Jaki zabieg na zmarszczki

Sklep AnKa Biżuteria to najlepszy sklep internetowy z biżuterią srebrną oraz biżuterią artystyczną w internecie. Dział ten przeznaczony jest na dyskusje o nowych kolekcjach dostępnych u "AnKa Biżuteria". Sponsor działu: AnKaBizuteria.pl
Awatar użytkownika
Andrala

Post autor: Andrala » 23 lip 2019, o 09:54

Od zawsze miałam wielkie sińce pod oczami. I od kiedy próbowałam coś tam z makijażem to zawsze starałam się je maskować ,lecz kiedyś nie wiedziałam żeby nie naciągać skóry itd. Mam teraz po prostu zmarszczki. A nie skończyłam nawet 20 lat. Wygląda to źle,jeszcze jak wchodzi korektor pomiędzy nie.Ma ktoś jakiś sposób na ten problem lub zna jakiś fajny krem Ewentualnie zabieg.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
limette

Re: Jaki zabieg na zmarszczki

Post autor: limette » 23 lip 2019, o 13:07

Polecam zabieg karboksyterapii, ogólnie na tej stronie mozesz sobie o nim poczytać w sieci
Do wykonania karboksyterapii wykorzystuje się urządzenie, które pozwala na podskórne lub śródskórne iniekcje dwutlenku węgla. Wprowadzony w ten sposób CO2 wchodzi w reakcję z wodą, dzięki czemu powstaje kwas węglowy.

Dodatkowo zabieg stymuluje produkcję kolagenu. Tak więc można w łatwy sposób pozbyc się zmarszczek.

ODPOWIEDZ