W. Kruk

AnKa Biżuteria, Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein, Emporio Armanii i wiele, wiele więcej – tutaj znajdziecie Państwo opisy znanych marek oferujących najwyższej klasy biżuterię znanych i powszechnie cenionych marek.

To, co wyróżnia biżuterię typu „Fashion” na tle modeli konkurencyjnych to przede wszystkim wysoka jakość użytych materiałów, dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół oraz niebywały kunszt wykonania. Każdy prezentowany przez nas dodatek przywodzi na myśl małe „dzieło sztuki”, którego zasadniczą rolą jest zdobienie poszczególnych części ciała. W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo szeroko wybór starannie wyselekcjonowanych pierścionków, bransoletek, naszyjników, kolczyków oraz zawieszek. Wśród licznych dodatków dedykowanych wszystkim przedstawicielkom płci pięknej nie brakuje produktów znanych na całym świecie producentów. Posiadamy prawdziwe „perełki” z biżuterii Swarovski, Nomination, Michael Kors, Calvin Klein oraz Emporio Armanii.
Biżuteria markowa idealnie nadaje się na prezent dla bliskiej nam osoby – czy to z okazji urodzin bądź narodzin dziecka, rocznicy, zdania egzaminu. Wysoka jakość wykonania sprawia, że dodatki te będą służyły obdarowanej osobie przez długie lata. Zapierające dech w piersiach detale roztaczają magiczną aurę, która na długi czas zapadnie w jej pamięci. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym działem biżuterii typu „Fashion” oraz innymi produktami ze sklepu online.
Biżuteria jest jak rozkapryszona kobieta. Przyciąga nieprzewidywalnością, zachwyca zmiennością. Bywa seksowna i frywolna jak Merylin Monroe, rewolucyjna jak Coco Chanel, potem może być klasyczna, pełna wdzięku, subtelna.
Maserati, Infiniti, Lotus, Maybach, Bugatti – te marki niewiele mówią kobietom, a za to są rozpoznawalne przez wszystkich mężczyzn. Ich odpowiednikiem w świecie kobiet są luksusowe marki biżuterii. Jeśli chcesz zaimponować swojej kobiecie, zapamiętaj przynajmniej 2-3 z nich. (Tylko nie obiecuj, że coś jej z tej biżuterii kupisz! Inaczej nigdy nie zaznasz świętego spokoju)

w Kruk - wystaw komentarz sklepowi

Można wybrać tylko 1. opcję

 
 
Pokaż wyniki

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: W. Kruk

Post autor: ForumMaster » 26 sie 2019, o 18:11

Jest to bardzo smutne że znana marka jubilerska nie rozpatruje reklamacji pierścionków zaręczynowych pozytywnie. Ostrzeżenie dla planujących się oświadczyć aby omijać tą markę.

Re: W. Kruk

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Eunice
Posty: 23
Rejestracja: 9 gru 2016, o 13:45

Re: W. Kruk

Post autor: Eunice » 28 lut 2020, o 10:05

Akurat pierścionki zaręczynowe, lepiej kupować u jakichś lokalnych jubilerów, gdzie próba złota jest znacznie wyższa, a cena niższa :) Niemniej jednak bardzo szanuję W.Kruk, w moje gusta najbardziej trafia kolekcja Martyny Wojciechowskiej <3

Awatar użytkownika
Wiesia

Re: W. Kruk

Post autor: Wiesia » 2 mar 2020, o 22:58

Jestem rozczarowana firmą Kruk.
Dostałam w prezencie pierścionek złoty z ozdobnymii białymi kamieniami. Po dwóch miesiącach noszenia pierścionek zdeformowal się a kilka kamieni wypadło. Czegoś podobnego w życiu nie widziałam. Ja sama w żaden sposób go nie uszkodzilam. Zareklamowalam go w sklepie i po ponad miesiącu oddano mi go w takim samym stanie. Reklamacja nie uznana. Ja się pytam jaka jest jakość tego produktu? Wstyd dla firmy . Podwójny wstyd za nie wzięcie odpowiedzialności. Nigdy więcej zakupów w KRUK Zdecydowanie nie polecam...

Awatar użytkownika
Wiesia

Re: W. Kruk

Post autor: Wiesia » 2 mar 2020, o 23:02

Jestem rozczarowana firmą Kruk.
Dostałam w prezencie pierścionek złoty z ozdobnymii białymi kamieniami. Po dwóch miesiącach noszenia pierścionek zdeformowal się a kilka kamieni wypadło. Czegoś podobnego w życiu nie widziałam. Ja sama w żaden sposób go nie uszkodzilam. Zareklamowalam go w sklepie i po ponad miesiącu oddano mi go w takim samym stanie. Reklamacja nie uznana. Ja się pytam jaka jest jakość tego produktu? Wstyd dla firmy . Podwójny wstyd za nie wzięcie odpowiedzialności. Nigdy więcej zakupów w KRUK Zdecydowanie nie polecam...

Awatar użytkownika
Majka1212
Posty: 125
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:02

Re: W. Kruk

Post autor: Majka1212 » 28 mar 2021, o 22:54

Niestety ja też nie mam nic pozytywnego do dodania. Mój pierścionek zaręczynowy reklamowałam 2 razy, naprawa została wykonana, ale w jaki sposób? Masakraaa. Już w ogóle nie kupuję biżuterii stacjonarnie. Nie dość, że mają wysokie ceny, to z jakością niestety coraz gorzej. Jak biżuteria srebrna to tylko AnKa Biżuteria :)

Awatar użytkownika
Złota Rada
Posty: 67
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:16

Re: W. Kruk

Post autor: Złota Rada » 18 kwie 2021, o 20:53

Zdaje mi się, że blask i sława W. Kruk już dawno minęła. Czytam te komentarze i nie mogę uwierzyć. Czy wszędzie już liczy się tylko kasa, a dobro klienta już nie?

Man-Man
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2021, o 09:37

Re: W. Kruk

Post autor: Man-Man » 29 paź 2021, o 10:20

POLLABO jest jedyną i pierwszą w POLSCE firmą, oferującą usługi w wymiarze komercyjnym, zachowując najwyższy światowy poziom świadczeń. Zajmujemy się profesjonalną oceną, certyfikacją i wyceną DIAMENTÓW, KAMIENI KOLOROWYCH oraz BIŻUTERII.

Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 456
Rejestracja: 10 lis 2020, o 20:35

Re: W. Kruk

Post autor: Martusia » 10 lis 2021, o 11:54

Nowa odsłona kolekcji Martyny Wojciechowskiej dla W.KRUK!

W.KRUK prezentuje nową odsłonę kolekcji Freedom pod nazwą WOLF EDITION. Zaprojektowana we współpracy z Martyną Wojciechowską kolekcja srebrnej biżuterii z motywami jastrzębia i róży wiatrów ostała wzbogacona o kolejny istotny dla ambasadorki marki symbol – wilka. To piękne zwierzę od dawna pasjonuje znaną dziennikarkę i podróżniczkę. Po raz kolejny Martyna uwiecznia swój podziw zarówno w biżuterii, jak i w nowym tatuażu – tym razem z motywem wilka – który niedawno ozdobił jej plecy.

„Wilk to symbol wolności i niezależności. Jest mądry, wytrwały i pełen determinacji. Jednocześnie największą jego wartością jest wataha, którą zawsze chroni i która stanowi o jego sile. W stadzie wilki łączy wzajemna odpowiedzialność, troska – to niezwykła więź, która jest mi szczególnie bliska, bo moją siłą są ludzie dookoła i poczucie wspólnoty”, mówi Martyna Wojciechowska.

W kolekcji Freedom WOLF EDITION znalazły się pierścienie z wilczymi łbami, duże kolczyki, wisiory, kolia, masywna bransoleta oraz wybór drobnych elementów – łańcuszkowych bransoletek, naszyjników oraz subtelnych kolczyków, w tym z motywem księżycowym. Kluczowe elementy kolekcji oznaczone są oznaczona grawerunkiem Freedom z odręcznym pismem Ambasadorki W.KRUK.
Załączniki
nowa-odslona-kolekcji-martyny-wojciechowskiej-dla-wkruk-bizuteria-freedom-wolf-edition-475130-GALLERY_600[1].jpg
nowa-odslona-kolekcji-martyny-wojciechowskiej-dla-wkruk-bizuteria-freedom-wolf-edition-475132-GALLERY_BIG[1].jpg

Awatar użytkownika
KasiaKasiaKasia

Re: W. Kruk

Post autor: KasiaKasiaKasia » 1 gru 2021, o 17:08

obrączka od pierścionka z białego złota po kilku dniach noszenia po prostu pękła bez żadnej przyczyny zewnętrznej, nieprawdopodobny badziew, uwaga na zakupy obrączek, pierścionków zaręczynowych, to dopiero byłaby przykrość, gorzej niż chińszczyzna, biżuteria z automatu jest trwalsza niż produkty od tego żenującego pseudojubilera, który wykonuje nie wiadomo z czego tak naprawdę wyroby i mieni je złotymi, odmawia zwrotu pieniędzy, chce naprawiać szajs, którego człowiek już przecież nie chce, bo prędzej czy później znów się rozwali, biżuteria na lata, żałosne...

raquel
Posty: 9
Rejestracja: 10 lut 2022, o 17:49

Re: W. Kruk

Post autor: raquel » 10 lut 2022, o 17:56

Lubię Kruka ale ponoć z jakością już różnie. Znajomi niezadowoleni z obrączek, twierdzą że schodzi kolor... Tylko jak ze złota może schodzić kolor ;/

Edmund9214
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2022, o 19:49

Re: W. Kruk

Post autor: Edmund9214 » 27 lut 2022, o 20:33

Według mnie lepszy jest Apart ale to oczywiście kwestia gustu.

Awatar użytkownika
Koral

Re: W. Kruk

Post autor: Koral » 19 lut 2023, o 16:47

A dla mnie lepsza jest marka AnKa Biżuteria która sprzedaje online https://www.ankabizuteria.pl

ODPOWIEDZ