Jakie wygodne buty polecicie na wiosnę?

Często kobiety zadają sobie pytanie, jaki styl jest dla nich najlepszy: klasyczny, etno, folk,city, safari, street fashion, emo, hippie, preppy, militarny, country, boho, glamour, sportowy czy vintage? Mężczyzna zastanawia się jak dopasować biżuterię do danego ubioru..
Kluczem okazuje się sylwetka oraz osobowość. Ten dział jest o stylach - czymś, co istnieje zawsze, w przeciwieństwie do mody, która się często zmienia
Awatar użytkownika
sherna

Post autor: sherna » 22 maja 2019, o 09:50

Jakie wygodne buciki byście polecili na wiosnę?

Wolicie szpilki czy buty na niższym obcasie?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Mikta

Re: Jakie wygodne buty polecicie na wiosnę?

Post autor: Mikta » 22 maja 2019, o 12:07

Szpilki lubię ale jedynie na wieczór czy na jakieś imprezy. Nakładam je jeśli wiem, ze nie będę musiała mieć kontaktu z trawą czy nie będe musiała przemierzać długich odległości.
Na co dzień wolę wygodne tenisówki czy balerinki. Jest mi w nich wygodniej oraz czuję się bardziej stabilnie. Polecam ten typ buta:

Są bardzo wygodne, bo to takie materiałowe szmatki. Nie obcierają. Poza tym dobrze się sprawdzaja latem bo są wykonane z materiału, tak więc przepuszczają powietrze i nie ma opcji,ze noga bedzie nieładnie pachniała.

W sklepie mają dobre ceny na obuwie damskie.
Załączniki
11270_1[1].jpg
11270_1[1].jpg (13.87 KiB) Przejrzano 536 razy

Domka

Post autor: Domka » 11 lip 2019, o 07:16

Bardzo lubię kupować buty i chętnie po nie sięgam nie tylko na półkach centr handlowych :D . Uwielbiam kupować w sieci i ostatnio znalazłam wspaniałą stronę na której jest mnóstwo świetnych butów! Myślę, że naprawdę warto odwiedzić ich stronę. Wybór jest duży, a ceny są bardzo atrakcyjne, aż żal nie korzystać...

Kiedy myślisz o tych idealnych, wymarzonych butach z pewnością rozważasz różne fasony, style i materiały, z których są wykonane. Każda z nas oczekuje innych korzyści, a przez to zwraca uwagę na całkiem odmienne cechy. Możliwe, że dla Ciebie najistotniejsza jest oryginalna prezencja, być może ponad wszystko cenisz sobie prostotę i komfort chodzenia. Buty damskie nie tylko podkreślają fason ubrania, muszą także harmonizować ze stylem życia. Dlatego koniecznie powinnaś rozważyć, czy szukasz wygodnych butów na płaskich podeszwach, na eleganckich szpilkach, kobiecych platformach czy stabilnych koturnach. Bez problemu znajdziesz u nas każdy typ obuwia damskiego.
Powinnaś wiedzieć, że połączyliśmy trzy najbardziej pożądane przez kobiety cechy, czyli atrakcyjny wygląd, dobrą cenę i wysoką jakość. Kupując obuwie damskie w naszym sklepie masz pewność, że wybierasz spośród najpiękniejszych i najmodniejszych fasonów na rynku. A niezwykle bogata oferta sprawia, że naprawdę jest w czym wybierać!

Przedstawiamy najbardziej poszukiwane modele butów. Możesz wybrać ponadczasowe, ultrakobiece balerinki, stylowe botki, eleganckie czółenka, wygodne kozaki, solidne śniegowce, lekkie klapki, subtelne sandały, modne półbuty, oryginalne workery, profesjonalne buty treningowe oraz komfortowe buty sportowe. Czyli wszystkie rodzaje, tak przydatne każdej kobiecie w rozmaitych sytuacjach. Każdy model wykonany jest ze szczególną dbałością o staranne wykończenie oraz detale, nadające indywidualnego wyglądu. A do tego - miękkie i wygodne tkaniny, świetnie zestawione kolory oraz idealnie wyprofilowane wnętrza – właśnie takie są nasze buty damskie, sprawdzają się zawsze i wszędzie. Wybór rozmiaru czy koloru jest niezwykle łatwy,

Awatar użytkownika
KarolinaS.

Post autor: KarolinaS. » 18 sie 2019, o 10:47

Ja też bardzo lubię kupować buty w internecie, jako jedna z podobno nielicznych kobiet nie cierpię chodzić po galerii i przebijać się przez tłum ludzi, którzy całymi rodzinami zamiast do parku idą oglądać ubrania w centrum handlowym .
Kupowanie przez internet zaczęło się od tego kiedy to mój luby szukał spodni do garnituru a w sklepach stacjonarnych był sam szajs za jakieś śmiesznie duże kwoty a jakości żadnej, wszystko posklejane na odczep się i nawet odnosiłam wrażenie że przy zakładaniu buta już coś nie tak jest ... Zaczęłam więc przeszukiwać internet w poszukiwaniu jakiegoś dobrego sklepu tak aby nie musieć tracić już czasu na nieudane wyprawy do CH. Po kilku dniach szukania, czytania opinii w końcu natrafiłam na sklep https://mybaze.com/pl/buty-wizytowe-meskie i w sumie to był strzał w 10! Mój bardzo wybredny facet wreszcie wybrał wyżej wspomniane buty i na szczęście nie były to żadne trampki, które panie w sklepach ochoczo wciskając mówiąc że one też do garnituru pasują co dla mnie jest kompletną głupotą .. niby wygoda jest ale żadnej elegancji .

ODPOWIEDZ