biżuteria musi być nowa

Tutaj można zapytać o biżuterię pracowników sklepu z biżuterią AnKa Biżuteria. Moderatorem jest sklep AnKaBizuteria.pl - zapraszamy do zadawania pytań na które odpowiadamy online.
Awatar użytkownika
niura

biżuteria musi być nowa

Post autor: niura » 30 wrz 2019, o 09:12

Towar musi być nowy, nieużywany i nie z wystawy.

biżuteria musi być nowa

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 559
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: biżuteria musi być nowa

Post autor: ForumMaster » 30 wrz 2019, o 10:39

Sklep AnKa Biżuteria jest sklepem internetowym i nie ma wystaw stacjonarnych. Jako że nie ma wystaw w sklepach stacjonarnych jak to mają duże sieci jubilerskie to ankabizuteria.pl nie ma biżuterii powystawowej. Taka biżuteria powystawowa sprawia wiele kłopotów dużym sieciom jubilerskim bo np. klejona cyrkonia która długo stoi w gablocie wystatowej z biżuterią gdzie świeci na nią mocna lampa dająca ciepło i klej przestaje trzymać i klientowi na drugi dzień oczko wypadnie.

Sklepy jubilerskie stacjonarne mają też faktycznie biżuterię używaną bo klienci przychodzą i przymierzają biżuterię która zostaje potem sprzedana innym. Zatem aby kupić biżuterię faktycznie nową trzeba kupować w sklepie który prowadzi tylko sprzedaż internetową gdzie żaden klient nie ma kontaktu z biżuerią przed zakupem - to jest gwarancja nowości biżuterii.

Podsumowując: sklep ankabizuteria.pl jako że jest sklepem tylko internetowym ma tylko nową biżuterię i nie ma biżuterii powystawowej ani używanej. Można śmiało tam kupować!

ODPOWIEDZ