Ranking polskich celebrytów

Witamy w "Poza Biżuterią: Wolna Dyskusja" – wyjątkowym miejscu na naszym forum jubilerskim, gdzie członkowie społeczności mogą swobodnie poruszać tematy wykraczające poza świat biżuterii i jubilerstwa. Rozumiemy, że nasza pasja do pięknych ozdób często idzie w parze z innymi zainteresowaniami i aspektami życia. Dlatego stworzyliśmy to miejsce, aby umożliwić naszym użytkownikom dzielenie się doświadczeniami, pomysłami i poradami na różne tematy.

Co Można Znaleźć w tej Kategorii?

Moda i Uroda: Dyskusje na temat najnowszych trendów w modzie, porady dotyczące pielęgnacji skóry, makijażu, a także zabiegów kosmetycznych, takich jak powiększanie ust czy pielęgnacja włosów.
Zdrowie i Dobrostan: Porady dotyczące zdrowego stylu życia, fitness, odżywiania, a także dobrej kondycji psychicznej.
Podróże i Styl Życia: Miejsce na dzielenie się doświadczeniami z podróży, rekomendacjami miejsc wartych odwiedzenia, a także dyskusje na temat różnych stylów życia i hobby.
Kultura i Rozrywka: Dyskusje na temat filmów, książek, muzyki, sztuki oraz wydarzeń kulturalnych.
Dom i Rodzina: Porady dotyczące życia rodzinnego, wychowania dzieci, dekoracji i organizacji przestrzeni domowej.
Zasady Kategorii:

Szacunek i Akceptacja: Promujemy kulturę wzajemnego szacunku i akceptacji. Każdy temat i opinia są mile widziane, o ile są wyrażane w sposób konstruktywny i z szacunkiem dla innych.
Różnorodność Tematów: Zachęcamy do poruszania szerokiej gamy tematów, jednak prosimy o unikanie dyskusji politycznych, religijnych czy innych kontrowersyjnych, które mogą prowadzić do nieporozumień.
Bez Spamowania: Wszelkie posty reklamowe lub spam będą usuwane. Chcemy, aby ta przestrzeń była poświęcona autentycznym i wartościowym dyskusjom.
"Poza Biżuterią: Wolna Dyskusja" to miejsce, gdzie możesz odpocząć od świata jubilerstwa, podzielić się swoimi zainteresowaniami i nawiązać nowe znajomości. Dołącz do nas i bądź częścią naszej różnorodnej społeczności!
Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Ranking polskich celebrytów

Post autor: ForumMaster » 16 paź 2020, o 09:13

Podacie TOP 25 najcenniejszych polskich celebrytów RANKING FORBESA? Jaka jest wartość rynkowa naszych gwiazd?

Ranking polskich celebrytów

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Magdalena Piecz

Re: Ranking polskich celebrytów

Post autor: Magdalena Piecz » 16 paź 2020, o 18:13

Czy youtube jest autentyczny?

Od około 5 lat dość regularnie oglądam youtube. Niekoniecznie siedzę i patrzę na wszystko, co jest na tych filmach pokazywane, ale bardzo często youtube towarzyszy mi „w tle”, kiedy wykonuję inne czynności. Jakość wrzucanych tam materiałów, pod względem merytorycznym, wyglądu i sposobu prezentacji, jest z roku na rok, na coraz wyższym poziomie.

Niestety strona stała się to też platforma reklamową. Nie mam nic przeciwko temu, że youtuberzy dostają paczki PR-owe. Dzięki temu, że mogą je sprawdzać i testować, my, odbiorcy, dowiadujemy się o nowych lub polecanych produktach. Ale autentyczność tego, że są one dobrej jakości, po prostu spada i niestety na youtube, jest to szczególnie zauważalne. Są jednak osoby, które nie przyjmują byle jakich współprac i myślę, że warto do nich zaglądać, aby czerpać wiedzę i inspiracje na tematy, jakie nas interesuję.

W zależności od tego, jakich dokładnie informacji potrzebuję, albo co chcę obejrzeć w wolnej chwili, wchodzę na konkretne kanały, które darzę w danych kwestiach, największym zaufaniem i które po prostu je lubię. Kiedy wyszła jakaś seria nowych pomadek, których jestem ciekawa, to włączam kanał np.: MsDoncellita, bo może tam znajdę ich swatche. Jak trwa fashion week i chcę zobaczyć jak to wygląda od kulis, to wchodzę na kanał Jessici Mercedes i Tamary Gonzalez Perea. A jak zbliża się nowy sezon albo są wyprzedaże, to sprawdzam u moich ulubionych youtuberek, które mają podobny gust do mnie, co ciekawego można dorwać teraz w sklepach, oglądająch ich haule zakupowe. I tak dalej.
Kanały modowo-urodowe na polskim youtube, godne polecenia.


Makijaż, kosmetyki:

–Maxineczka– kosmetyki kolorowe, nauka makijażu

–Magdalena Pieczonka– nauka makijażu

–Nataliebeautyyy– kosmetyki kolorowe, nauka makijażu, swatche serii kosmetyków

–Agasava– kosmetyki kolorowe, nauka makijażu

–Red Lipstic Monster– kosmetyki kolorowe, porównania kosmetyków

–Milena MakeUp– kosmetyki kolorowe, porównania kosmetyków

–MarKa– kosmetyki pielęgnacyjne

–Nissiax83– kosmetyki pielęgnacyjne (niestety już nie nagrywa, ale filmy nadal tam są)

–MsDoncellita– kosmetyki kolorowe, swatche serii kosmetyków

–Klaudia Łepkowska– kosmetyki kolorowe, swatche kosmetyków kolorowych

Najlepsze kanały modowo-urodowe na polskim youtube. kosmetyki makijaz

(W temacie włosowym niezastąpiona jest dla mnie nie youtuberka, ale blogerka Anwen i w jakiejkolwiek włosowej sprawie, lecę do niej).


Moda:

–Raadzka– wiedza o modzie, szeroko pojęta tematyka modowa

–Tamara Gonzalez Perea– wydarzenia/imprezy modowe, szeroko pojęta tematyka modowa

–Jessica Marcedes– wydarzenia/imprezy modowe, szeroko pojęta tematyka modowa

–CheersMyHeels– porady stylizacyjne, haule zakupowe

–Viva-a-viva– inspiracje modowe (outfity), haule zakupowe, tematyka modowa

–MsDoncellita– inspiracje modowe (outfity), haule zakupowe

–ANETTE ideaforfashion– inspiracje modowe (outfity), haule zakupowe

–Alicja Czarodziejka– haule zakupowe, trendy

–LoveAndGreatShoes– haule zakupowe

–Furious Squirrel– haule zakupowe

Najlepsze kanały modowo-urodowe na polskim youtube. moda

Awatar użytkownika
mabelka
Posty: 63
Rejestracja: 22 paź 2019, o 09:27

Re: Ranking polskich celebrytów

Post autor: mabelka » 9 sie 2023, o 07:44

a czy któreś z wyżej wymienionych twórczyń organizuje też kursy makijażu ale takie stacjonarne czy tylko dzielą się swoją wiedzą w internecie? przyznam się że oglądałam wiele filmów ale nadal mi nie idzie z wizażem, nie mam do tego pewnej ręki i wolałabym się uczyć pod okiem fachowca...

Awatar użytkownika
Inkasa

Re: Ranking polskich celebrytów

Post autor: Inkasa » 10 sie 2023, o 17:43

tak też bym chciała być pomasowana a potem zakładam piękną biżuterię na tak przygotowane ciało:
Obrazek

ODPOWIEDZ