Opal - kamień naturalny

Tutaj dowiesz się wszystkiego o kamieniach naturalnych oraz cyrkonii i sztucznych kamieni używanych do produkcji biżuterii i nie tylko. Poznasz też właściwości naturalnych kamieni oraz historie z nimi związane i znaczenie.
Awatar użytkownika
Marti

Opal - kamień naturalny

Post autor: Marti » 19 lut 2018, o 19:50

Przy zakupie mogą być problemy z rozmiarami pierścionków z kamieniami naturalnymi jakimi jest opal. Dotyczy to zarówno pierścionków które macie na palcu i tych które chcemy zakupić ale mają inny rozmiar niż nosimy. Rozmiar pierścionka nie może być przeszkodą w złożeniu zamówienia dlatego że złoto srebro z którego zrobiony jest pierścionek dopasowujemy u jubilera za nieduże pieniądze. To nie jest żaden problem usługa świadczona w wielu miejscach. Dlatego proszę nie rezygnować tutaj. Walczymy o kamienie naturalne - to chodzi o kamienie bo srebro to jest dodatek który macie za darmo.

Większość australijskiego wydobycia opali pochodzi właśnie z małego zagubionego na pustkowiu miasteczka - prawie 70% Opali australijskiej stamtąd pochodzi to i to jest największe Zagłębie Opalowe na świecie będące też symbolem bardzo ciężkiego życia na odludziu położone na południe od ręki setki kilometrów od najbliższego miasta na a nazwa w języku aborygeński brzmi Dziura Białego Człowieka no i określenie to w pełni Jest adekwatne do rzeczywistości No bo na tym terenie podziurawiony mlecznymi szybami około 250 000 szybów. Proszę sobie to wyobrazić: zamieszkuje ponad 40 narodowości z czego 60% to Europejczycy i oni tam grzebią grzebią w poszukiwaniu wychowali dlatego aby się dzisiaj też mieli szansę. Proszę się nie przejmować się rozmiarem bo najważniejsze że bierzemy piękne opale.

Opal - kamień naturalny

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Jacek

Re: Opal - kamień naturalny

Post autor: Jacek » 23 lut 2018, o 08:42

Opal to bardzo szlachetny kamień.

ODPOWIEDZ