Farbowanie włosów w domu

Wskazówki jak i gdzie szukać informacji o biżuterii w Internecie.
Biżuteria to nie tylko ozdoba, ale także wyraz osobowości. W kategorii "O Biżuterii Modzie w Internecie - jak szukać" znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych trendach w biżuterii na 2023 rok. Dowiedz się, jakie kamienie szlachetne są teraz na topie i jak o nie dbać. Jeśli jesteś początkującym jubilerem, mamy dla Ciebie wiele porad i wskazówek na temat technologii jubilerskich oraz kursów i szkoleń dla początkujących. Dla tych, którzy interesują się historią biżuterii, przygotowaliśmy artykuły o różnych kamieniach szlachetnych i ich właściwościach. A jeśli jesteś przedsiębiorcą w branży jubilerskiej, dowiesz się u nas, jakie nowości czekają na Ciebie w nadchodzącym sezonie. Zapraszamy do odkrywania świata biżuterii razem z nami!

Mam nadzieję, że powyższy opis spełni Twoje oczekiwania. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, daj mi znać!
patrycja123
Posty: 2
Rejestracja: 23 kwie 2019, o 14:55

Farbowanie włosów w domu

Post autor: patrycja123 » 23 kwie 2019, o 14:59

W dzisiejszych czasach każda kobieta od czasu do czasu potrzebuje zmiany w wyglądzie – najczęściej kończy się na przefarbowaniu fryzury. Samodzielne farbowanie włosów ma wiele zalet – jest szybkie, wygodne i niedrogie, a preparaty do domowej koloryzacji są coraz lepsze. Kluczem do sukcesu w domowej koloryzacji jest wybór odpowiedniego koloru, który po położeniu na włosy nie zmieni odcienia. Ważna jest również technika koloryzacji, która pozwala na uzyskanie jednolitego koloru. Dobrze wykonana koloryzacja jest szybsza, tańsza i nie niszczy włosów. Dobre kosmetyki do włosów znajdziemy w necie.

Farbowanie włosów w domu

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
mabelka
Posty: 63
Rejestracja: 22 paź 2019, o 09:27

Re: Farbowanie włosów w domu

Post autor: mabelka » 4 lis 2019, o 08:51

ja w domu jedynie myję włosy i czasem nakładam serum na końcówki, niestety żadna drogeryjna farba do użytku domowego się u mnie nie sprawdza, w ogóle kolor nie łapie :/ na farbowanie, układanie, prostowanie (keratynowe), czy przedłużanie włosów ultradźwiękami chodzę zawsze do profesjonalisty

PRZEDŁUŻENIA GREAT LENGTHS TO
W 100% DZIEWICZE WŁOSY REMY

Pozyskujemy identyfikowalne ludzkie włosy z Indii w sposób etyczny i sprawiamy, że stają się one w 100% Remy i Double Drawn, co oznacza, że wszystkie naturalne właściwości włosów są zachowane dzięki określonemu i unikalnemu procesowi produkcji w naszej fabryce w Rzymie.

Zanim rozpocznie się cykl produkcyjny, wiązki włosów muszą zostać podwójnie naciągnięte (Double Drawn), aby zapewnić tę samą grubość od nasady do końcówki, podzielone i dopasowane zgodnie z różnymi długościami. Następnie włosy przechodzą specjalną procedurę, aby stać się Remy, wyrównywany jest naturalny kierunek łusek, a włosy zabezpiecza się przed uszkodzeniem.

Ma to kluczowe znaczenie dla utrzymania przedłużonych włosów w dobrej kondycji, zdrowych i żywych kolorystycznie. Pasma włosów w różnych odcieniach są fachowo mieszane ręcznie, aby dodać głębi kolorowi i naśladować naturalny wygląd włosów naszych klientów.

jurek33332
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2021, o 12:56

Re: Farbowanie włosów w domu

Post autor: jurek33332 » 12 lut 2021, o 13:05

Sam ostatnio farbowałem włosy w domu i wszystko wyszło bardzo dobrze. Teraz mam bardzo ładne włosy.
_____________________________________________________________
sklep konopny

ODPOWIEDZ