Wpisy gościnne na blogu modowym

Tutaj komentujemy artykuły z bloga o modzie i biżuterii www.anka-bizuteria.pl
Awatar użytkownika
Amelia z Warszawy

Wpisy gościnne na blogu modowym

Post autor: Amelia z Warszawy » 10 wrz 2016, o 17:59

Ciekawe wpisy gościnne widzę na blogu u anka-bizuteria.pl . Dobrze, że są takie blogi modów co pozwalają opublikować wartościowe artykuły. Jest wiele osób które znają się bardzo dobrze czy to na produkcji czy projektowaniu biżuterii i chcą się podzielić swoją wiedzą czy doświadczeniem którego w Polsce coraz mniej. Chętnie bym poczytala o tym jak i gdzie wydobywa się kamienie naturalne do produkcji biżuterii.

Wpisy gościnne na blogu modowym

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Czerwiński

Re: Wpisy gościnne na blogu modowym

Post autor: Czerwiński » 1 paź 2016, o 10:41

Widać ze z pasją piszą artykuły na tym blogu.

Awatar użytkownika
monisiaak
Posty: 30
Rejestracja: 21 wrz 2016, o 12:15

Re: Wpisy gościnne na blogu modowym

Post autor: monisiaak » 3 paź 2016, o 12:21

miło się czyta te wpisy, rzadko kiedy to się zdarzą jeżeli chodzi o tą tematyke :)

Awatar użytkownika
Edyta

Re: Wpisy gościnne na blogu modowym

Post autor: Edyta » 7 paź 2016, o 15:38

większość osób oczami czyta :) i dlatego podobają mi się te wpisy - inspirujące z jednej strony a z drugiej strony ładne podsumowanie i połączenie różnych przykładów np. o żółtym złocie, czy wisiorkach lub też biżuterii XXL

a przyznać muszę, że dużą rolę łatwość pisania odgrywa - lekko i szybko się czyta te wpisy

Awatar użytkownika
Magda Złotnik

Re: Wpisy gościnne na blogu modowym

Post autor: Magda Złotnik » 15 paź 2016, o 10:41

Dobra mysl. Spróbuję jeszce w tym tygodniu zebrac mysli i napisać o bursztynie od momentu jego powstania do czasów dzisiejszych kiedy to pokazujemy piękno naszego bursztynu bałtyckiego w biżuterii czy innych dziełach sztuki w Polsce i nacalym świecie.

Awatar użytkownika
misiak
Posty: 74
Rejestracja: 26 lut 2010, o 12:26

Re: Wpisy gościnne na blogu modowym

Post autor: misiak » 12 lis 2016, o 14:01

Witam serdecznie,
dziękuję za zaproszenie do napisania artykułu i podpowiedzi, co do artykułu. Artykuł chcę pisać od siebie i może trochę ująć tak od siebie, jakbym chciała. Otóż chodzi mi po głowie pomysł, aby na blogu dodać taki "kącik" poświęcony wykorzystywaniu biżuterii właśnie w sprawach damsko - męskich, zarówno dotyczących chwil intymnych, jak i też codzienności np. wspólnych wyjść do przyjaciół, teatru, kina lub na firmowy raut.
Wplotłabym tu także trochę wspólnych wieczorów w różnym stylu np. orientalna kolacja i wtedy prezentujemy biżuterię, która nawiązuje do tych klimatów. Co Wy na to? Oczywiście to tylko pomysł a możecie go zaakceptować lub też nie. Faktem jest, że nie jestem rzemieślnikiem z doświadczeniem i nie produkowałam czy sprzedawałam biżuterii ani ręcznie robionej, ani złotej ani srebrnej.
Mogę przygotować najpierw artykuł wprowadzający i reklamujący utworzenie takiego "kącika", oczywiście pomyślę nad ciekawą nazwą, która będzie przyciągała uwagę i sprawi, że ludzie będą tam zaglądać. Oczywiście będę teraz sprawdzała dostępność biżuterii i podsyłała sam link ciekawostek z sieci czy świata celebrytów.
Przyznam, że dla rozpoczynam taką przygodę z pisaniem artykułu gościnnego po raz pierwszy. Firmy z którymi współpracuję zlecają mi napisanie np. 100 artykułów na różne tematy, niektóre wymagają tylko dosłownego ściągnięcia z internetu i przekształcenia tekstu tak, by nie był to plagiat. Teraz chciałabym napisać coś od siebie. Jeżeli mają być to artykuły autorskie a moją pasją jest moda, medycyna, biologia, prawo, teatr, literatura, film i muzyka oraz szeroko pojęta kultura i o tym chcę coś napisać. Pisaniem na zlecenie zajęłam się dopiero od miesiąca. Zawsze lubiłam pisać, dlatego też stwierdziłam, że będę robić to, co sprawiało mi od lat przyjemność, a wreszcie nam na to czas i dajecie mi możliwości. Wciąż chcę być aktywna i optymistycznie nastawiona do wszystkiego, co mnie otacza. Mam nadzieję, że sprostam oczekiwaniom - wymaganiom jakie stawia przede mną napisanie oryginalnego i ciekawego artykułu, a wniosę coś fajnego na Waszego bloga. Czy taki pomysł się Wam podoba? Czekam niecierpliwie na odpowiedź, bo zacznę wtedy pisać ten artykuł wprowadzający.

Pozdrawiam serdecznie

ODPOWIEDZ