można u jubilera rozbić zbyt ciasny miedziany pierścionek?

Tutaj można zapytać o biżuterię pracowników sklepu z biżuterią AnKa Biżuteria. Moderatorem jest sklep AnKaBizuteria.pl - zapraszamy do zadawania pytań na które odpowiadamy online.
Pytania do AnKa Biżuteria to miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się wszystkiego, co chcesz wiedzieć o biżuterii od AnKa. Czy masz pytania o konkretny produkt, chcesz dowiedzieć się więcej o procesie produkcji, czy po prostu szukasz porady dotyczącej wyboru idealnej biżuterii? Jesteś we właściwym miejscu!

AnKa Biżuteria to marka, która jest ceniona za swoją jakość i unikalny design. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele opinii o AnKa Biżuteria, które pomogą Ci zrozumieć, co sprawia, że ta marka jest tak wyjątkowa.

Porady dotyczące biżuterii to ważny element naszego forum. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w świecie biżuterii, czy doświadczonym kolekcjonerem, zawsze znajdziesz tu coś dla siebie. Nasi eksperci i społeczność są zawsze gotowi pomóc i udzielić porad.

Zapraszamy do zadawania pytań, dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagania innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno biżuterii AnKa
Awatar użytkownika
Grażyna

można u jubilera rozbić zbyt ciasny miedziany pierścionek?

Post autor: Grażyna » 19 maja 2024, o 11:46

Nie wiem czy się orientujecie w temacie... Czy np. można u jubilera rozbić zbyt ciasny miedziany pierścionek? Mam miedziany pierścionek z ametystem na zdjęciu i jakby się dało, wolałabym go powiększyć z rozmiarze palca. Rozmiar tego pierścionka jest 23 a ja chciałabym powiększyć na 26.
Czy to jest możliwe? Pozdrawiam serdecznie. 😎

Grażyna
Załączniki
IMG_20240409_171416.jpg

można u jubilera rozbić zbyt ciasny miedziany pierścionek?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
AnKa Bizuteria
Posty: 1552
Rejestracja: 6 lis 2015, o 21:38

Re: można u jubilera rozbić zbyt ciasny miedziany pierścionek?

Post autor: AnKa Bizuteria » 19 maja 2024, o 11:51

Osobiście nie mam doświadczenia z miedzią – mamy na sklepie ankabizuteria.pl głównie biżuterię srebrną gdzie można zmienić rozmiar.

Proszę o wypowiedź eksperów. Może pani Grażyna poda lokalizację to ktoś podpowie gdzie w danym mieście zmienić rozmiar.

Ania

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 800
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: można u jubilera rozbić zbyt ciasny miedziany pierścionek?

Post autor: ForumMaster » 20 maja 2024, o 07:57

Zapraszam jubilerów i eksperów do wypowiedzi. Mnie to pytanie o miedziany pierścionek zaskoczyło. Większość jubilerów pracuje ze złotem lub ze srebrem. Czy ktoś się zna na miedzi?

Moderator forum

ODPOWIEDZ