Co na prezent na Dzień Matki

Sklep AnKa Biżuteria to najlepszy sklep internetowy z biżuterią srebrną oraz biżuterią artystyczną w internecie. Dział ten przeznaczony jest na dyskusje o nowych kolekcjach dostępnych u "AnKa Biżuteria". Sponsor działu: AnKaBizuteria.pl
Opinie o nowych kolekcjach" na stronie AnKaBizuteria.pl jest dedykowana dla klientów zainteresowanych najnowszymi trendami w biżuterii. W tej sekcji, użytkownicy mogą znaleźć recenzje i opinie na temat najnowszych kolekcji biżuterii oferowanych przez sklep.

AnKaBizuteria.pl to sklep internetowy, który oferuje wysokiej jakości biżuterię dla kobiet, mężczyzn i dzieci. W swojej ofercie posiada zarówno klasyczne elementy, takie jak kolczyki, naszyjniki czy bransoletki, jak i najnowsze trendy - naszyjniki celebrytki, chokery czy nausznice.

Sklep regularnie uzupełnia swoją ofertę, wprowadzając nowe, modne produkty. Dzięki temu, klienci mają pewność, że zakupione w AnKaBizuteria.pl produkty zawsze są na topie.

W kategorii "Opinie o nowych kolekcjach" klienci mogą dowiedzieć się więcej o najnowszych trendach, a także przeczytać opinie innych użytkowników na temat oferowanych produktów. To doskonałe miejsce dla tych, którzy szukają inspiracji lub chcą podzielić się swoimi doświadczeniami z zakupów w sklepie AnKaBizuteria.pl.
Awatar użytkownika
Ulala

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Ulala » 8 maja 2019, o 11:05

Biżuteria to super sprawa... pod warunkiem, że trafisz w gust lub doskonale wiesz co Mama lubi. Ja niestety już raz źle trafiłam, więc teraz wybieram opcję bezpieczną, czyli kwiaty:)Jak na przykład takie:

Kiedy zbliża się 26 maja, wiele osób zastanawia się, jaki prezent na Dzień Matki chce podarować swojej Rodzicielce. Każdy z nas stoi wtedy przed wyborem tego najlepszego podarunku, który w odpowiedni sposób wyrazi nasze uczucia do Mamy. Pomysłów jest mnóstwo, ale na coś trzeba się zdecydować. Najlepiej sprezentować Mamie to, co lubi najbardziej – wówczas mamy pewność, że prezent sprawi jej radość i wywoła uśmiech na twarzy. Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent kupić na Dzień Matki, mamy dla Ciebie niezastąpioną propozycję. Kwiaty! Niewiele jest Mam, które nie przepadają za kwiatami i nie chcą być nimi obdarowywane. Kwiaty są ponadczasowe i zawsze wspaniale sprawdzają się jako prezent na każdą okazję. Poniżej przedstawiamy nasze Top 10 bukietów na Dzień Matki, w którym z pewnością znajdziesz idealną wiązankę dla swojej Mamy.

Kwiaty jak ze snu

Naszą pierwszą propozycją jest bukiet „Kwiaty jak ze snu”, utrzymany w delikatnych, lekko pastelowych barwach. Wspaniale sprawdzi się jako prezent dla Mamy, która gustuje w różowych lub kremowych różach oraz białych margerytkach. Kompozycja uzupełniona jest gipsówką oraz zielonymi dodatkami, które nadają całości lekkości i finezyjności. Bukiet ten podarowany na Dzień Matki z pewnością spodoba się Twojej Mamie.

Kraina szczęśliwości

Bukiet „Kraina szczęśliwości” to kolejna z naszych propozycji, która z pewnością wywoła wiele pozytywnych emocji podczas wręczania jej Twojej mamie przez naszego kwiatowego kuriera. Kompozycja wykonana jest z róż, goździków oraz gerber utrzymanych w różowej tonacji. Całość uzupełniona jest zielonymi dodatkami, przez co wiązanka prezentuje się wyjątkowo subtelnie i radośnie. Bukiet „Kraina szczęśliwości” to idealna propozycja dla Mamy, która uwielbia kolor różowy.

storczyk dwugałązkowy

Storczyk gałązkowy to elegancja sama w sobie. Podarowany w doniczce i odpowiednio pielęgnowany będzie cieszyć oko oraz ozdabiać dom lub mieszkanie przez bardzo długi czas. Swoim kolorem i kształtem potrafi zachwycić każdego, z związku z czym wspaniale sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki. Storczyk w doniczce to zdecydowanie najlepsza propozycja dla Mamy, która uwielbia kwiaty doniczkowe.

Eksplozja kolorów

Bukiet „Eksplozja Kolorów”, jak sama nazwa wskazuje, to kompozycja pełna barw, która zachwyca swoją różnorodnością. Propozycja idealnie nadaje się dla Mam uwielbiających rozmaite gatunki kwiatów, gdyż bukiet ten wykonany jest z margerytek, róż, goździków, alstromerii i gerber. Podarowany na Dzień Matki z pewnością zachwyci niejedną Mamę bogatą paletą barw oraz kompozycją.

Kwiaty dotyk zmysłowości

Naszą kolejną propozycją kwiatów na Dzień Matki jest bukiet „Dotyk zmysłowości”, który jest wyrazem subtelności połączonej z nutą ekstrawagancji. Do skomponowania tej pięknej wiązanki używane są alstromerie i goździki utrzymane w jasnej kolorystyce, przełamane różowymi różami. Całość ozdabiana jest liśćmi fatsji oraz kolorowym papierem, które sprawiają, że prezentowana powyżej kompozycja jest ciekawym pomysłem na prezent na Dzień Matki.

Bukiet Dostojny

„Bukiet Dostojny” to idealna propozycja dla Mam gustujących w wyrazistych kolorach kwiatów. Do jego skomponowana przez florystkę posłużą takie kwiaty jak: róże, goździki, gerbery oraz zielone dodatki, które odpowiednio uzupełniają całość. Kwiaty połączone w tym bukiecie z pewnością spodobają się Twojej Mamie oraz wprawią ją w pozytywny nastrój w ten piękny dzień, jakim jest Dzień Matki.


Zachód słońca

Bukiet „Zachód słońca” ujmie swoim urokiem niejedną Mamę. Polecamy go szczególnie dla Mam lubujących w liliach oraz różach, gdyż kwiaty te wchodzą w skład bukietu. Całość oczywiście uzupełniana jest przez florystkę pasującymi zielonymi ozdobami oraz hiperikum. Kompozycja utrzymana jest w jednolitych kolorach, dzięki czemu wspaniale nada się jako prezent na Dzień Matki dla Mamy, która nie przepada za pstrokatymi kolorami kwiatów. Nasze kwiaciarnie do skomponowania bukietu „Zachód słońca” używają najświeższych kwiatów, w związku czym może on być wykonany w kolorze pomarańczowym, różowym lub ecru.

Bukiet radosna chwila

„Bukiet radosna chwila” to propozycja, która idealnie sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki dla każdej wyjątkowej Mamy. Pełen jest radosnych kolorów, przyciągających wzrok i wzbudzających zainteresowanie. Skomponowany jest z pięknych lilii, różowych róż oraz kolorowych margerytek, uzupełniony zielonymi dodatkami, dodających całości uroku. Jeśli nie wiesz, jakie kwiaty na Dzień Matki chcesz kupić, rozważ zakup prezentowanego powyżej bukietu. Podarowany przez naszego kwiatowego kuriera, z pewnością ucieszy niejedną Mamę.

Storczyk i róże w koszyku


Idealna propozycja dla Mam, uwielbiających otrzymywać kwiaty z nutą egzotyki. W przypadku tej kompozycji na pierwszy plan wysuwa się przepiękny storczyk cymbidium, który połączony z czerwonymi różami oraz zielonymi dodatkami, tworzy całość okazałym i oryginalnym prezentem. Wszystkie kwiaty umieszczone są w koszu, dzięki czemu kompozycję można z łatwością przenosić. Storczyk i róże w koszyku to niezwykły i niekonwencjonalny podarek na Dzień Matki, który zapadnie w pamięci Twojej Mamy na długi czas.

Potęga miłości

Naszą ostatnią propozycją bukietu na Dzień Matki jest klasyczna kompozycja – bukiet 9 czerwonych róż. Róże to najpopularniejszy gatunek kwiatów, które wyrażają sobą wiele uczuć, najbardziej jednak kojarzone są z miłością – zarówno tą romantyczną, jak i tą do Mamy. Bukiet czerwonych róż to wspaniały pomysł na prezent na każdą okazję, w tym i na Dzień Matki. Jeśli wiesz, że Twoja mama uwielbia róże, sprezentuj jej właśnie ten bukiet. Jesteśmy pewni, że wywoła on na jej twarzy uśmiech i sprawi wiele radości.
BONUS

Każdy dobrze wie, jak bardzo potrafią ucieszyć nasze Mamy bukiety ze świeżych kwiatów. Kwiaty na Dzień Matki to zawsze wspaniały pomysł na prezent, jednakże oprócz pięknej kompozycji kwiatowej, warto dołączyć do niej także słodki dodatek w postaci czekoladek. Wystarczy, że podczas składania zamówienia dodasz je do Koszyka, a kurier doręczy słodki dodatek wraz z bukietem kwiatów lub kwiatem doniczkowym. W naszej kwiaciarni znajdziesz zarówno Ptasie Mleczko, jak i czekoladki Merci – dołącz je do zamówienia i uciesz swoją mamę kwiatowo-słodką niespodzianką z okazji Dnia Matki.

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Złotooka
Posty: 1
Rejestracja: 13 maja 2019, o 13:20

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Złotooka » 13 maja 2019, o 14:23

Ja też niedawno stałam przed podobnym dylematem, bardzo zależało mi na tym, by obdarować moją kochaną rodzicielkę czymś naprawdę wyjątkowym. Po długich poszukiwaniach odpowiedniego salonu z biżuterią w końcu udało mi się całkowicie przypadkowo natrafić na fantastyczny sklep online oferujący bardzo unikatowe modele ozdób w dobrych cenach. Zamówiłam nam dwie takie same bransoletki celebrytki zdobione malutkimi zawieszkami w kształcie serca. Jestem przekonana o tym, że mama doceni mój gest i będziemy razem nosić ten łączący nas symbol.:)

Awatar użytkownika
Aneta

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Aneta » 17 maja 2019, o 14:39

Ja swojej kupuje mopa elektrycznego, którego mam i jak tylko mnie odwiedza pyta skąd go mam i za ile. To w końcu jej kupie z jednej firmy mamibot, bo idzie jej to bardzo powolnie z tym zamawianiem :D

Awatar użytkownika
ahatokaha

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: ahatokaha » 19 maja 2019, o 12:52

Mop? bardzo ciekawe :lol: Może lepiej tort na dzień matki ? No i oczywiście jakaś błyskotka. Nie będę proponować jakiś praktycznych rzeczy bo wiecie, ten dzień jest jej i tyle, ile nasza mama robi dla nas, to można jej coś podarować tylko dla niej !

Awatar użytkownika
Aneta

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Aneta » 20 maja 2019, o 10:00

Problem w tym, że moja mama nie jada w ogóle słodyczy, a biżuterii ma masę. A już kika razy mi mówiła, że przydałby jej się taki sprzęt :)

Awatar użytkownika
koloska
Posty: 61
Rejestracja: 15 sty 2019, o 18:11

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: koloska » 30 maja 2019, o 12:44

W sklepie widziałam fajny zestaw torebek i wiele innych rzeczy, może właśnie coś w nim znajdziesz, jak dla mnie jest to bardzo fajny sklep

liliana
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, o 16:03

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: liliana » 19 cze 2019, o 22:35

Od dnia matki juz minelo dobrych pare tygodni jednak pomyslow nigdy za wiele, bedzie mozna je wykorzystac na przyszly rok :) Przez tyle czasu bedziemy mogli przewrocic internet do gory nogami w poszukiwaniu czegos wartego uwagi. Jest to wyjatkowa okazja wiec kazdy pragnie wywolac prezentem usmiech na twarzy swojej mamy bo to jedna z najwazniejszych osob w naszym zyciu. Jednym z takich uniwersalnych pomyslow moze byc wlasnie bizuteria. Kazda kobieta nosi chociazby kolczyki, pytanie jest jaki styl maja one prezentowac? To samo tyczy sie naszyjnikow, szczegolnie tych robionych recznie gdyz prezentuja sie doskonale do wielu kreacji. Spersonalizowany upominek zwiazany z czynnosciami takimi jak gotowanie lub pieczenie ciast tez bedzie idealny dla szefowej kuchni :) Warto zainwestowac w grawerowana deske do krojenia albo podstawe na ksiazke kucharska ulatwiajaca ich czytanie. Jednak najbardziej trafionym prezentem w 99% beda kwiaty. Tutaj duzo zalezy od naszego gustu bo wiecie, kwiaty doniczkowe troche srednio beda pasowaly. Bardziej stawialabym na kwiaty w pudełku m poniewaz moga byc dosc duzym zaskoczeniem. Chodzi mi tutaj o sposob w jaki sa zapakowane, nie do konca wiadomo czego sie spodziewac po otwarciu :)

Awatar użytkownika
HanaMontana

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: HanaMontana » 20 cze 2019, o 10:11

Nie musi to byc nic wielkiego, wazne zeby bylo od serca. Liczy sie gest i pamiec :)

Awatar użytkownika
MegaN

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: MegaN » 22 cze 2019, o 10:50

Dla mamy sprawdza sie najlepiej kwiaty.

Awatar użytkownika
AmandaZ

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: AmandaZ » 27 cze 2019, o 11:42

Ja swojej mamie kupilam zestaw kosmetykow, takich za niecale 50 zloty i byla zadowolona :)

Awatar użytkownika
AdaEL

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: AdaEL » 28 cze 2019, o 15:21

Dzieki wszystkim za pomysly :)

Awatar użytkownika
marcela85

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: marcela85 » 4 wrz 2019, o 10:53

Ja swojej dałam kartę podarunkową na zabiegi do gabinetu medycyny estetycznej . Kartę na określoną kwotę, nie na jakiś zabieg.

juwiston
Posty: 1
Rejestracja: 5 wrz 2019, o 13:18

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: juwiston » 5 wrz 2019, o 13:21

Ja kupiłam mamie zestaw do wina z grawerem. Akcesoria naprawdę wysokiej jakości można teraz dostać w niskiej cenie, co przekonało mnie do zakupu. Poza tym mama lubi wino i chyba prezent jej się podobał.

Kumka33
Posty: 3
Rejestracja: 16 kwie 2019, o 14:21

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Kumka33 » 12 wrz 2019, o 09:45

Wszystko zależy od tego,czym nasza Mama się interesuje,z czego ucieszyła by się najbardziej.Mając w domu kobietę pełną werwy,sportowca,warto kupić jej coś,z działu sportowego w sklepie
Sklep oferuje spory wybór artykułów sportowych,więc warto z ich doświadczenia i asortymentu skorzystać.Najważniejsze jest to by prezent ucieszył i był przydatny.

Awatar użytkownika
nubarim11
Posty: 32
Rejestracja: 12 paź 2017, o 16:40

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: nubarim11 » 2 paź 2019, o 21:14

Witam. Moja mama ma urodziny w listopadzie i mieszka w mieście. Pewnie się zastanawiacie nad tym dlaczego wspomniałem gdzie mieszka. W tym roku postanowiłem sprezentować jej oczyszczacz powietrza ponieważ właśnie w okresie grzewczym powietrze w Krakowie to jest syf. Naprawdę warto zainwestować w taki sprzęt dla własnego zdrowia i samopoczucia.

Awatar użytkownika
Kristi

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: Kristi » 3 paź 2019, o 10:53

Oczyszczacz to super prezent w takiej porze jak obecna, jakość powietrza jest fatalna. Warto zadbać o zdrowie swojej mamy :)
Teraz jak już oddycha świeżym powietrzem to podaruję jej coś dla oka - dużo ładnej biżuterii tutaj prezentujecie.

Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 11
Rejestracja: 19 paź 2019, o 22:19

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: pukla123 » 27 paź 2019, o 05:57

Polecam bardzo fajny sklep z gadżetami, dodatków do biżuterii. Można u nich kupic doslowni wszysstko od kolczyków po komplety. Mysle ze na prezent na mamybez problemu cos kupisz u nich. Ja u nich ostatnio zamawialam komplet biżuterii srebrnej i na drugi dzień juz mialam przesylke u siebie. Dzialaja ekspresowo

Awatar użytkownika
marian332
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2019, o 07:42

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: marian332 » 7 lis 2019, o 17:19

Może chcesz zaskoczyć swoją mamę i zmienić wnętrze? Dobrym pomysłem będzie może mała odmiana wnętrza? Małe wnętrza możesz powiększyć za pomocą fototapety . Wybierz odpowiedni wzór i dzięki temu możesz zauważyć znacząco różnice we wnętzru który ma tapety na ścianach. Zobacz sobie na stronie jaki efekt robią te tapety.
Załączniki
1_687px[1].png
25098_thumb_b1000[1].jpg

Awatar użytkownika
syrey

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: syrey » 14 lis 2019, o 10:46

Ja polecam ręcznie robione kolczyki z naturalnych ptasich piór - w stylu boho i zgodne z obowiązującymi trendami eko i zerowaste. Coś jakiego?
Załączniki
banner_15730703129[1].jpg
banner_15730715691[1].jpg

Awatar użytkownika
syrey

Re: Co na prezent na Dzień Matki

Post autor: syrey » 14 lis 2019, o 10:47

syrey pisze:
14 lis 2019, o 10:46
Ja polecam ręcznie robione kolczyki z naturalnych ptasich piór - w stylu boho i zgodne z obowiązującymi trendami eko i zerowaste.
Załączniki
4-8cd31072857ef9d4e5ca77024feaf9be5db9e3b87b8110-15285638[1].jpg
banner_15730715690[1].jpg

ODPOWIEDZ