Depilacja

Wskazówki jak i gdzie szukać informacji o biżuterii w Internecie.
Biżuteria to nie tylko ozdoba, ale także wyraz osobowości. W kategorii "O Biżuterii Modzie w Internecie - jak szukać" znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszych trendach w biżuterii na 2023 rok. Dowiedz się, jakie kamienie szlachetne są teraz na topie i jak o nie dbać. Jeśli jesteś początkującym jubilerem, mamy dla Ciebie wiele porad i wskazówek na temat technologii jubilerskich oraz kursów i szkoleń dla początkujących. Dla tych, którzy interesują się historią biżuterii, przygotowaliśmy artykuły o różnych kamieniach szlachetnych i ich właściwościach. A jeśli jesteś przedsiębiorcą w branży jubilerskiej, dowiesz się u nas, jakie nowości czekają na Ciebie w nadchodzącym sezonie. Zapraszamy do odkrywania świata biżuterii razem z nami!

Mam nadzieję, że powyższy opis spełni Twoje oczekiwania. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, daj mi znać!
Awatar użytkownika
Rominsta

Depilacja

Post autor: Rominsta » 2 lip 2019, o 06:53

Dziewczyny czy poddałyście się zabiegowi depilacji laserowej?

Jak oceniacie efekt?

Depilacja

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Razma

Re: Depilacja

Post autor: Razma » 2 lip 2019, o 08:11

Dziwne jest dla mnie to że niektórych boli depilacja, ale faktycznie może to jest związane z niewytrzymałością na ból. Ja miałam laser na nogi i pachy o ile dobrze pamiętam i ani trochę mnie nie zabolało, mogę powiedzieć że nawet to relaksujace dla mnie było. A efekty moim zdaniem najlepsze.

Zerknij sobie tutaj:

Na stronie jest fajnie opisane jak wyglada depilacja i czego trzeba sie podczas zabiegu spodziewać.
Załączniki
d2eceb03eb931e52b8be61ee4f0994b7[1].jpg

Awatar użytkownika
mabelka
Posty: 63
Rejestracja: 22 paź 2019, o 09:27

Re: Depilacja

Post autor: mabelka » 25 paź 2019, o 07:36

ja się poddałam zabiegowi :) mam problem z wrastającymi włoskami, po goleniu skóra zawsze była zaczerwieniona, po wosku to w ogóle, dlatego też depilacja laserowa we Wrocławiu była dla mnie wybawieniem :D
Załączniki
11_ok[1].jpg

zuzannaa
Posty: 2
Rejestracja: 19 gru 2019, o 12:29

Re: Depilacja

Post autor: zuzannaa » 19 gru 2019, o 18:32

Polecam zabiegi laserowe jeśli chodzi o depilację, duża skuteczność.
Załączniki
opadajace_powieki[1].jpg

Awatar użytkownika
Armla
Posty: 55
Rejestracja: 19 sie 2019, o 08:41

Re: Depilacja

Post autor: Armla » 23 mar 2020, o 12:50

Ja się zdecydowałam na depilację laserową i była to bardzo dobra decyzja. Mam mocne oraz ciemne włosy i moze dlatego depilacja tak dobrze na nie podziałała (depilacja najlepiej działa właśnie na takie owłosienie).

Plusy to na pewno
gładka skóra
brak konieczności marnowania czasu na golenie
no i nie jest to takie drogie biorać pod uwagę, ze przecież na maszynki golące równeiż wydaje się kupę kasy

Awatar użytkownika
Namiva

Re: Depilacja

Post autor: Namiva » 3 cze 2020, o 12:01

Efekt nie zależy od wielkości głowicy a od dokładności Pani wykonującej. Ja miałam na nogi jednorazowo wykonane ok 2-2,5tyś strzałów(2,5godz jeden zabieg). Zrobiłam 4zabiegi z5(czarne włosy, jasna karnacja) minęły chyba już 3lata (wondering i nic mi nie odrasta pomimo hirsutyzmu i wahań hormonalnych.Vectus wychwytuje lepiej jasne włosy od lightsheera.
Plus to na pewno to, że taka depilcja nie jest bolesna.

Awatar użytkownika
Rani35
Posty: 24
Rejestracja: 11 maja 2019, o 11:32

Re: Depilacja

Post autor: Rani35 » 29 cze 2020, o 22:10

Moim zdaniem depilacja laserowa to zabieg zdecydowanie godny polecenia. Co więcej, jest ona fajną opcją dla każdego salonu kosmetycznego, w ramach rozwinięcia oferty. Dzisiaj mamy możliwość skorzystania z bardzo ciekawych rozwiązań, jak np. laser diodowy. Oferta ta jest skierowana do gabinetów, zlokalizowanych w województwach takich jak: śląskie, małopolskie czy podkarpackie. Przy czym nie musimy tutaj obawiać się o najwyższą jakość sprzętu, punktualność jak i ogólnie bardzo przystępne warunki współpracy:).

arabica89
Posty: 6
Rejestracja: 4 paź 2018, o 15:01

Re: Depilacja

Post autor: arabica89 » 9 lip 2020, o 21:54

Całkowicie się z tobą zgadzam. Wiele moich znajomych postawiło na zabiegi laserem lightsheer i jest zadowolonych. Wiem, że jest to najlepszy sprzęt jak chodzi o depilację laserową. U mnie w Bielsku wykonuje nim zabieg gabinet urody Estelium możecie się do nich zgłosić naprawdę warto.

jurek33332
Posty: 3
Rejestracja: 12 lut 2021, o 12:56

Re: Depilacja

Post autor: jurek33332 » 12 lut 2021, o 13:05

Ten temat to bardziej zainteresuje kobietę. Mnie ten wątek za bardzo nie interesuje.

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 122
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: Depilacja

Post autor: KrysiaK » 28 cze 2021, o 09:46

Wiadomo, że w czasie ciązy wiele się zmienia i nasza skóra może inaczej reagować na niektóre zabiegi. Dlatego warto poczytać i wybrać odpowiedni sposób depilacji.

Jeśli zastanawiasz się nad depilacją laserową, warto dowiedzieć się o tej procedurze nieco więcej.
Łatwo dać się zwabić obietnicą życia bez zbędnego owłosienia, ale ważne jest, aby najpierw poznać fakty i skutki uboczne, aby upewnić się, że leczenie jest odpowiednie dla ciebie. Istnieje tak wiele różnych opcji usuwania włosów, od woskowania, pasty cukrowej, nitkowania, depilatorów elektrycznych i golenia po pincetę, ale laserowa depilacja jest jedną z niewielu opcji, która oferuje bardziej trwałe podejście do usuwania włosów na ciele. Laserowe usuwanie zbędnego owłosienia działa poprzez przesłanie światła lasera przez pigment we włosach. To światło przekształca się w ciepło, które uszkadza mieszek włosowy i cebulkę włosa, ale jest to ciepło bezpieczne dla skóry, a depilatory laserowe posiadają mechanizm chłodzący. W ten sposób jakiekolwiek oparzenia czy inne uszkodzenia skóry są zniwelowane do minimum. Jest to bardzo szybki i skuteczny sposób na trwałe pozbycie się owłosienia z wybranych miejsc na ciele. Rezultaty widać już po pierwszym zabiegu, ale potrzeba serii kilku depilacji laserem, aby otrzymać trwające kilka tygodni rezultaty.

Awatar użytkownika
Sławka18
Posty: 17
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 11:52

Re: Depilacja

Post autor: Sławka18 » 28 lip 2021, o 09:04

Ja kiedyś planowałam kupić znajomej na urodziny właśnie voucher na depilację, ale stwierdziła, że wolałaby jakąś biżuterię z malachitem, bo depilacji się boi... A to przecież tam ogromna wygoda

ODPOWIEDZ