Buty w duzych rozmiarach

Często kobiety zadają sobie pytanie, jaki styl jest dla nich najlepszy: klasyczny, etno, folk,city, safari, street fashion, emo, hippie, preppy, militarny, country, boho, glamour, sportowy czy vintage? Mężczyzna zastanawia się jak dopasować biżuterię do danego ubioru..
Kluczem okazuje się sylwetka oraz osobowość. Ten dział jest o stylach - czymś, co istnieje zawsze, w przeciwieństwie do mody, która się często zmienia.
Styl jest wieczny, moda się zmienia - to hasło, które doskonale oddaje filozofię naszego forum jubilerskiego. Wierzymy, że każda kobieta jest unikalna i powinna mieć możliwość wyrażania swojej osobowości poprzez styl. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad i wskazówek na temat dopasowania stylu do sylwetki i osobowości.

Moda i styl to dwa różne pojęcia, które często są mylone. Moda to to, co jest aktualnie popularne, natomiast styl to indywidualne podejście do mody. Na naszym forum jubilerskim dowiesz się, jak połączyć te dwa elementy, aby stworzyć swoje unikalne stylizacje.

Dopasowanie stylu do sylwetki to klucz do stworzenia harmonijnej i atrakcyjnej stylizacji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele porad na temat wyboru biżuterii, która podkreśli Twoje atuty i ukryje ewentualne mankamenty.

Styl do osobowości to kolejny ważny aspekt, który poruszamy na naszym forum jubilerskim. Wierzymy, że biżuteria powinna odzwierciedlać Twoją osobowość i pomagać Ci wyrażać siebie.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w dopasowaniu stylu do sylwetki i osobowości. Dołącz do naszej społeczności i odkryj, jak stworzyć swój unikalny styl!
Awatar użytkownika
tosona

Buty w duzych rozmiarach

Post autor: tosona » 27 lis 2020, o 07:56

Może ktoś tutaj na forum równiez nosi większe rozmiary obuwia?

W jakich sklepach kupujecie dla siebie buty?

No i czy przy zakupie butów oraz ubran warto jest kierować się ceną czy jakosćią? Czy rzeczywisćie dobrze jest kupować lepszej jakosci ubrania?

Buty w duzych rozmiarach

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Iggess

Re: Buty w duzych rozmiarach

Post autor: Iggess » 27 lis 2020, o 09:23

Zdecydowanie wolę nie przepłacać. Wole wymieniać plaszcz za 300 zl co 3 sezony niż kupować jeden na 10. Zawsze myślę sobie 'a co jak rozerwę, albo ubrudze, albo zgubie...' (jestem troche szogun życiowy i każda z tych rzeczy mi się przydarzyla). Po za tym można przytyć, schudnąć i też przestanie pasowac. Nie kupuję ubrań za miliony. Patrzę głównie na skład i jakość szwów..

Jesli chodzi o kupno butów, polecam szukać w sklepie Buty xl:
https://www.butyxl.pl/kozaki-damskie-duze-rozmiary

Aktualnie w sklepie mają sporą kolekcję kozaków w wiekszym rozmiarze.


Kozaki

Najmodniejsze kozaki zimowe – duże rozmiary z szeroką cholewką

Skórzane i zamszowe kozaki są przez wiele osób utożsamiane z kobiecą klasyką zimowego obuwia. I nic w tym dziwnego – ich wysokie cholewki od lat, w niezmienny sposób towarzyszą swoim właścicielkom w chłodniejsze dni, chroniąc nogi przed zimnem, wiatrem, deszczem i śniegiem. Mimo tego, że długie kozaki są stworzone do noszenia w trudnych warunkach, to nadal mogą nadawać stylizacjom oficjalnego bądź zmysłowego charakteru. Wysmuklają nogi, pasują do spodni i spódnic, są praktyczne i ponadczasowe.

Kozaki skórzane na zimę w wielu odsłonach

Kozaki damskie to nie tylko klasyczne, ciemne oficerki, ściśle przylegające do łydki i nadające stylizacjom oficjalnego wydźwięku. Oprócz nich kobiety pokochały również eleganckie kozaki z szeroką cholewką zasłaniające kolana (określane często jako muszkieterki), a także kozaki na obcasie – optycznie, ale spektakularnie wydłużające nogi. W naszym asortymencie, oprócz wymienionych modeli, posiadamy także kozaki na szeroką łydkę z gumką (wszytą po bokach lub z tyłu cholewki) oraz ocieplane modele z miękką wyściółką to gwarancja komfortu termicznego nawet w najchłodniejsze dni. Wszystkie te modele w dużych rozmiarach znajdziesz w sklepie ButyXL!

Szerokie kozaki – duże rozmiary, najmodniejsze fasony

Jesienne bądź zimowe szerokie kozaki w rozmiarach powyżej 42 to nasza specjalność. W ofercie sklepu znajduje się bowiem wiele modeli - klasyczne oficerki, kozaki do kolana, na obcasie czy zimowe, wysokie buty damskie z ociepleniem. Jeśli szukasz długich kozaków (z szeroką cholewką lub ściśle przylegających do nogi) sprawdź naszą ofertę – z pewnością znajdziesz model dla siebie w idealnym rozmiarze.
Załączniki
kozaki-KN-29575-540x540[1].jpg

Awatar użytkownika
Ariana
Posty: 24
Rejestracja: 28 paź 2020, o 12:42

Re: Buty w duzych rozmiarach

Post autor: Ariana » 8 gru 2020, o 14:11

Zdaje mi się, że jeżeli chodzi o duże rozmiary butów, to z tym w sklepach akurat problemów nie ma.

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 122
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: Buty w duzych rozmiarach

Post autor: KrysiaK » 8 kwie 2021, o 22:59

Sama mam dość małe stopy, dlatego nie zwracam uwagi na duże rozmiary. Jednak może warto zajrzeć do hurtowni ? Może tam dostaniesz odpowiedni rozmiar.

Awatar użytkownika
Jadzia34
Posty: 20
Rejestracja: 24 gru 2019, o 08:07

Re: Buty w duzych rozmiarach

Post autor: Jadzia34 » 12 maja 2021, o 12:43

Ja tez mam małe stopy - nosze rozmiar 35 xD Może podpowiecie mi jakie są sklepy z małymi rozmiarami obuwia. Tylko proszę nie kierujcie mnie do dziecięcych...

ODPOWIEDZ