co jest modne zimą

Często kobiety zadają sobie pytanie, jaki styl jest dla nich najlepszy: klasyczny, etno, folk,city, safari, street fashion, emo, hippie, preppy, militarny, country, boho, glamour, sportowy czy vintage? Mężczyzna zastanawia się jak dopasować biżuterię do danego ubioru..
Kluczem okazuje się sylwetka oraz osobowość. Ten dział jest o stylach - czymś, co istnieje zawsze, w przeciwieństwie do mody, która się często zmienia.
Styl jest wieczny, moda się zmienia - to hasło, które doskonale oddaje filozofię naszego forum jubilerskiego. Wierzymy, że każda kobieta jest unikalna i powinna mieć możliwość wyrażania swojej osobowości poprzez styl. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad i wskazówek na temat dopasowania stylu do sylwetki i osobowości.

Moda i styl to dwa różne pojęcia, które często są mylone. Moda to to, co jest aktualnie popularne, natomiast styl to indywidualne podejście do mody. Na naszym forum jubilerskim dowiesz się, jak połączyć te dwa elementy, aby stworzyć swoje unikalne stylizacje.

Dopasowanie stylu do sylwetki to klucz do stworzenia harmonijnej i atrakcyjnej stylizacji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad na temat wyboru biżuterii, która podkreśli Twoje atuty i ukryje ewentualne mankamenty.

Styl do osobowości to kolejny ważny aspekt, który poruszamy na naszym forum jubilerskim. Wierzymy, że biżuteria powinna odzwierciedlać Twoją osobowość i pomagać Ci wyrażać siebie.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w dopasowaniu stylu do sylwetki i osobowości. Dołącz do naszej społeczności i odkryj, jak stworzyć swój unikalny styl!
janinaopalska
Posty: 2
Rejestracja: 27 maja 2018, o 13:43

Re: co jest modne zimą

Post autor: janinaopalska » 28 maja 2018, o 09:25

Może nie tyle klasyczna, wydaje mi się że chodzi o bardziej stonowane kolory

Re: co jest modne zimą

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Kociarka Polska

Re: co jest modne zimą

Post autor: Kociarka Polska » 29 maja 2018, o 12:20

W tym sezonie jesienią i zimą będą modne szarości i granaty. Przeglądając wybiegi na sezon jesień zima 2018/19, zaglądając na największe targi mody i oglądając zdjęcia kolekcji pre-summer18, głęboki granat wydaje się wyrafinowaną alternatywą dla czerni i opalizujących odcieni nude, a tzw. brutalna szarość zdaje się ponownie zyskiwać uznanie. Te kolory świetnie sprawdzą się na satynie, aksamicie i włóczkach, które zaabsorbują bogactwo ich odcieni.
Ale dzisiaj skupmy się na lecie :) Jaką biżuterię zakładacie do letnich sukienek. Wejdzie na ww.ankabizuteria.pl na pewno znajdziecie ciekawe modele biżuterii dla siebie :)

Awatar użytkownika
Marcjanna

Re: co jest modne zimą

Post autor: Marcjanna » 8 lis 2018, o 17:25

Nadal szarości mają dominować?

Awatar użytkownika
Marcjanna

Re: co jest modne zimą

Post autor: Marcjanna » 20 lis 2018, o 19:21

Przydałaby się ładna zimowa stylizacja.

Awatar użytkownika
Loipeld

Re: co jest modne zimą

Post autor: Loipeld » 30 mar 2019, o 16:32

Jeśli chodzi o modne ubiory, moim zdaniem warto jest korzystać z informacji zawartych na blogach modowych . Na pewno jeśli dobrze się poszuka, wśród wielu interesujących porad znajdzie się tą idealną dla siebie.

Sama idea prowadzonych blogów modowych ma na celu uświadomienie nas, co robimy źle, co z czym połączyć, by wyglądać dobrze, a czego się wystrzegać. Choć same ubrania i moda dla wielu ludzi są dość bzdurne, to wygląd w wielu wypadkach może nam pomóc. W końcu dobre wrażenie, jakie zrobimy na towarzystwie nie pozostaje bez znaczenia, a wyglądając dobrze czujemy się lepiej same ze sobą.

To popularne blogerki modowe pokazują, co możemy zrobić dla siebie, jak ułatwić sobie życie. To one pokażą nam proste, często niezbyt kosztowne chwyty, dzięki którym nasz codzienny strój będzie wyglądał znacznie lepiej niż dotychczas. Na blogach modowych możemy szukać inspiracji, odnaleźć kreację, która pozwoli nam się wyróżnić z tłumu i nie wyglądać jak każdy, kto ubrał się w sieciówce. Indywidualizm i pomysłowość to cechy charakterystyczne dla każdej z szafiarek. W końcu bez nich nie miałyby prawa istnieć w sieci, gdzie przeciętność nie ma prawa bytu.

Kiruna
Posty: 3
Rejestracja: 8 kwie 2019, o 16:01

Re: co jest modne zimą

Post autor: Kiruna » 8 maja 2019, o 15:03

Zupełnie nie wiem, co będzie modne tegorocznej zimy, ale zawsze kupuję dużo wcześniej na tą porę ciepłe ubrania. To z tego względu, że są wówczas spore promocje i różne okazje. Właśnie widzę dodatki dla dzieci:
Wszyscy rodzice wiedzą, że dziecko to nie tylko wielkie szczęście, ale i spore wydatki. Warto pamiętać, że kupując dziecięce ubranka online, możemy naprawdę sporo zaoszczędzić.

Szukasz wygodnej bluzki, spodni, sukienki albo sweterka albo biżuterii? Kurtki czy kolczyków dla dziecka albo płaszcza na chłodniejsze dni? A możesz eleganckiego małego garnituru na specjalne okazje? W kategorii Odzież dziecięca mamy kilkanaście tysięcy produktów, dzięki którym ubierzecie swoje pociechy od stóp do głów.

Wybierając odzież dla dziecka, zwróćmy przede wszystkim uwagę, z jakiego jest wykonana materiału. Najwygodniejsze i najbezpieczniejsze są oczywiście naturalne tkaniny. Sztuczne materiały nie tylko pozbawiają twojego syna lub córkę komfortu, ale mogą również powodować nieprzyjemne dolegliwości, np. odparzenia. Pamiętaj również o tym, że dzieci są zdecydowanie bardziej ruchliwe niż dorośli. Decydując się odzież wykonaną z dobrej jakości materiałów, możesz być pewny, że będzie ona dłużej służyła naszym milusińskim.

Zastanawiasz się, jakie ciuszki wybrać? Najlepiej będzie, gdy skompletujesz jak najbardziej różnorodne zestawy. Pozwoli ci to na różne modyfikacje stroju swojej pociechy, tak aby miała strój na każdą – mniej lub bardziej oficjalną – okazję.

i zamierzam kupić dla nich, bo są naprawdę w korzystnej ofercie. W dodatku jest duży wybór wzorów i kolorów.

Awatar użytkownika
Maryśka_

Re: co jest modne zimą

Post autor: Maryśka_ » 5 cze 2019, o 11:42

Myślę, że spokojnie można nosić płaszcze damskie. Potrafią one dodać uroku i klasy.

Awatar użytkownika
Mirell

Re: co jest modne zimą

Post autor: Mirell » 16 paź 2020, o 09:41

Minęła już prawie dekada od czasu pojawienia się pierwszych blogów modowych. Przez te dziesięć lat szafiarki wypracowały sobie stabilne miejsce w modowym establishmencie – dzisiaj zasiadają w pierwszych rzędach pokazów kolekcji największych projektantów, biorą udział w wielkich kampaniach reklamowych i pojawiają się na okładkach kolorowych magazynów. Te, które odniosły w branży największy sukces, same stały się marką, na której zarabiają miliony dolarów.

Najpopularniejszy portal modowy świata, Fashionista , ogłosił właśnie listę najbardziej wpływowych blogerek modowych 2016 roku. Biorąc pod uwagę kilka faktorów, min. statystyki odwiedzin blogów i ilość fanów w mediach społecznościowych, popularność wśród reklamodawców i zainteresowanie ze strony największych marek w branży, wyłoniono ostatecznie dwadzieścia najgorętszych nazwisk modowej blogosfery – my skupimy się na bliższym przedstawieniu blogerek, które uplasowały się na pięciu pierwszych pozycjach tego rankingu.

Awatar użytkownika
Ninka

Re: co jest modne zimą

Post autor: Ninka » 16 paź 2020, o 09:42

Vlogi i blogi o modzie codziennie inspirują dziesiątki tysięcy internautów. Najpopularniejsi w sieci influencerzy nie tylko komentują trendy prosto z wybiegów, ale często sami je kreują stając się ikonami mody. Miliony obserwujących, tysiące zdjęć, setki ciekawych stylizacji, dziesiątki znanych marek - to wszystko na tle blogosfery i YouTube wyróżnia influencerów modowych.

Ranking blogów i vlogów o modzie to miejsce, w którym sprawdzamy, którzy influencerzy cieszą się największą sympatią i zaufaniem fanów. Prezentowane przez nas profile zostały wybrane do rankingu na podstawie subiektywnej oceny redakcji Influencer.pl – pod uwagę braliśmy zasięgi, unikalność publikowanych treści, potencjał, ciekawe podejście danego influencera do tematu i wiele innych czynników.

Awatar użytkownika
Dorma

Re: co jest modne zimą

Post autor: Dorma » 3 lis 2020, o 09:02

Zamawiam buty zwykle przez internet.
W tym momencie mam 3 pary. Popielate trapery, botki na obcasie i czarne płaskie, wysokie botki, już trochę sfatygowane ale jeszcze spokojnie ze 2 sezony dadzą radę.
Polecam szczególnie botki:
Obrazek

Bardzo praktyczne buty, w zimie mozna je nosić z grubą skarpetą i będzie ciepło :)

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: co jest modne zimą

Post autor: Mgiełka091 » 8 lis 2020, o 21:18

Ja też myślę, że do zimowego looku to naj bardziej broszki. Niektórym się kojarzą ze ,,starszymi Paniami" ale jak dla mnie to raczej chodzi o odpowiedni dobór. Jeżeli teraz mają królować znów szarości i granaty to moje cudo rozświetli każdą moją stylizację :D moje kolory , więc nie muszę wymieniać garderoby , ale i owszem lubię zaszaleć i postawić na coś oryginalnego i nie kiedy rzucającego się w oczy :D Sami oceńcie . Podoba Wam się ?
Załączniki
broszko-wisior-srebrny-z-rubinami-markazytami-i-szklem-murano-kleopatra[1].jpg

Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

Re: co jest modne zimą

Post autor: Karolina » 9 lis 2020, o 10:34

piękna broszka - przypomina wakacyjne szaleństwa zimą :)

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: co jest modne zimą

Post autor: Mgiełka091 » 10 lis 2020, o 16:07

Planuję jeszcze zakup tej , ale troszkę finanse mnie blokują przez tą pandemię :/
Załączniki
pszczola-broszko-wisior-markazytami-rubinami-szklo-murano-i-emalia[1].jpg

Awatar użytkownika
Agnieszka Wolna

Re: co jest modne zimą

Post autor: Agnieszka Wolna » 10 lis 2020, o 17:24

Uważaj na jej dostępność bo może zniknąć z oferty bo to piękna broszka

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: co jest modne zimą

Post autor: Mgiełka091 » 19 lis 2020, o 21:43

Już ją na szczęście zakupiłam. Widziałam, że na stronie mają znów mnóstwo nowości, więc produkty idą ,,jak świeże" bułeczki. Nie przebolała bym tej straty, gdybym przegapiła ten zakup :) swoją droga, czy Wy już szykujecie się powoli do wiosny? Bo taka zima jak jest teraz, to nie zima.. Ktoś wie jakie będą trendy w biżuterii na wiosnę ?

ariska
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2020, o 19:58

Re: co jest modne zimą

Post autor: ariska » 28 lis 2020, o 20:01

Broszki są super, ale mam zawsze nieodparte wrażenie, że jednak niszczą ubrania.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: co jest modne zimą

Post autor: ForumMaster » 28 lis 2020, o 23:16

Broszki na pewno dodają blasku kobiecie i na pewno nie niszczą ubrania. Zapięcia są robione tak delikatne że nie zostawiają śladu tym bardziej że broszki przypina się np do swetra czy do marynarki ale nie na jedwabną koszulę.

Awatar użytkownika
Majka1212
Posty: 125
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:02

Re: co jest modne zimą

Post autor: Majka1212 » 18 gru 2020, o 21:13

Trzeba wiedzieć gdzie nosić broszkę i jak. Ja mam taką, noszę ją do płaszcza bo jest zdecydowanie duża, na szaliku czy apaszce nie miało by to sensu, mało kto zakłada broszkę do bluzki, broszki nie są do tego stworzone.
Załączniki
broszka-srebrna-pszczola-z-bursztynem[1].jpg

Awatar użytkownika
Bombi

Re: co jest modne zimą

Post autor: Bombi » 21 sty 2021, o 09:03

Jeśli chodzi o ubrania, to zwracam uwagę na ciuchy, które są przede wszystkim ciepłe i wygodne a nie tylko modne. Lubię czuć się komfortowo, szczególnie jeśli na dworze jest minus 20. A takich dni w tym roku juz kilka było i pewnie jeszcze kilka będzie.

Aktualnie jest dobry czas na zakup dla siebie kurtki zimowej:


Szczególnie, ze w sklepach są spore wyprzedaze na ubrania. Wygodne i ciepłe są takie płaszczyki za pupę:
Załączniki
32649[1].jpg

Awatar użytkownika
modnaona
Posty: 23
Rejestracja: 5 cze 2018, o 13:37

Re: co jest modne zimą

Post autor: modnaona » 3 paź 2021, o 10:54

Na zimowe wieczory z pewnością sprawdzą się wełniane swetry damskie, kaszmirowe swetry są przyjemne i na prawdę polecam na zimową porę, nie można też zapominać o innych modelach chociażby swetry oversize które są mega wygodne podobnie jak, kardigany damskie.

ODPOWIEDZ