Berries&Co

AnKa Biżuteria, Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armanii i wiele, wiele więcej – tutaj znajdziecie Państwo opisy znanych marek oferujących najwyższej klasy biżuterię znanych i powszechnie cenionych marek.

To, co wyróżnia biżuterię typu „Fashion” na tle modeli konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz niebywały kunszt wykonania. Każdy prezentowany przez nas dodatek przywodzi na myśl małe „dzieło sztuki”, którego zasadniczą rolą jest zdobienie poszczególnych części ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroko wybór starannie wyselekcjonowanych pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz zawieszek. Wśród licznych dodatków dedykowanych wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje produktów znanych na całym świecie producentów. Posiadamy prawdziwe „perełki” z biżuterii Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein oraz Emporio Armanii.
Biżuteria markowa idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby – czy to z okazji urodzin bądź narodzin dziecka, rocznicy, zdania egzaminu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że dodatki te będą służyły obdarowanej osobie przez długie lata. Zapierające dech w piersiach detale roztaczają magiczną aurę, która na długi czas zapadnie w jej pamięci. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem biżuterii typu „Fashion” oraz innymi produktami ze sklepu online.
Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Maserati, Infiniti, Lotus, Maybach, Bugatti – te marki niewiele mówią kobietom, a za to są rozpoznawalne przez wszystkich mężczyzn. Ich odpowiednikiem w świecie kobiet są luksusowe marki biżuterii. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, zapamiętaj przynajmniej 2-3 z nich. (Tylko nie obiecuj, że coś jej z tej biżuterii kupisz! Inaczej nigdy nie zaznasz świętego spokoju)
Awatar użytkownika
Zwabiak

Berries&Co

Post autor: Zwabiak » 8 lis 2021, o 11:09

Gwiazdy na prezentacji biżuterii Berries&Co

Berries&Co. pokochały gwiazdy. Medaliony wypełnione dowolnie wybranymi kamieniami szlachetnymi już od dłuższego czasu są ich ulubionymi ozdobami. Właścicielki marki Sarah Kisielewska–Falkowska i Sandra Okupniak nie poprzestały jednak na naszyjnikach Secrets, ale wciąż wymyślają nowe wzory. A przy okazji wszystkie są przepięknie zapakowane.

Berries&Co

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 456
Rejestracja: 10 lis 2020, o 20:35

Re: Berries&Co

Post autor: Martusia » 8 lis 2021, o 11:11

Co wyróżnia Berries?

Co wyróżnia biżuterię Berries? Dzięki Berries & Co. każda kobieta może obudzić w sobie kreatywność, tworząc biżuterię inną niż wszystkie, wykorzystując system Berries Compose do budowania spersonalizowanych kompozycji. Autorskie zapięcie Berries Compose, wykończone różowym kwarcem, pozwala na układanie nieskończenie wielu zestawów z bransoletek i naszyjników, dołączanie nowych elementów oraz wybór kamieni szlachetnych. Bawiąc się długościami i kolorami, projektujesz własne Berries. Na podobnej zasadzie działają zestawy różnokolorowych kolczyków „Peas” i dopasowanych nakładek z zatopionymi kamieniemi takimi jak szafiry, turmaliny czy kwarce.

Nowa kolekcja

Najnowsza kolekcja Memories jest mocna i odważna, dla kobiet, które znają swoją wartość i nie boją się błyszczeć. Memories to też podróż w przeszłość. Stara, vintage’owa biżuteria była inspiracją do stworzenia tej kolekcji, a efekt okazał się bardzo nowoczesny.
„Uwielbiałam odkrywać biżuterię mojej mamy, kiedy byłam małą dziewczynką. Nie pozwalała mi jej nosić, teraz się nie dziwię, szlachetne kamienie nie są dla dziewczynek, są dla kobiet” – mówi Sandra Okupniak. „Tak, to szkatułki z biżuterię naszych mam i babć były inspiracją do kolekcji Memories” dodaje Sarah Ksielewska – Falkowska.
„Mamy nadzieję, że córki naszych klientek też kiedyś będą zaglądały do szkatułek z biżuterią i będą zachwycały się Berries&Co. Robimy biżuterię, która przetrwa pokolenia, a nie sezony” mówią zgodnie Sandra i Sarah.
Załączniki
bizuteria-berriesco-514688-GALLERY_BIG[1].jpg
-514696-GALLERY_600[1].jpg

Awatar użytkownika
Złota Rada
Posty: 67
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:16

Re: Berries&Co

Post autor: Złota Rada » 17 lis 2021, o 11:13

Kamienie mają moc. Nowa kolekcja Berries&Co.

Ważne momenty są źródłem dobrej energii. Teraz możesz je mieć zawsze przy sobie. Nowa kolekcja Berries &Co została stworzona z dwunastu kamieni odpowiadających poszczególnym miesiącom. Łącz je ze sobą, jak tylko chcesz i nadaj biżuterii osobiste znaczenie.

Berries&Co. to marka stworzona przez dwie przyjaciółki Sandrę Sienkiewicz i Sarę Kisielewską-Falkowską. Biżuteria Berries&Co została zaprojektowana tak, aby dzięki autorskiemu zapięciu, można było ją ze sobą łączyć i komponować w zależności od nastroju i potrzeby. Zamknięte w biżuterii kamienie szlachetne mają być talizmanem niosącym dobrą energię.

„Berries to dla nas przede wszystkim kamienie szlachetne. Im dłużej jesteśmy nimi otoczone, tym mocniej czujemy ich siłę i dobre wibracje. Kolekcja Birthstones daje kobietom możliwość nadania biżuterii szczególnego, osobistego znaczenia. Kamienie wzmacniają ważne wartości i przypominają o wyjątkowych chwilach. Zdziwię Was, ale na mojej ręce wcale nie znajdziecie kamienia mojego miesiąca urodzenia. Ja nie rozstaję się z zestawem, w którym połączyłam bransoletkę i naszyjnik z kamieniami stycznia i kwietnia, czyli miesiącami narodzin moich synów” – mówi Sandra Sienkiewicz, jedna z właścicielek Berries&Co.

W skład kolekcji “Birthstones” wchodzi 12 kamieni. Każdy z nich symbolizuje konkretny miesiąc: granat - styczeń, ametyst - luty, akwamaryn - marzec, diament - kwiecień, szmaragd - maj, perła - czerwiec, rubin - lipiec, spinel - sierpień, szafir - wrzesień, turmalin - październik, topaz - listopada i cyrkon - grudzień.

W ramach kolekcji nie wybieramy tylko kamieni. Możemy bawić się również długością wisiorków i grubością splotu. W taki sposób tworzymy jedyną w swoim rodzaju, spersonalizowaną biżuterię, która przypomina nam o ważnych chwilach w naszym życiu.

“Birthstones” od Berries&Co to 20 złoconych i srebrnych naszyjników i 18 bransoletek.

Obrazek

ODPOWIEDZ