Sprzedaż biżuterii online

Galerie Mody, Galerie Biżuterii, Muzeum Biżuterii czy Muzeum Bursztynu Srebra lub złota, fabryki biżuterii - te miejsca warto zobaczyć.
Awatar użytkownika
Beata Wrz

Sprzedaż biżuterii online

Post autor: Beata Wrz » 23 paź 2020, o 14:56

Przeglądając internet znalazłam bardzo ciekawy artykuł prognozujący wzrost biżuterii i innych dóbr luksusowych w internecie:


Marki luksusowe online: stan rynku i 5 głównych trendów

Marki luksusowe rządzą się swoimi prawami: im mniejsza podaż, tym większy popyt, co z kolei bezpośrednio wpływa na ceny. Wydawać by się mogło, że pojawienie się produktów ekskluzywnych w wielu sklepach i w różnych kanałach sprzedaży – w tym w Internecie – nie jest dla nich wskazane. Nic bardziej mylnego.
Marki luksusowe to drogie samochody, nieruchomości, czyli synonim luksusu – jednak ciężko jest sprzedawać w e-commerce.

Długo marki luksusowe „broniły się” przed e‑commerce, traktując online głównie jako kanał komunikacji. Inwestycje w działania online nie były najczęściej decyzjami wpisanymi w strategie firm, ale niejako wymuszonymi konsekwencjami nowych oczekiwań konsumentów. Okazało się bowiem, że klienci chcą kupować online – a marki po prostu próbowały dostosować się do ich potrzeb.

Dynamika wzrostu w tym kanale sprawia, że obecnie mówimy już coraz częściej o „luksusowym e‑commerce”, który rządzi się jednak innymi prawami niż sprzedaż popularnych marek w kanale online.

Marki luksusowe – definicja

KPMG podaje, że dobrem luksusowym jest każde dobro opatrzone marką powszechnie uznawaną za luksusową na danym rynku lub takie, które nabiera luksusowego charakteru, na przykład ze względu na status danej marki, unikalność czy wartość[1]. Oznacza to więc, że luksus ma charakter społeczny. Jest określany nie w momencie tworzenia produktu i marki, a dzięki odbiorowi społecznemu, który definiuje luksusowość (lub jej brak).

W zależności od analiz, można się spotkać z 4 do 7 grupami produktów, które mogą uzyskać społeczny odbiór jako luksusowe, są nimi:

Ubrania i obuwie
Torebki i akcesoria
Kosmetyki i perfumy
Biżuteria i zegarki
Alkohole
Nieruchomości
Samochody, jachty i samoloty

Jak widać, przekrój jest bardzo szeroki i może dotyczyć zarówno przedmiotów, na które wiele osób może sobie pozwolić (jak chociażby kosmetyki do makijażu czy perfumy), jak i takich, które są w finansowym zasięgu najbogatszych (jak jachty i samoloty).

Jak rozwija się rynek marek luksusowych online?

Po pierwsze, rynek marek luksusowych nieustannie się bogaci. Według raportu Deloitte „Global Powers of Luxury Goods 2018” roczny wzrost w segmencie dóbr luksusowych wyniósł w 2017 roku aż 3,9 miliardów dolarów. Oznacza to, że pod koniec 2017 roku wartość tego rynku wynosiła aż 217 miliardów dolarów[2].

W zestawieniu Deloitte „TOP 100 producentów dóbr luksusowych według wartości sprzedaży” najwięcej spółek (38 firm) reprezentuje tradycyjnie sektor odzieży i obuwia, jednak największy wzrost sprzedaży osiągnięty został przez producentów kosmetyków i perfum (o 7,6 proc.). Najwyższa rentowność sprzedaży (11,4 proc.) została z kolei odnotowana przez firmy oferujące różnorodny, mieszany asortyment dóbr luksusowych[3]. Wśród liderów rynku warto wymienić grupę LVHM, Estée Lauder czy L’Oréal Luxe. Kosmetyki są stosunkowo najpowszechniejszą i najłatwiej dostępną kategorią wśród produktów luksusowych. Przykładem tutaj może być należąca do LVMH Sephora (również jako wyłączny dystrybutor wielu marek), która w e-commerce radzi sobie świetnie, czy również nabierający tempa Douglas w nowej odsłonie.

Nie tylko wzrosty są symptomem zmieniającego się rynku i zwyczajów konsumenckich. Analitycy mocno podkreślają cezurę, jaką stał się rok 2017. Był dla tego segmentu końcem pewnej ery, w której „bogaty Zachód” przestał być główną destynacją sprzedaży dóbr luksusowych. 2018 rok to początek przekierowywania nakładów reklamowych i sprzedażowych na kraje azjatyckie (w szczególności Chiny) oraz kraje Ameryki Łacińskiej i Bliskiego Wschodu[4].

McKinsey przewiduje, że do 2020 roku zanotujemy ponad 10-procentowy wzrost sprzedaży online w segmencie odzieży i obuwia marek luksusowych[5], a z kolei do 2025 roku 1/5 całej sprzedaży dóbr luksusowych będzie odbywać się online[6]. Jeśli zgodnie z przewidywaniami ekspertów udział zakupów e-commerce w segmencie luksusowym się nawet potroi, będzie to oznaczało, że ten rynek stanie się trzecim co do wielkości po Chinach i Stanach Zjednoczonych.

Z kolei Bain&Company szacuje wzrost na poziomie 4–5 proc. rocznie przez następne trzy lata oraz wzrosty wartości rynku do 295–305 miliardów dolarów do 2020. Co ciekawe – w tych estymacjach wzrost zakupów online będzie jeszcze większy – z 25-procentowym udziałem do 2025 roku[7].

Warty wzmiankowania jest casus marki Gucci, która w 2017 roku, po integracji kanałów online i offline oraz wprowadzeniu strategii personalizacji, odnotowała 86-procentowy wzrost sprzedaży w online, z czego, co warte odnotowania, zakupy młodych użytkowników (tzw. Millenialsów) wyniosły aż 50 procent tej wartości.

Trendy w branży marek luksusowych w świecie online

Każda z firm specjalizujących się w badaniu segmentu marek luksusowych wskazuje na inne trendy i mikrotrendy. Niemniej jednak kilka z nich pozostaje wiodących i wspólnych dla ich ekspertyz. Co istotne – większość z nich związana jest z rozwojem rynku i komunikacji w kanale online.

Poniżej prezentuję swój autorski wybór najważniejszych z nich.

Doświadczenia klienta i rozwój personalizacji

W segmencie dóbr luksusowych dbanie o wyjątkowe doświadczenie marki było zawsze na pierwszym miejscu. Z jednym zastrzeżeniem – że wiązało się ono z wizytą klienta we flagowym butiku marki w Nowym Yorku, Paryżu czy Mediolanie. Obecnie marki wkładają najwięcej wysiłku w przełożenie tej wyjątkowości doświadczenia z offline do online, bo przecież kojarzy się on w pierwszej kolejności z dostępnością, popularnością i szybkimi zakupami. Nie da się uzasadnić ceny i wyjątkowości, nie dbając o doświadczenie klienta w online, i nie chodzi tutaj tylko o prosty UX czy rozwiązania w zakresie płatności, ale o sprostanie obietnicy elitarności i magii zakupów.

Personalizacja stanie się coraz ważniejsza dla klienta z tego segmentu. Konsumenci coraz bardziej będą skupieni na szacunku dla swojej indywidualności, na byciu „ponad przeciętną” oraz na autentyczności marek, wobec których chcą być lojalni. Customer centric selling online staje się głównym wyzwanie dla tej branży.

Nowe kanały komunikacji

W raporcie „The Age of Darwinism” analitycy firmy McKinsey odnotowują, że digital ma z roku na rok większy wpływ na segment produktów luksusowych, ponieważ prawie 80 proc. sprzedaży jest – jak to określają – digitally influenced. Oznacza to, że podczas swojej podróży zakupowej, na ścieżkach klienta znajduje się co najmniej jeden lub więcej touchpointów pochodzących z digitalu właśnie.

Co to oznacza w praktyce? Ścieżki zakupowe klientów w online i offline przenikają się i mieszają, konsumenci poszukują informacji, samych produktów czy opinii o nich w Internecie, śledzą profile influencerów i social media marek. Kiedy przychodzi do zakupów, wybierają wciąż różne możliwości – sklepy stacjonarne nadal mają swoich wiernych zwolenników, jednak coraz więcej klientów kończy swoją ścieżkę zakupami w online.

Uwaga klienta została skierowana na nowe kanały komunikacji, a social media stały się nowymi źródłami decyzji zakupowych – aż 74 proc. informacji o nowych produktach i markach pochodzi z social mediów[8]. Co warte odnotowania, w 2017 roku, po raz pierwszy w historii, social media stały się głównym kanałem komunikacji i dotarcia do klientów.

Co to spowodowało? Otóż marki luksusowe zaczęły toczyć wojnę nie tylko o rozpoznawalność czy unikalność, ale także o popularność w social mediach.

Według różnych raportów do pierwszej ósemki marek, które zawładnęły social mediami, należą:

– Louis Vuitton, Gucci, Dior, D&G, Prada, Calvin Klein, Versace, Burberry, Ralph Lauren[9]

lub

– Gucci, Channel, Louis Vuitton, Hermès, Rolex, Tiffany, Dior, Armani[10].

3. Nowe kanały sprzedaży: social media i mobile

Skoro social media to ważny kanał komunikacji dla marek luksusowych, to dlaczego nie sprzedawać w ich kanałach? Całkiem nowe opcje Facebooka i Instagrama pozwalające na sprzedaż i oznaczanie produktów w postach sprawiły, że marki luksusowe zaczynają je wykorzystywać.

Przykładem jest marka Burberry, która za pośrednictwem Instagrama rozpoczęła sprzedaż najnowszej kolekcji zaledwie 30 minut po starcie pokazu zorganizowanego w trakcie Londyńskiego Tygodnia Mody[11].

Decydenci marek luksusowych zrozumieli także, że swoje działania powinni mocno odróżniać w zależności od tego, z jakich urządzeń korzystają ich klienci. Dlatego tak wiele działań przekierowują na mobile, który, zwłaszcza dla młodszych użytkowników, stał się po prostu nowym desktopem. Urządzenia mobile stały się najważniejszym źródłem informacji i głównym sposobem zakupów produktów luksusowych, a konsumenci spędzają tam już prawie czterokrotnie więcej czasu niż na laptopach i komputerach stacjonarnych.

4. Chiny – główny cel sprzedaży

Powiedzieliśmy sobie na wstępie, że Azja będzie w następnym pięcioleciu głównym rynkiem sprzedaży i komunikacji firm z segmentu premium. Dlaczego tak się stanie?

Powiedzieliśmy sobie na wstępie, że Azja będzie w następnym pięcioleciu głównym rynkiem sprzedaży i komunikacji firm z segmentu premium. Dlaczego tak się stanie?

To w Azji (a głównie w Chinach) najszybciej rozwija się sprzedaż online, ponieważ – jak notuje raport McKinsey – konsumenci z Azji spędzają średnio około ośmiu godzin dziennie w sieci, śledząc social media, newsy, wideo streaming oraz robiąc zakupy. Interakcje młodych Chińczyków z markami luksusowymi odbywają się via social media i influencerów. Co więcej, aż 59 proc. azjatyckich konsumentów wchodzi w relacje online ze swoimi ulubionymi markami, wielokrotnie (czyli więcej niż pięć razy) w ciągu dnia[12].

Chińczycy przyzwyczaili się do zakupów online do tego stopnia, że oczekują dostępności w tym kanale produktów z kolejnych, niecodziennych kategorii. Najnowszy raport firmy cyfrowej L2 „China: Luxury Auto” odnotowuje, że ponad połowa chińskich konsumentów chce kupić samochód online, a rynek motoryzacyjny musi wyjść im naprzeciw. Producenci luksusowych samochodów tacy jak: Mercedes-Benz, Audi i BMW przodują w zakresie funkcjonalności swoich witryn e-commerce – wynika z badania, które dotyczyło 18 luksusowych marek samochodów w Chinach[13].

5. Rozwój omnichannel

Od marek luksusowych klienci zaczynają wymagać nie tylko, aby ich produkty były dostępne do kupienia we wszystkich kanałach, ale przede wszystkim, aby wszędzie oferowały te same unikalne doświadczenia, stosowały najnowsze technologie oraz real-time omnichannel.

Marki luksusowe już od 2016 roku intensywnie inwestują, aby we wszystkich kanałach, podczas ścieżki zakupowej i kolejnych punktów styku klienta z marką, jego doświadczenia zakupowe były jak najbardziej zbliżone. Konsumenci przestali bowiem kupować sam produkt, a oczekują doświadczeń i emocji związanych z marką, zwłaszcza luksusową.

Przykładem takiego działania jest serwis 24 Sèvres koncernu LVMH (Louis Vuitton Moët Hennessy), czyli nowa multi-brandowa luksusowa platforma sprzedażowa z serwisem obsługi klienta, która podjęła współpracę z 68 markami i stworzyła kapsułową kolekcję, na którą składa się 77 limitowanych pozycji dostępnych wyłączne na online. Jak podsumowują eksperci, dzięki takiemu działaniu francuski koncern kontroluje online branding i pozycjonowanie marek oraz kontakty z klientem na własnej platformie, zamiast oddać to zewnętrznym serwisom.

Jak oceniają eksperci McKinsey, digital zmienił konsumentów w graczy oczekujących ciągłej ekscytacji. Digital nie jest zatem tylko kanałem sprzedaży, ale przestrzenią, w której mają dziać się „rzeczy wielkie”. Aby tak się jednak stało, eksperci od customer experience, uxer experience, designu, AI oraz Internet of Things pracują wspólnie, aby zaspokoić wysokie oczekiwania klienta od każdego z kanałów[14].

Co muszą zrobić marki luksusowe, aby odpowiedzieć na trendy i potrzeby konsumentów?

Pytanie, które zadaję powyżej, ma niestety wiele odpowiedzi, tak jak wiele jest obszarów, w których firmy chcą się rozwijać, inwestować i poprzez które chcą się wyróżniać. Jednoznaczna jest tylko odpowiedź dotycząca inwestycji w sprzedaż e-commerce. Biorąc pod uwagę przytoczone powyżej trendy i dane rynkowe – może być ona gwarantem sukcesu marki w następnych 5-7 latach.

Każdy z zespołów eksperckich ma dla branży dóbr luksusowych inne rady, odmiennie priorytetyzuje zadania na najbliższe pięciolecie i obszary rozwoju. Dlatego też pozwoliłam sobie na wynotowanie najważniejszych z tych wskazówek – z podziałem na ich autorów – co powinno być najbardziej przydatne.

Wg McKinsey&Company marki luksusowe muszą niezwłocznie podjąć się inwestycji w zakresie:

– integracji wszystkich kanałów sprzedaży i komunikacji, ze szczególnym naciskiem na digital marketing,

– rozwijania programów lojalnościowych VIP (z uwzględnieniem e-commerce),

– rozwijać autorskie narzędzia IT,

– dbać o customizację,

– stosować marketing kontekstowy (contextual marketing),

– podejmować mądre decyzje o kolaboracji z online’owymi platformami zakupowymi (Amazon, Alibaba, JD.com czy Zalando),

– zacząć stosować „myślenie startupowe”, charakteryzujące się otwartością, szybkim podejmowaniem decyzji i pilotażowymi wdrożeniami i testami swoich działań[15].

Wg Bain&Company do priorytetów marek luksusowych należy:

– rozwijanie relacji z młodszymi pokoleniami,

– wdrażanie wielokanałowej strategii w dystrybucji przy równoczesnym zachowaniu identycznych doświadczeń klienta we wszystkich kanałach,

– personalizowanie nie tylko produktów, ale także serwisu (obsługi przed i posprzedażowej) i komunikacji[16].

Z kolei wg Deloitte konieczne jest:

– inwestowanie znacznych środków w strategie obecności w social mediach,

– wymyślenie zupełnie nowych (nie implementowanych z innych rynków) strategii e-commerce,

– podejmowanie decyzji o nowych łańcuchach dostaw w oparciu o insighty konsumenckie[17].W mojej opinii najważniejsze będzie zadbanie o doświadczenia klienta we wszystkich kanałach, szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby konsumentów, ich styl życia i zachowania zakupowe, których – być może – nie jesteśmy jeszcze w stanie przewidzieć.
Załączniki
lux-1024x1024[1].jpg

Sprzedaż biżuterii online

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Wikusia99
Posty: 13
Rejestracja: 14 wrz 2020, o 15:03

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: Wikusia99 » 30 gru 2020, o 14:15

Bardzo ciekawy blog, pozdrawiam :)

Adalwinwasilewski13
Posty: 3
Rejestracja: 25 cze 2020, o 22:30

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: Adalwinwasilewski13 » 25 sty 2021, o 22:01

W ogóle fajnie zajrzeć na poradniki i strony, które pomogą nam wybrać rozwiązanie idealne co do bielizny, wielkości czy koloru. Znajdziesz stosowne propozycje:

Męski złoty łańcuch

Niezwykłą biżuterią dla każdego eleganckiego Pana jest męski złoty łańcuch. Wyróżnia go przede wszystkim doskonała jakość wykonania, a co najważniejsze niebywały styl oraz szyk. Już na pierwszy rzut oka, można zauważyć, że jest niesamowity, ponieważ składa się z najdoskonalszych cech. A, należą do nich między innymi wytworność, unikalność oraz niepowtarzalność. Jest to biżuteria premium, którą doceni każdy mężczyzna, bez względu na jego upodobania, ponieważ potrafi się do niego świetnie dopasować. Męski złoty łańcuch jest wykonany z doskonałych metali, które same w sobie są wyjątkowe. Złoto jest najbardziej pożądanym materiałem, z jakiego wykonuje się biżuterię. Oczywiście nie tylko kobiecą, ale i również męską. Każdy elegancki oraz stylowy mężczyzna lubi być w…

Najbardziej ekskluzywną biżuterią dla mężczyzny jest sygnet ze złota, który prezentuje się zjawiskowo. Doskonale podkreśli każdą stylizację, zarówno tą bardziej elegancką, jak i również codzienną. Dzięki niemu, można się wyróżnić, ponieważ ma w sobie coś wyjątkowego. Piękno, wytworność, a co najważniejsze niesamowita klasa to jego cechy charakterystyczne, które czynią go fantastyczną biżuterią. Sygnet potrafi świetnie dopasować się do każdego mężczyzny, bez względu na styl, czy też gust. Jest to biżuteria, obok której nie da się przejść obojętnie, gdyż zachwyca pod każdym możliwym względem. Zarówno jej wygląd, jak i również użytkowość są fantastyczne. Tutaj wszystko jest bardzo dokładnie dopracowane, aby całokształt nie miał sobie nic do zarzucenia. Sygnet ze złota to…


Jak wiadomo, kobiety najbardziej uwielbiają luksusową biżuterię, która w pewnym sposób je wyraża. Dzięki niej czują się wyjątkowo, ponieważ nie tylko podkreśla ich stylistykę, ale przede wszystkim osobowość. Wytworny naszyjnik, przepiękne kolczyki, czy też nieziemski naszyjnik to niezbędniki, których nie może zabraknąć w żadnej damskiej biżuterii. Zarówno ich prezentacja, jak i również wykonanie spełniają wszystkie najważniejsze standardy, dotyczące praktyczności oraz użytkowości. Tak, więc noszenie jej to sama przyjemność, która nigdy nie ma miary. Każdy mężczyzna, który chce podarować swojej ukochanej coś wyjątkowego, powinien postawić na luksusową biżuterię, która z całą pewnością przypadnie do gustu wszystkim kobietom. Jej największym atutem jest niesamowita szykowność, wykwintność oraz elegancja. Wykonuje się ją z doskonałych…
czytaj więcej


Obecnie, na rynku jubilerskim, można znaleźć mnóstwo różnorodnej biżuterii. Nie tylko pierścionków, czy też naszyjników, ale przede wszystkim obrączek. Ich wykonanie jest niezwykle istotne, dlatego też zawsze zwraca się na nie szczególną uwagę. Najpopularniejsze są oczywiście złote obrączki, które na dłoni prezentują się naprawdę niesamowicie. Jakość oraz wykonanie tej biżuterii musi być doskonała, dlatego też w tym przypadku warto postawić na taki materiał, jak złoto, które pod tym względem jest niezastąpione. Inwestując w złote obrączki, można być pewnym, że jest to biżuteria, która sprawdzi się idealnie. Jej wygląd jest po prostu niezwykły, a wykonanie bardzo dokładne. Wybierając obrączki, warto jednak szczególnie przyjrzeć się próbie złota, która w tym przypadku jest…

Awatar użytkownika
Sławka18
Posty: 17
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 11:52

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: Sławka18 » 27 maja 2021, o 11:16

Ja jakiś czas temu zrobiłam się fanką biżuterii, głównie bransoletek z ametystu (coś jak np. tutaj sklep.magiakamieni), no i taką biżuterie dość łatwo kupić online, więc to dla mnie też duży plus.
Załączniki
ametyst-bransoletka[1].jpg
ametyst-bransoletka[1].jpg (11.74 KiB) Przejrzano 5650 razy

Awatar użytkownika
edytta

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: edytta » 4 sie 2021, o 09:09

Ja sobie kupiłam po raz pierwszy biżuterię ze stali chirurgicznej i jestem zachwycona. Noszę od miesiaca i nic się z nią złego nie dzieje. Kolor jaki był taki jest, zero uczuleń, a wcześniej miałam problem ze złotem. Zamówiłam pierwszy raz .

Matek1
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2021, o 12:22

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: Matek1 » 23 sie 2021, o 12:32

Z własnego doświadczenia zayważyłem, że jeden z najlepszych kanałów sprzedaży remarketingu są newslettery. Po wysłaniu newsletterów zauważamy nagły wzrost sprzedaży. Chyba wszystkie znane marki korzystają z tej strategii marketingowej.

Awatar użytkownika
Michał76
Posty: 85
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:05

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: Michał76 » 23 sie 2021, o 12:47

A ja mam wrażenie, że teraz wszystkie newslettery trafiają od razu do kosza.. Masa sieci wysyła je zaśmiecając skrzynkę i większość osób które znam narzeka na taką formę reklamy.

Gerwazy5276
Posty: 5
Rejestracja: 7 gru 2021, o 13:13

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: Gerwazy5276 » 8 gru 2021, o 14:57

Nie za bardzo wiem czy taka sprzedaż jest warta uwagi.

boguslavras
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2021, o 12:19

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: boguslavras » 29 gru 2021, o 12:23

Wiem, że na Ukrainie można bardzo tanio kupić wysokiej jakości i oryginalną biżuterię, polecono mi to, kiedy wyszłam za mąż za pośrednictwem firmy i dziewczyny z tej firmy mnie poleciły. W rzeczywistości jest tam 2-3 razy taniej, a te produkty są sprzedawane na YouTube i kanałom telewizyjnym na Ukrainie.

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 662
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: ForumMaster » 27 sty 2022, o 14:25

a możesz podesłać linka do takiego kanału youtube? czy kanału TV?

Awatar użytkownika
NUBE JEWELS
Posty: 66
Rejestracja: 29 mar 2022, o 16:05

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: NUBE JEWELS » 1 kwie 2022, o 23:09

To prawda... Sklep online, prężnie rozwijający się, notuje wysokie wzrosty sprzedaży. Jest to sklep, który nie posiada długiej historii istnienia jednak może pochwalić się jakością i dobrą opinią klientów.

Pozostawiam do wglądu!

goldgirl
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2022, o 11:13

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: goldgirl » 28 cze 2022, o 14:40

Cześć dziewczyny, chciałam Wam polecić sklep Glams- to tania biżuteria damska - znajdziecie tu zarówno produkty z kategorii tania biżuteria ślubna, jak i biżuterię ze stali szlachetnej, czy akcesoria typu opaski do włosów, spinki, okulary przeciwsłoneczne - wszystko w modnych wzorach i atrakcyjnych cenach - zapraszamy : 🙂

Tanie biżuteria - poznaj glamyTania biżuteria to świetna alternatywa dla drogocennych propozycji jubilerskich. Nie tylko pozwala ona zaoszczędzić środki finansowe, ale proponuje najwyższej jakości propozycje biżuteryjne. Tania biżuteria wykonana może być ze stali szlachetnej pozłacanej, co sprawia, że jest trwała przez wiele lat, nie zachodzi, nie ciemnieje i wielokrotnie wygląda lepiej niż produkty wykonane z czystego złota. Tania biżuteria damska to także modowe propozycje - znajdziesz tu biżuterię w trendach, która spójna będzie z aktualnymi tendencjami fashion.
glamy - tania biżuteria damska - tania biżuteria sklep internetowy

Tanie biżuteria - poznaj glamyTania biżuteria to świetna alternatywa dla drogocennych propozycji jubilerskich. Nie tylko pozwala ona zaoszczędzić środki finansowe, ale proponuje najwyższej jakości propozycje biżuteryjne. Tania biżuteria wykonana może być ze stali szlachetnej pozłacanej, co sprawia, że jest trwała przez wiele lat, nie zachodzi, nie ciemnieje i wielokrotnie wygląda lepiej niż produkty wykonane z czystego złota. Tania biżuteria damska to także modowe propozycje - znajdziesz tu biżuterię w trendach, która spójna będzie z aktualnymi tendencjami fashion.
glamy - tania biżuteria damska - tania biżuteria sklep internetowyW Twoje ręce oddajemy najwyższej jakości, modową biżuterię w atrakcyjnych cenach. Łącząc trendowe i designerskie wzornictwo z atrakcyjną ceną tworzymy ofertę, która odpowie na potrzeby najbardziej wymagających miłośników biżuterii. Tania biżuteria damska - sklep internetowy glamy to połączenie modnych i interesujących dodatków, trwałej biżuterii ze stali szlachetnej oraz akcesoriów do włosów w trendach. To szeroka oferta dla każdej miłośniczki modnego looku!


Biżuteria damska - tanio i modnieBiżuteria to ozdoba każdej kobiety - uwielbiasz dopełnić swoje stylizacje modna, biżuteria? Jesteś fanka stylowych dodatków i uważasz, że dodają charakteru Twoim outfitom? Dobrze trafiłeś! Posiadanie biżuterii pozwala na budowanie stylowych kompozycji modowych zarówno na codzień jak i wyjścia wieczorne. Masz obawy, że tego rodzaju dodatki generują duże koszty? Nic bardziej mylnego! Biżuteria tanio - czy to możliwe? ! glamy - tania biżuteria online to przestrzeń dla kobiet poszukujących modnej biżuterii w atrakcyjnych cenach. Oferujemy także biżuterię ze stali szlachetnej, która cechuje się bardzo dużą trwałością i właściwościami antyalergicznymi.


Biżuteria damska - sklep internetowy glamyModna biżuteria od glamy - oferujemy Ci szeroki wybór produktów takich, jak bransoletki stal szlachetna, bransoletki delikatne, naszyjniki długie, chokery, kolie i wiele innych! Oferowane przez nas produkty to tania biżuteria modowa - jest niezwykle atrakcyjna wizualnie, zgodna z aktualnymi trendami, ale także uniwersalna: możesz nosić ją zarówno na co dzień, jak i wieczór do eleganckich, wieczorowych stylizacji. Poznaj dostępne w naszym sklepie internetowym z biżuterią kategorie i zainwestuj w dodatki na miarę Twoich oczekiwań i marzeń!

Akcesoria modowe i biżuteria - sklep internetowy


Butik online glamy to więcej niż tania biżuteria damska - to także szeroki wybór dodatków i akcesoriów dla kobiet. Znajdziesz u nas chociażby modne okulary damskie, ozdoby do włosów, ale także biżuterię ślubną i wiele innych akcesoriów, które przydadzą Ci się w życiu codziennym - np. kosmetyczki, etui na biżuterię czy stojaki na Twoje ozdoby. Poznaj lepiej nasz sklep internetowy z biżuterią dla kobiet i wybierz modną biżuterię dla siebie!


Elegancka biżuteria ślubna - co możemy Ci zaoferować?To propozycja szerokiej oferty kolczyków, naszyjników i bransoletek ślubnych oraz dedykowanych ozdób do włosów do ślubnej sukienki. Biżuteria ślubna, którą znajdziesz w naszym sklepie to szeroki wybór produktów biżuteryjnych w różnorodnych stylach - eleganckim, klasycznym, boho czy retro.

Biżuteria do sukni ślubnej - jak ją wybrać?Biżuteria do sukni ślubnej to nie lada wyzwanie. Powinna być elegancka, a równocześnie przykuwająca uwagę i efektownie dopełniająca Twoją stylizację ślubną. W przypadku sukni z dużym dekoltem świetnym rozwiązaniem będzie naszyjnik na ślub. Jeśli jednak planujesz upiąć do góry włosy, możesz wybrać efektowne kolczyki ślubne. Nie musisz inwestować w każdy element biżuterii ani tworzyć z niej kompletu. Najważniejsze, byś czuła się w swojej stylizacji wyjątkowo, a biżuteria do sukni ślubnej ma Ci w tym pomóc.


Tania biżuteria ślubna w sklepie glamy.plNie chcesz inwestować w biżuterię na swój ślub, bo na co dzień nie nosisz jej zbyt wiele lub ślubny design nie będzie Ci pasował to innych okazji? Nic nie szkodzi! Tania biżuteria ślubna też może wyglądać efektownie! W tym wypadku poszukaj alternatywy dla klasycznych rozwiązań - biżuteria ślubna sztuczna lub biżuteria ślubna do włosów mogą okazać się idealnym i bardzo efektownym rozwiązaniem. Biżuteria ślubna do włosów w sklepie glamy oferuje Ci m.in. efektowne i bogato zdobione grzebienie do włosów, które podkreślą wyjątkowość Twojego upięcia. Sprawdź naszą ofertę - jesteśmy pewni, że tania biżuteria ślubna od glamy sprosta Twoim oczekiwaniom.

W Twoje ręce oddajemy najwyższej jakości, modową biżuterię w atrakcyjnych cenach. Łącząc trendowe i designerskie wzornictwo z atrakcyjną ceną tworzymy ofertę, która odpowie na potrzeby najbardziej wymagających miłośników biżuterii. Tania biżuteria damska - sklep internetowy glamy to połączenie modnych i interesujących dodatków, trwałej biżuterii ze stali szlachetnej oraz akcesoriów do włosów w trendach. To szeroka oferta dla każdej miłośniczki modnego looku!


Biżuteria damska - tanio i modnieBiżuteria to ozdoba każdej kobiety - uwielbiasz dopełnić swoje stylizacje modna, biżuteria? Jesteś fanka stylowych dodatków i uważasz, że dodają charakteru Twoim outfitom? Dobrze trafiłeś! Posiadanie biżuterii pozwala na budowanie stylowych kompozycji modowych zarówno na codzień jak i wyjścia wieczorne. Masz obawy, że tego rodzaju dodatki generują duże koszty? Nic bardziej mylnego! Biżuteria tanio - czy to możliwe? ! glamy - tania biżuteria online to przestrzeń dla kobiet poszukujących modnej biżuterii w atrakcyjnych cenach. Oferujemy także biżuterię ze stali szlachetnej, która cechuje się bardzo dużą trwałością i właściwościami antyalergicznymi.


Biżuteria damska - sklep internetowy glamyModna biżuteria od glamy - oferujemy Ci szeroki wybór produktów takich, jak bransoletki stal szlachetna, bransoletki delikatne, naszyjniki długie, chokery, kolie i wiele innych! Oferowane przez nas produkty to tania biżuteria modowa - jest niezwykle atrakcyjna wizualnie, zgodna z aktualnymi trendami, ale także uniwersalna: możesz nosić ją zarówno na co dzień, jak i wieczór do eleganckich, wieczorowych stylizacji. Poznaj dostępne w naszym sklepie internetowym z biżuterią kategorie i zainwestuj w dodatki na miarę Twoich oczekiwań i marzeń!

Akcesoria modowe i biżuteria - sklep internetowy


Butik online glamy to więcej niż tania biżuteria damska - to także szeroki wybór dodatków i akcesoriów dla kobiet. Znajdziesz u nas chociażby modne okulary damskie, ozdoby do włosów, ale także biżuterię ślubną i wiele innych akcesoriów, które przydadzą Ci się w życiu codziennym - np. kosmetyczki, etui na biżuterię czy stojaki na Twoje ozdoby. Poznaj lepiej nasz sklep internetowy z biżuterią dla kobiet i wybierz modną biżuterię dla siebie!

Awatar użytkownika
fajka
Posty: 19
Rejestracja: 22 lut 2022, o 13:53

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: fajka » 3 sie 2022, o 17:13

Najlepiej nie sprzedawać wartościowych rzeczy bez kasy fiskalnej.

Arek1
Posty: 2
Rejestracja: 10 sie 2022, o 09:29

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: Arek1 » 10 sie 2022, o 09:42

Sławka18 pisze:
27 maja 2021, o 11:16
Ja jakiś czas temu zrobiłam się fanką biżuterii, głównie bransoletek z ametystu (coś jak np. tutaj sklep.magiakamieni), no i taką biżuterie dość łatwo kupić online, więc to dla mnie też duży plus.
Tak, zdecydowanie kamienie naturalne dodają wyjątkowości biżuterii. Tworzą minimalistyczną biżuterię, przyozdobioną m.in ametystem.

goldgirl
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2022, o 11:13

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: goldgirl » 2 sty 2023, o 12:57

Ja lubię robić zakupy w sieci i jest strona z tanią biżuterią którą niedawno odkryłam, mają ciekawe kolekcje a wśród nich chyba najbardziej na uwagę moim zdaniem zasługuje biżuteria stal chirurgiczna złota sama się przekonałam że na prawdę warto

badaczswiata
Posty: 3
Rejestracja: 17 lut 2023, o 12:25

Re: Sprzedaż biżuterii online

Post autor: badaczswiata » 21 mar 2023, o 09:14

Nie ma jak mocne glany!


___________________________
https://otomedi.pl/samoakceptacja-jak-d ... arzystwie/

ODPOWIEDZ