Kolczyki dla dziewczynki po przebiciu ucha

Tutaj można zapytać o biżuterię pracowników sklepu z biżuterią AnKa Biżuteria. Moderatorem jest sklep AnKaBizuteria.pl - zapraszamy do zadawania pytań na które odpowiadamy online.
Pytania do AnKa Biżuteria to miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się wszystkiego, co chcesz wiedzieć o biżuterii od AnKa. Czy masz pytania o konkretny produkt, chcesz dowiedzieć się więcej o procesie produkcji, czy po prostu szukasz porady dotyczącej wyboru idealnej biżuterii? Jesteś we właściwym miejscu!

AnKa Biżuteria to marka, która jest ceniona za swoją jakość i unikalny design. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele opinii o AnKa Biżuteria, które pomogą Ci zrozumieć, co sprawia, że ta marka jest tak wyjątkowa.

Porady dotyczące biżuterii to ważny element naszego forum. Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem w świecie biżuterii, czy doświadczonym kolekcjonerem, zawsze znajdziesz tu coś dla siebie. Nasi eksperci i społeczność są zawsze gotowi pomóc i udzielić porad.

Zapraszamy do zadawania pytań, dzielenia się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagania innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno biżuterii AnKa
Awatar użytkownika
Beata Z

Kolczyki dla dziewczynki po przebiciu ucha

Post autor: Beata Z » 6 gru 2019, o 15:09

oglądam te kolczyki: https://www.ankabizuteria.pl/kolczyki-s ... m-zapieciu

Córka nosi teraz kolczyki, którymi miała przebijane uszy. Czy te kolczyki z zapięciem angielskim mają gruby sztyft, bo tak mi się wydaje ze zdjęcia. Nie wiem czy przejdzie przez taką małą dziurkę jaja teraz ma.
Obrazek

Kolczyki dla dziewczynki po przebiciu ucha

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Ania z AnKa Biżuteria

Re: Kolczyki dla dziewczynki po przebiciu ucha

Post autor: Ania z AnKa Biżuteria » 6 gru 2019, o 15:09

mam córkę i nosi te kolczyki jaki kolejne kolczyki po przebiciu ucha - będą ok,

Ania

ODPOWIEDZ