Depilacja

Wskazówki jak i gdzie szukać informacji o biżuterii w Internecie.
Awatar użytkownika
Rominsta

Depilacja

Post autor: Rominsta » 2 lip 2019, o 06:53

Dziewczyny czy poddałyście się zabiegowi depilacji laserowej?

Jak oceniacie efekt?

Depilacja

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Razma

Re: Depilacja

Post autor: Razma » 2 lip 2019, o 08:11

Dziwne jest dla mnie to że niektórych boli depilacja, ale faktycznie może to jest związane z niewytrzymałością na ból. Ja miałam laser na nogi i pachy o ile dobrze pamiętam i ani trochę mnie nie zabolało, mogę powiedzieć że nawet to relaksujace dla mnie było. A efekty moim zdaniem najlepsze.

Zerknij sobie tutaj:

Na stronie jest fajnie opisane jak wyglada depilacja i czego trzeba sie podczas zabiegu spodziewać.
Załączniki
d2eceb03eb931e52b8be61ee4f0994b7[1].jpg

Awatar użytkownika
mabelka

Post autor: mabelka » 25 paź 2019, o 07:36

ja się poddałam zabiegowi :) mam problem z wrastającymi włoskami, po goleniu skóra zawsze była zaczerwieniona, po wosku to w ogóle, dlatego też depilacja laserowa we Wrocławiu była dla mnie wybawieniem :D
Załączniki
11_ok[1].jpg

zuzannaa

Post autor: zuzannaa » 19 gru 2019, o 18:32

Polecam zabiegi laserowe jeśli chodzi o depilację, duża skuteczność.
Załączniki
opadajace_powieki[1].jpg

Awatar użytkownika
Armla

Post autor: Armla » 23 mar 2020, o 12:50

Ja się zdecydowałam na depilację laserową i była to bardzo dobra decyzja. Mam mocne oraz ciemne włosy i moze dlatego depilacja tak dobrze na nie podziałała (depilacja najlepiej działa właśnie na takie owłosienie). Depilację robilam rok temu, Konkretnie w tym salonie medycyny estetycznej w Krakowie ( jesli ktos jest z Krakowa to mogę polecic bo maja tam bardzo dobrej klasy laser).

Plusy to na pewno
gładka skóra
brak konieczności marnowania czasu na golenie
no i nie jest to takie drogie biorać pod uwagę, ze przecież na maszynki golące równeiż wydaje się kupę kasy

Awatar użytkownika
Namiva

Post autor: Namiva » 3 cze 2020, o 12:01

Efekt nie zależy od wielkości głowicy a od dokładności Pani wykonującej. Ja miałam na nogi jednorazowo wykonane ok 2-2,5tyś strzałów(2,5godz jeden zabieg). Zrobiłam 4zabiegi z5(czarne włosy, jasna karnacja) minęły chyba już 3lata (wondering i nic mi nie odrasta pomimo hirsutyzmu i wahań hormonalnych.Vectus wychwytuje lepiej jasne włosy od lightsheera.
https://www.dynasplint.com.pl/skuteczna ... a-leserem/

Plus to na pewno to, że taka depilcja nie jest bolesna.

Awatar użytkownika
Rani35

Post autor: Rani35 » 29 cze 2020, o 22:10

Moim zdaniem depilacja laserowa to zabieg zdecydowanie godny polecenia. Co więcej, jest ona fajną opcją dla każdego salonu kosmetycznego, w ramach rozwinięcia oferty. Dzisiaj mamy możliwość skorzystania z bardzo ciekawych rozwiązań, jak np. laser diodowy wynajem w https://www.depilar.pl/ . Oferta ta jest skierowana do gabinetów, zlokalizowanych w województwach takich jak: śląskie, małopolskie czy podkarpackie. Przy czym nie musimy tutaj obawiać się o najwyższą jakość sprzętu, punktualność jak i ogólnie bardzo przystępne warunki współpracy:).

ODPOWIEDZ