Złoty pierścionek z plamkami

Tutaj można zapytać o biżuterię pracowników sklepu z biżuterią AnKa Biżuteria. Moderatorem jest sklep AnKaBizuteria.pl - zapraszamy do zadawania pytań na które odpowiadamy online.
Pytania do AnKa Biżuteria to miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się wszystkiego, co chcesz wiedzieć o biżuterii od AnKa. Czy masz pytania o konkretny produkt, chcesz dowiedzieć się więcej o procesie produkcji, czy po prostu szukasz porady dotyczącej wyboru idealnej biżuterii? Jesteś we właściwym miejscu!

AnKa Biżuteria to marka, która jest ceniona za swoją jakość i unikalny design. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele opinii o AnKa Biżuteria, które pomogą Ci zrozumieć, co sprawia, że ta marka jest tak wyjątkowa.

Porady dotyczące biżuterii to ważny element naszego forum. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w świecie biżuterii, czy doświadczonym kolekcjonerem, zawsze znajdziesz tu coś dla siebie. Nasi eksperci i społeczność są zawsze gotowi pomóc i udzielić porad.

Zapraszamy do zadawania pytań, dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagania innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno biżuterii AnKa
aidualk2
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2023, o 19:21

Złoty pierścionek z plamkami

Post autor: aidualk2 » 24 maja 2023, o 20:40

Witam, czy normalnym są małe brazowe plamki na złotym pierścionku? Proba 585.
Załączniki
20230524_193716.jpg

Złoty pierścionek z plamkami

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
badaczswiata
Posty: 33
Rejestracja: 17 lut 2023, o 12:25

Re: Złoty pierścionek z plamkami

Post autor: badaczswiata » 22 cze 2023, o 13:03

Jedyny taki pierścień!

ODPOWIEDZ