Od ilu lat wziąć kredyt na zakup biżuterii

Wskazówki jak i gdzie szukać informacji o biżuterii w Internecie.
Biżuteria to nie tylko ozdoba, ale także wyraz osobowości. W kategorii "O Biżuterii Modzie w Internecie - jak szukać" znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych trendach w biżuterii na 2023 rok. Dowiedz się, jakie kamienie szlachetne są teraz na topie i jak o nie dbać. Jeśli jesteś początkującym jubilerem, mamy dla Ciebie wiele porad i wskazówek na temat technologii jubilerskich oraz kursów i szkoleń dla początkujących. Dla tych, którzy interesują się historią biżuterii, przygotowaliśmy artykuły o różnych kamieniach szlachetnych i ich właściwościach. A jeśli jesteś przedsiębiorcą w branży jubilerskiej, dowiesz się u nas, jakie nowości czekają na Ciebie w nadchodzącym sezonie. Zapraszamy do odkrywania świata biżuterii razem z nami!

Mam nadzieję, że powyższy opis spełni Twoje oczekiwania. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, daj mi znać!
Awatar użytkownika
lenka

Od ilu lat wziąć kredyt na zakup biżuterii

Post autor: lenka » 11 sie 2017, o 12:17

Hej!
Prosiłbym o informację odnośnie tego od ilu lat można wziąć najwcześniej kredyt?
Rozchodzi się o to, że mam 17 lat ale pracuję już i chciałabym kredyt wziąć na zakup biżuterii.
Czy jest to możliwe?

Od ilu lat wziąć kredyt na zakup biżuterii

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
sille
Posty: 4
Rejestracja: 15 kwie 2016, o 10:48

Re: Od ilu lat wziąć kredyt

Post autor: sille » 12 sie 2017, o 10:01

Niestety, ale nie jest to możliwe. Banki nie udzielają kredytów osobom ponizej 18 rokku życia. Nawet w wieku 18 lat trudno jest wziąć pożyczkę z racji tego,że nie zarabiasz oraz nie masz dochodów....
Poczekaj do ukończenia 18stki. Oraz sprobuj wziąć kredyt z rodzicami. Jesli włączysz ich do kredytu to nie powinno być z tym problemu.
Porównaj sobie jeszcze oferty kredytowe w necie.

Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 16
Rejestracja: 21 sty 2019, o 13:42

Re: Od ilu lat wziąć kredyt na zakup biżuterii

Post autor: pieknyolek » 5 lut 2019, o 09:37

Kredyt niestety banki mogą udzielać tak jak osoba wyżej napisała od 18 roku życia. W razie gdybyś szukała kredytu niekoniecznie na biżuterię,a na kupno mieszkania to polecam ci wejść na strony online i sprawdzić ile taki kredyt będzie Cię kosztował.

Awatar użytkownika
Loipeld

Re: Od ilu lat wziąć kredyt na zakup biżuterii

Post autor: Loipeld » 27 lip 2019, o 11:22

Jeśli już w temacie pożyczek jesteśmy, to dzisiaj trafiłam na bardzo ciekawy artykuł odnośnie tego na co najcześciej biorą pożyczki mieszkańcy Legnicy. jeśłi i was interesuje ten temat, to polecam wam tutaj zajrzeć. Jest tu sporo moim zdaniem ciekawych informacji

Awatar użytkownika
mabelka
Posty: 63
Rejestracja: 22 paź 2019, o 09:27

Re: Od ilu lat wziąć kredyt na zakup biżuterii

Post autor: mabelka » 22 paź 2019, o 09:29

kredyt na biżuterię? może warto kupić coś tańszego?

mos78
Posty: 2
Rejestracja: 20 sty 2024, o 15:21

Re: Od ilu lat wziąć kredyt na zakup biżuterii

Post autor: mos78 » 20 sty 2024, o 15:41

Skoro mówimy o kredycie, to najlepiej wziąć taką na dobrych warunkach. W takim przypadku trzeba po prostu porównać między sobą wiele ofert, a według mnie wygodnie będzie to zrobić przez stronę . Tutaj można wziąć pożyczkę nawet nie wychodząc z domu, co też jest wygodne.

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 122
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: Od ilu lat wziąć kredyt na zakup biżuterii

Post autor: KrysiaK » 28 lut 2024, o 20:31

Hej, jeśli mowa o kredycie to ostatnio dużo czytałem o strasznej sytuacji frankowiczów. Na szczęście nowy wyrok ten zwiastuje nowy etap, który może znacząco wpłynąć na warunki spłaty kredytów, a także na sytuację finansową i prawne osób obciążonych takimi zobowiązaniami, w których niezmiennie pomagają kancelarie dla frankowiczów. Tutaj https://doba.pl/wroclaw/artykul/frankow ... /15/noa124 przeczytacie więcej w tym temacie.

ODPOWIEDZ