Boccadamo

AnKa Biżuteria, Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armanii i wiele, wiele więcej – tutaj znajdziecie Państwo opisy znanych marek oferujących najwyższej klasy biżuterię znanych i powszechnie cenionych marek.

To, co wyróżnia biżuterię typu „Fashion” na tle modeli konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz niebywały kunszt wykonania. Każdy prezentowany przez nas dodatek przywodzi na myśl małe „dzieło sztuki”, którego zasadniczą rolą jest zdobienie poszczególnych części ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroko wybór starannie wyselekcjonowanych pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz zawieszek. Wśród licznych dodatków dedykowanych wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje produktów znanych na całym świecie producentów. Posiadamy prawdziwe „perełki” z biżuterii Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein oraz Emporio Armanii.
Biżuteria markowa idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby – czy to z okazji urodzin bądź narodzin dziecka, rocznicy, zdania egzaminu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że dodatki te będą służyły obdarowanej osobie przez długie lata. Zapierające dech w piersiach detale roztaczają magiczną aurę, która na długi czas zapadnie w jej pamięci. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem biżuterii typu „Fashion” oraz innymi produktami ze sklepu online.
Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Maserati, Infiniti, Lotus, Maybach, Bugatti – te marki niewiele mówią kobietom, a za to są rozpoznawalne przez wszystkich mężczyzn. Ich odpowiednikiem w świecie kobiet są luksusowe marki biżuterii. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, zapamiętaj przynajmniej 2-3 z nich. (Tylko nie obiecuj, że coś jej z tej biżuterii kupisz! Inaczej nigdy nie zaznasz świętego spokoju)

Boccadamo - wystaw komentarz sklepowi

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki

Awatar użytkownika
Srebrna-Biżuteria
Posty: 30040
Rejestracja: 9 sie 2011, o 21:44

Boccadamo

Post autor: Srebrna-Biżuteria » 13 cze 2012, o 20:20

Obok Elle istnieje piękny włoski brand Boccadamo - W Polsce mało znany, kolekcje biżuterii mają z najwyższej półki. Wiecie coś więcej o tej marce?

Boccadamo

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Modelka
Posty: 42
Rejestracja: 30 kwie 2012, o 20:18

Re: Boccadamo

Post autor: Modelka » 23 cze 2012, o 13:42

Tą biżuterię widziałam tylko raz. Jest prześliczna. AnKa Biżuteria dostępna pod adresem www.753.pl będzie miała wkrótce tą biżuterię w ofercie internetowej. Czekam z niecierpliwością..

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Boccadamo

Post autor: Sklep-Jubilerski » 6 lip 2012, o 13:23

Ja też tylko raz miałam z nią styczność,ale prezentowała się naprawdę bardzo fajnie,mogę polecić innym. Może wstawisz jakieś zdjęcia tej biżuterii?

ODPOWIEDZ