Swarovski

AnKa Biżuteria, Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armanii i wiele, wiele więcej – tutaj znajdziecie Państwo opisy znanych marek oferujących najwyższej klasy biżuterię znanych i powszechnie cenionych marek.

To, co wyróżnia biżuterię typu „Fashion” na tle modeli konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz niebywały kunszt wykonania. Każdy prezentowany przez nas dodatek przywodzi na myśl małe „dzieło sztuki”, którego zasadniczą rolą jest zdobienie poszczególnych części ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroko wybór starannie wyselekcjonowanych pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz zawieszek. Wśród licznych dodatków dedykowanych wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje produktów znanych na całym świecie producentów. Posiadamy prawdziwe „perełki” z biżuterii Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein oraz Emporio Armanii.
Biżuteria markowa idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby – czy to z okazji urodzin bądź narodzin dziecka, rocznicy, zdania egzaminu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że dodatki te będą służyły obdarowanej osobie przez długie lata. Zapierające dech w piersiach detale roztaczają magiczną aurę, która na długi czas zapadnie w jej pamięci. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem biżuterii typu „Fashion” oraz innymi produktami ze sklepu online.
Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Maserati, Infiniti, Lotus, Maybach, Bugatti – te marki niewiele mówią kobietom, a za to są rozpoznawalne przez wszystkich mężczyzn. Ich odpowiednikiem w świecie kobiet są luksusowe marki biżuterii. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, zapamiętaj przynajmniej 2-3 z nich. (Tylko nie obiecuj, że coś jej z tej biżuterii kupisz! Inaczej nigdy nie zaznasz świętego spokoju)

Swarovski - wystaw komentarz sklepowi

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki

Awatar użytkownika
Biżuteria-Srebrna
Posty: 9
Rejestracja: 22 sty 2011, o 17:30

Swarovski

Post autor: Biżuteria-Srebrna » 22 lip 2011, o 23:04

Każda kobieta wie co to "biżuteria Swarovski" a mężczyźni wiedzą, że to najpopularniejsza i najbardziej pożądana biżuetria. W rzeczywistości jest to biżuteria w której znajdziemy kryształki Swarovskiego. Aby mieć pewność, że to "Swarovski", wybierajmy tylko biżuterię z certyfikatem "SWAROVSKI ELEMENTS".

Jedynym w Polsce dystrybutorem Swarovskiego jest firma Spark. Oryginalną biżuterię Swarovskiego firmy Spark oferuje sklep z biżuterią srebrną https://www.google.pl/search?q=in:+anka ... +jenniferk- w szczególności na uwagę zasługują kolczyki, które nosi Jennifer Lopez w teledysku Pit Bull:
Swarovski promoway przez Jennifer

Swarovski

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Swarovski

Post autor: ForumMaster » 7 paź 2011, o 21:54

Jak pokazują badania wśród kobiet, Swarovski jest najlepiej znaną marką biżuterii. Mało kto wie, że często mówiąc o biżuterii Swarovski mamy na myśli bardzo piękne kryształki Swarovskiego.
Obrazek
www.Forum-Bizuteria.com Jedyne profesjonalne Forum o Biżuterii :). Zapraszamy do dyskusji!

Awatar użytkownika
AnKa-Bizuteria-Sklep
Posty: 14
Rejestracja: 18 lis 2011, o 15:57

Re: Swarovski

Post autor: AnKa-Bizuteria-Sklep » 27 lis 2011, o 19:47

To przecież oryginalne kolczyki, które nosi Jennifer Lopez w swoim hitowym teledysku. Kryształki Swarovski świecą się niesamowicie. :)
www.AnKa-Bizuteria-Sklep.pl - Sklep z biżuterią srebrną oraz ręcznie robioną

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Swarovski

Post autor: Sklep-Jubilerski » 6 lip 2012, o 13:30

Czy ja wiem? Ta biżuteria bazuje głównie na błyszczących kryształach i mi osobiście nie bardzo się to podoba,brakuje tutaj oryginalności. Ale to tylko moje zdanie.

Awatar użytkownika
zuziak1
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2012, o 15:19

Re: Swarovski

Post autor: zuziak1 » 23 sie 2012, o 06:30

Te kolczyki są niesamowite, założyłam je pierwszy raz na swoim ślubie. Efekt był powalający, widziałam jak kobiety patrzyły i zazdrościły.
A te świecące kryształki...

Awatar użytkownika
Modelka
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 20:18

Re: Swarovski

Post autor: Modelka » 31 sie 2012, o 14:48

Zareklamowała te kolczyki Jennifer Lopez, a teraz są pożądaniem wielu kobiet na całym świecie:
http://www.753.pl/bizuteria-komplet/sre ... lopez.html

p.s.
cena jest bardzo dobra za srebro z kryształkami swarovskiego :)

Awatar użytkownika
Aniciak
Posty: 18
Rejestracja: 26 sie 2012, o 20:59

Re: Swarovski

Post autor: Aniciak » 19 wrz 2012, o 14:14

a bardzo ładne:) podobaja mi się

Awatar użytkownika
Modelka
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 20:18

Re: Swarovski

Post autor: Modelka » 27 wrz 2012, o 18:51

Przygotowania przed koncertem Jennifer Lopez, który właśnie się odbywa na gdańskiej PGE ARENIE.
Załączniki
Swarovski.png
biżuteria Swarovski

Awatar użytkownika
Dagmarr
Posty: 1
Rejestracja: 2 lis 2012, o 15:11

Re: Swarovski

Post autor: Dagmarr » 7 gru 2012, o 15:00

Biżuteria swarovski jest absolutnie genialna. Zawsze wydawała mi się taka elitarna, dopóki nie przeczytałam artykułu dotyczącego produkcji tej biżuterii i że to zwykłe szkło ;p ale za to jaki piękne szkło. Można ją kupić w wielu salonach m.in w pandorze, ale widziałam, że [WYMODEROWANO] mają tańsze koraliczki z kryształkami Swarovski :)

Awatar użytkownika
Modelka
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 20:18

Re: Swarovski

Post autor: Modelka » 16 lut 2013, o 23:00

Zamiast kupować biżuterię z logo łabędzia, lepiej ją kupić w sklepie AnKaBizuteria.pl - mają tam w atrakcyjnych cenach wyroby marki "SPARK". Wykonane są z tych samych kryształków Swarovskiego co oryginalna bardzo droga biżuteria z łabędziem w logo.
Załączniki
logo_swarovski.jpg
Swarovski

Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

Re: Swarovski

Post autor: Karolina » 16 lut 2013, o 23:22

W Polsce Swarovski otworzył sporo sklepów w galeriach handlowych z logo łabędzia, ale szybko się przekonał, że mają abyt drogą bizuterię i salony zamknęli. Pozostały tylko salony Swarovski Elements z kryształkami Swarovskiego ...

Faktycznie w Polsce jest tylko kilka sklepów sprzedających biżuterię z oryginalnymi kryształkami Swarovskiego, w internecie największe zaufanie ma "AnKa Biżuteria".

Faktem jest, że kryształki Swarovskiego mienią się niesamowicie - ale tylko te oryginalne. Pytajcie o certyfikaty tych kryształów (nie jest to kamień naturalny) przy zakupie biżuterii - mało kto wie, że do każdej sprzedawanej biżuterii wykonanej z oryginalnych kryształków Swarovski zawsze jest dodawany certyfikat.

Awatar użytkownika
tomaszko
Posty: 7
Rejestracja: 16 wrz 2012, o 16:08

Re: Swarovski

Post autor: tomaszko » 24 lut 2013, o 11:46

Na dzień kobiet jak podaruję żonie takie kolczyki Swarovskiego co nosi Jennifer Lopez, to będzie zadowolona? Kwiatek kosztuje dziś w 2013 ok.60zł za bukiet róż, to lepiej chyba takiego Swarovskiego kupić za 250zł: kolczyki posłużą przez wiele lat, a kwiaty maksymalnie kilka tygodni.

Awatar użytkownika
Majka1212
Posty: 125
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:02

Re: Swarovski

Post autor: Majka1212 » 26 mar 2021, o 21:07

Nie uważam, żeby biżuteria z kryształami Swarovski była tandetna. Właśnie zastanawiam się nad kupnem i nie mogę się zdecydować.. Te czy te? Ktoś może mi doradzić? Mają bogatą ofertę.. Same śliczności.
https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki-swarovski-1
Załączniki
kolczyki-srebrne-pozlacane-swarovski-lacrima-w-kolorze-siliver-night[1].jpg
kolczyki-srebrne-z-krysztalami-swarovski-kolczyki-pera[1].jpg

Awatar użytkownika
Marecka
Posty: 1136
Rejestracja: 4 sty 2020, o 20:46

Re: Swarovski

Post autor: Marecka » 19 lut 2023, o 13:27

Marka Swarovski jest znana na całym świecie ze swojej wysokiej jakości kryształowej biżuterii oraz innych produktów, takich jak dekoracje do wnętrz czy szkło kryształowe. Produkty tej marki cieszą się dużą popularnością wśród klientów, a Swarovski jest uznawane za jedną z najbardziej prestiżowych marek biżuteryjnych na świecie.

ODPOWIEDZ