Biżuteria chrześcijańska

Wszystko o zasadach reklamowania się na tym forum: reguły, kontakt, opłaty
Itertus
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2021, o 08:42

Biżuteria chrześcijańska

Post autor: Itertus » 17 kwie 2021, o 09:01

Cześć, jeśli poszukujecie biżuterii o charakterze chrześcijańskim takich jak bransoletki, naszyjniki, łańcuszki itp.
Stale pracujemy nad poszerzaniem oferty. Dodatkowo chcielibyśmy zaprosić każdego kto produkuję na większą bądź mniejszą skale produkty tego typu do współpracy ;) . Chętnie zapoznamy się z każdą ofertą ;)

Piszcie śmiało na e-mail: shop@itertus.pl

Firma Itertus powstała w odpowiedzi na współczesne potrzeby klienta poszukującego oryginalnych i jakościowych artykułów religijnych oraz produktów „handmade” w nowoczesnym nurcie. Jednymi z najważniejszych czynników określających naszą działalność jest pasja do wyszukanych rozwiązań oraz relacje z ludźmi. Współpracujemy zarówno z producentami z Polski jak i innych stron świata proponując tym samym szeroki wybór wyselekcjonowanych wyrobów cieszących się uznaniem wśród konsumentów. Stawiamy na duże znane marki, rodzinne firmy bazujące na wieloletnich tradycjach oraz twórców, których działalność chętnie wspieramy. Tworzymy sieć kontrahentów oraz specjalistów, stale rozwijając naszą działalność poszukując nietuzinkowych propozycji.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi, oryginalne rękodzieło, książki dobrych wydawnictw, minimalistyczną biżuterię, akcesoria religijne, artykuły liturgiczne, upominki i wiele innych. Ponad to oferty specjalne, sezonowe oraz produkty personalizowane na specjalne zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu internetowego, chętnie pomożemy oraz doradzimy w kwestii doboru produktu.

Biżuteria chrześcijańska

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria