie coś specjalnego . Choć ofertę mają tak bogata, że spokojnie można z niej wybrać coś na święta. Ja już kupiłam :) Pochwalę się :D dla babci , mamy i siostry Obrazek babcia uwielbia broszki , ma ich pokaźną kolekcję .Obrazek
mama uwielbia kolor kobaltowy :) będzie pasował do jej oczu, wiem, że siostra o nim marzyła.
A Wy ? Myślicie już o prezentach ? Czy tak jak ja planujecie z wyprzedzeniem ?
Załączniki
bizuteria-srebrna-komplet-kobaltowy-wersja-ii-z-malymi-kolczykami[1].jpg
broszka-srebrna-baletnica-z-marakzytami[1].jpg
pierscionek-obraczka-srebrna-z-niebieskim-opalem[1].jpg

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: ForumMaster » 8 lis 2020, o 20:30

Już w TV pojawiły się choinki to sygnał że trzeba kupować, ja już biżuterię przez internet zamówiłam dla siebie i mamy. Teraz dla facetów czegoś szukam.

Ta cała pandemia może spowodować że w sklepach stacjonarnych nic nie kupimy a sklepy internetowe wyprzedają wszystko co mają ładnego i nie będzie gdzie kupić ładnej biżuterii. Dlatego ja już robię zakupy.

A i jeszcze jedno: sklepy internetowe mogą nie zdążyć wysłać paczek bo wszyscy pracują z domu a kurierzy jak każdego sezony nie będą na czas.

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Mgiełka091 » 8 lis 2020, o 20:48

Dokładnie .. Biżuteria dotarła do mnie w rekordowym czasie, ale jestem pewna , że za chwilę będą mieli taki nawał pracy ,że może się to zmienić . Poza tym ceny mają też atrakcyjne, więc ruch będzie spory. Niestety w sklepach na mieście widziałam podobne produkty dwa razy droższe , a wątpię żeby były lepszej jakości, niż te przeze mnie zamówione. Więc ja teraz mogę spokojnie czekać gdy inni będą szaleć :D zostały mi do kupienia 3 prezenty.

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 74
Rejestracja: 8 sie 2018, o 07:47

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Karol » 8 lis 2020, o 21:08

Tak, trzeba się spieszyć z zakupami biżuterii szczególnie jak jest coś co nam się bardzo podoba. Moja rada też jest taka aby kupować biżuterię srebrną w sklepie który się specjalizuje tylko w biżuterii srebrnej - wtedy unikniecie rozczarowania bo np. duże sieciówki mieszają wszystko razem srebro z posrebrzenymi kompletami i pozłacanymi albo srebro czy złoto jest niższej próby.

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Mgiełka091 » 8 lis 2020, o 22:14

Ten sklep mam już sprawdzony i polecam . Jeszcze mnie żaden produkt nie zawiódł, a obdarowani nie zgłaszali mi żadnych reklamacji :D może się bali, ale raczej wątpię . Widać , że jest to porządny sklep , a nie jakiś pierwszy lepszy. Miałam kiedyś kontakt z ich sprzedawcą , bo jednak zmieniłam zdanie i wybrałam coś innego, nie mieli problemu, łatwo i sprawnie zamienili mi produkt.

Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Karolina » 9 lis 2020, o 10:38

Potwierdzam, że ta marka jest godna zaufania - to co zamawiam dostaję a długo noszę tą biżuterię.

Awatar użytkownika
muszka
Posty: 5277
Rejestracja: 4 mar 2010, o 14:28

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: muszka » 9 lis 2020, o 17:09

Ja mam broszkę , wszyscy mówili ,że wygląda delikatnie i pewnie wypadną mi kamienie. Nic błędnego. Broszkę mam już kilka lat i nadal wygląda jak nowa :)

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: ForumMaster » 10 lis 2020, o 22:18

kamienie wypadają jak biżuteria dostanie wody - tak się dzieje jak kamienie są wklejane,

jak chcesz aby kamienie nie wypadły jak często twoja biżuteria dostaje wodę to kupuj biżuterię z kamieniami na stałe wstawionymi - jak to się fachowo mówi "osadzone na stałe" czyli srebro podrzymuje aby kamień nie wypadł. Zobacz więcej o wypadaniu kamieniu w wątku: https://www.forum-bizuteria.com/viewtop ... 558&p=5163

Awatar użytkownika
Marecka
Posty: 1136
Rejestracja: 4 sty 2020, o 20:46

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Marecka » 28 lis 2020, o 22:53

Znalazłam ten sklep internetowy z biżuterią srebrną i spędziłam na nim cały dzień bo było tyle pięknych kolekcji. Wybrałam za ponad 600zł i już następnego dnia dostałam paczkę z pięknie zapakowaną biżuterię. Cudeńka :D

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: ForumMaster » 1 lut 2021, o 07:46

Takie miłe opinie rozgrzewają moje serce :), oby więcej takich opinii dostawały dobre sklepy które na to zasłużyły tak jak ten.

Awatar użytkownika
Majka1212
Posty: 125
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:02

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Majka1212 » 12 lut 2021, o 14:03

Moim ulubionym sklepem jest AnKa Biżuteria! Mają tutaj ogromny wybór biżuterii, całej ze srebra o próbie 925, ale też pozłacanej i złotej. Bardzo szeroka oferta biżuterii, a co najważniejsze, najnowsze trendy i ciągle jakieś nowości, wszystko zależy od gustu i stylu. Widziałam, że sklep został właśnie laureatem Orły E-handlu, sklep rozwija się w bardzo szybkim tempie, brawo dla nich. :)

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: ForumMaster » 23 mar 2021, o 22:29

Bardzo cieszy mnie obecność na forum tak dobrych firm jubilerskich :) .

Awatar użytkownika
Złota Rada
Posty: 67
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:16

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Złota Rada » 15 paź 2021, o 20:59

Świetny sklep i świetne ceny. Biżuteria jest przepiękna, świetnie wykonana, piękny i oryginalny design, dobrej jakości materiały. Obsługa sklepu na wysokim poziomie, odpowiada fachowo i rzetelnie na wszystkie zapytania, cenię sobie również bardzo szybką dostawę. Polecam.

Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Karolina » 29 lis 2022, o 17:42

Zawsze przed świętami czy urodzinami lub imieninami przypominam sobie o pięknej biżuterii jaką tu oferują. Polecam.

Awatar użytkownika
Jagoda

Re: AnKa Biżuteria

Post autor: Jagoda » 2 gru 2022, o 10:41

Zdecydowanie AnKa Biżuteria króluje na rynku biżuterii online w Polsce a także poza granicami kraju. Ja znalazłam sklep ankabizuteria.pl mieszkając w Niemczech w Hamburgu.

ODPOWIEDZ