apart kolczyki z perłami

Dowiesz się o kolczykach dla kobiet oraz mężczyzn, o kolczykach oksydowanych czy rodowanych srebrnych oraz złotych. Zapraszam do zadawania pytań oraz korzystania z wiedzy opublikowanej na forum. Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o kolczykach: jak się je robi, co oznacza kolczyk na wkrętki, czy na angielskie zapięcie.
Cześć wszystkim! Dzisiaj chciałabym porozmawiać z Wami o temacie, który jest bliski mojemu sercu - kolczykach. Kolczyki to małe, ale potężne akcenty, które dodają blasku każdej stylizacji. Mogą być prostymi, klasycznymi kulkami, wyrafinowanymi kryształami lub śmiałymi, nietypowymi kształtami. Ale nie tylko ich wygląd jest ważny - kolczyki również odgrywają rolę w naszej kulturze i historii. W tym wpisie chciałabym podzielić się z Wami moją pasją do kolczyków, a także przedstawić kilka ciekawostek i praktycznych wskazówek dotyczących ich noszenia i pielęgnacji. Czy jesteście gotowi? Zaczynajmy!

Kolczyki dla pań i panów to różnorodna oferta, która pozwala na wybór odpowiedniego modelu dla każdej osoby. Różnorodność kształtów, materiałów i stylów pozwala na dopasowanie biżuterii do indywidualnych preferencji i gustów, a także do różnych stylizacji i okazji.
Kolczyki dla pań to zwykle mniejsze, subtelniejsze i bardziej ozdobne modele, często zdobione kamieniami szlachetnymi lub cyrkoniami. Mogą być one zrobione z różnych materiałów, takich jak srebro, złoto, tytan czy też plastik. Dostępne są również kolczyki z motywami kwiatów, serc, motyli, czy też kolczyki-klipsy do włosów.

Kolczyki dla panów z kolei to często prostsze, ale jednocześnie eleganckie modele, często wykonane z metali szlachetnych, takich jak srebro czy złoto. Mogą być one w formie kul, kółek czy też prostych kształtów geometrycznych. Dostępne są również kolczyki z motywami zwierząt, wzorów etnicznych czy też motywów sportowych.

Kolczyki dla pań i panów to biżuteria, która pozwala na indywidualne wyrażenie siebie, dlatego też każdy znajdzie coś dla siebie.

Na forum będę pisać artykuły które Was zainteresują, przyciągną uwagę i zachęcą do kontynuowania czytania.

Będę umieszczać atrakcyjne zdjęcia i grafiki w artykule aby uatrakcyjnić artykuły i zachęcić do pozostania dłużej na moim forum a także abyście o nim mówili znajomym w sieci i w realu.

Przedstawię przykłady popularnych rodzajów kolczyków i skażę jakie kolczyki będą najlepiej pasować do różnych stylizacji i okazji, aby wam pomóc w wyborach.

Postaram się też przedstawić wskazówki dotyczące dbałości o kolczyki: Podam praktyczne wskazówki dotyczących dbałości o kolczyki i ich utrzymywania w dobrej kondycji.

Przedstawię prawdziwe historie związanych z kolczykami, w tym znaczenia kolczyków w różnych kulturach.

Opiszę "10 sposobów na" jak nosić kolczyki w różnych okazjach, "5 najmodniejszych wzorów kolczyków w sezonie" itp.

Będę pisać z pasją i wykorzystać mój własny styl, aby wyróżnić się spośród innych forów na temat kolczyków.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 14484
Rejestracja: 5 maja 2010, o 14:51

apart kolczyki z perłami

Post autor: Alina » 21 gru 2019, o 00:24

Mam pytanie o apart kolczyki z perłami - kto podpowie mi?

apart kolczyki z perłami

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: ForumMaster » 15 paź 2020, o 20:47

Perła używana w jubilerstwie jest wytworem małży.

Jest ona wyjątkowym produktem pochodzenia organicznego powstającym wewnątrz muszli, od wieków traktowane są jako obiekt pożądania. Kolczyki z perłami, naszyjniki, czy diademy nosiły najsłynniejsze kobiety świata. Obecnie damskie kolczyki z tymi ozdobami znajdują się także w naszym sklepie. Proponujemy nowoczesne, ale i klasyczne formy. Możesz wybrać kolczyki srebrne lub złote, w zależności od tego, jaki kolor biżuterii preferujesz.

Awatar użytkownika
Sławka18
Posty: 17
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 11:52

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: Sławka18 » 21 paź 2020, o 11:46

Biżuteria z perłami to klasyka. Bardzo mi się podobają takie zestawy (kolczyki+naszyjnik+bransoletka), ale jakoś nigdy nie mogę się przełamać, żeby założyć wszystko na raz na siebie. A u innych bardzo mi się to podoba i żałuję, że mam taką "blokadę" :/

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: Mgiełka091 » 7 lis 2020, o 20:42

Ha ha ha ha Zobacz tylko na te cuda .. Jeżeli taki zestaw Cię nie przełamuje to ja nie wiem już co może to zmienić :D Dostałam to na rocznicę ślubu ,komplet jest tak śliczny ,że nie idzie go nie nosić bo, aż szkoda żeby się w szafie kurzył :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: Karolina » 8 lis 2020, o 14:03

wygląda ta kolekcja jak wyjęta z okna wystawowej Apart, ale widzę że jest to piękna kolekcja firmy AnKa Biżuteria która też jest z Poznania ale oferuje swoją biżuterię w sklepie online ankabizuteria.pl

Awatar użytkownika
Marecka
Posty: 1136
Rejestracja: 4 sty 2020, o 20:46

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: Marecka » 8 lis 2020, o 14:10

Ja od lat tylko przez internet u anki przeglądam i wybieram biżuterię dla siebie - pania Ania zawsze przesyła biżuterię w pięknym pudełku

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: ForumMaster » 8 lis 2020, o 20:16

Ta kolekcja biżuterii dla kobiet jest przepiękna.

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: Mgiełka091 » 8 lis 2020, o 21:43

Tak , dostałam ją pięknie zapakowaną w rekordowym czasie :) a sama biżuteria ? Oczywiście widziałam taką u jubilera , ale te ceny... A koleżanka poleciła mi ich stronę . I teraz ciągle przeglądam bo nie potrafię się zdecydować . Co myślicie o tym zabobonie, że perły szczęścia nie dają ? Macie u siebie taką biżuterię ?

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 794
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: ForumMaster » 8 lis 2020, o 21:45

Perły mi kojarzą się z biżuterią ślubną. Każda biżuteria daje szczęście bo kobieta wygląda w niej ładniej i zwraca na siebie uwagę.

Awatar użytkownika
karolinakowalska

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: karolinakowalska » 9 lis 2020, o 16:00

Ja perły noszę codziennie <3 Na codzień wkładam sztyfciki, a teraz na święta kupiłam sobie takie koła z dużą perłą na https://meikapearls.pl/nowe-produkty :)

Awatar użytkownika
muszka
Posty: 5277
Rejestracja: 4 mar 2010, o 14:28

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: muszka » 9 lis 2020, o 17:00

Bardzo ładne , ale mało oryginalne i te ceny :/ Ja mam z https://www.ankabizuteria.pl/module/phf ... per%C5%82y i ceny są o połowę niższe .

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: Mgiełka091 » 9 lis 2020, o 20:45

Mam i ja ! Jak Wam się podobają, mnie bardzo? Są śliczne, delikatne i kobiece :)
Załączniki
kolczyki-srebrne-z-perelkami-i-cyrkoniami-elegancka-bizuteria-slubna[1].jpg
perly

Awatar użytkownika
wladca_pierscionka
Posty: 7961
Rejestracja: 1 mar 2010, o 18:11

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: wladca_pierscionka » 10 lis 2020, o 17:14

Te kolczyki to jak idealny prezent pod choinkę albo jako zawieszone na choince dla bogatych - kto im zabroni :)

Awatar użytkownika
MEIKA PEARLS

Re: apart kolczyki z perłami

Post autor: MEIKA PEARLS » 18 lis 2020, o 23:29

Perły to zdecydowanie idealny pomysł na prezent, ale najlepiej kupować je w sprawdzonych miejscach :)

ODPOWIEDZ