zawieszki na okna

Porady i dyskusje o wisiorkach i zawieszkach. Dowiedz się oraz zapytaj o wisiorki ze srebra czy złota.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 14484
Rejestracja: 5 maja 2010, o 14:51

zawieszki na okna

Post autor: Alina » 26 gru 2019, o 14:17

Mam pytanie o zawieszki na okna - kto podpowie mi?

zawieszki na okna

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
nubarim11
Posty: 32
Rejestracja: 12 paź 2017, o 16:40

Re: zawieszki na okna

Post autor: nubarim11 » 16 wrz 2020, o 10:10

Może ktoś z was poszukuje pięknych firan na okna? sprawdźcie co mają w ofercie teraz są promocje więc opłaca się kupować. Polecam serdecznie ja kupowałam w tym sklepie i jestem bardzo zadowolona z tych firanek.
Załączniki
firana_gotowa_do_salonu[1].png

Melba
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2021, o 18:25

Re: zawieszki na okna

Post autor: Melba » 23 sty 2021, o 11:05

Zrezygnowałam z firan na rzecz żaluzji drewnianych Duża wygoda i estetyka. Mając takie żaluzje w oknach firany nie sa już potrzebne, lubię przestrzeń dlatego je wybrałam. Mają piękną kolorystykę w ofercie ,warto skorzystać.


Żaluzje Drewniane

Żaluzje Drewniane to najbardziej ekskluzywny system osłon przeznaczony do małych, średnich oraz dużych okien. Dzięki swoim właściwościom, żaluzje pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła, a dodatkowo zatrzymują temperaturę i pozwalają uniknąć nagrzewania się pomieszczenia. Szeroka kolorystyka drewnianych lameli zapewnia swobodę wyboru i dopasowania żaluzji do wystroju wnętrza oraz stolarki okiennej. Najważniejszym argumentem przemawiającym za wyborem tego rodzaju osłony okiennej jest jego uniwersalność. Żaluzje drewniane możemy wykonać z lameli o szerokości 25mm lub z ekskluzywnych lameli 50mm. Sposoby montażu żaluzji drewnianych również zachęcają do ich wyboru. Żaluzje zamontujemy bezinwazyjnie na ramie okiennej, inwazyjnie do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej. W żaluzjach możemy wybrać sposób sterowania: sterowanie ręczne, sterowanie żaluzjami za pomocą pilota radiowego lub sterowanie żaluzją za pomocą aplikacji do smartfona.
Załączniki
622c8bde3ab464767df31a04[1].jpg

Awatar użytkownika
marian332
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2019, o 07:42

Re: zawieszki na okna

Post autor: marian332 » 17 lut 2021, o 20:11

Polecam bardzo każdemu stronę twojefirany .Gdy Japonia spotyka się ze Skandynawią to wychodzi bardzo prosty wystrój wnętrz. Ja poczytałam troche na tej stronie i dowiedziałam się naprawdę bardzo dużo. Polecam

coby.rice
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2021, o 13:09

Re: zawieszki na okna

Post autor: coby.rice » 20 sie 2021, o 13:12

A co to są zawieszki na okna? Ja nie używam takich rzeczy, ponieważ mam okna aluminiowe, które są dość duże. Z okien widać las, więc nie używam firanek i zasłon bo widok jest dość przyjemny. Ale chętnie dowiem się, czym są te zawieszki na okna. Można je w ogóle stosować na okna aluminiowe?

Awatar użytkownika
Michał76
Posty: 85
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:05

Re: zawieszki na okna

Post autor: Michał76 » 20 sie 2021, o 19:50

Myślę, że na każde okno będzie zawieszka odpowiednia.. A chodzi o coś takiego :)
Załączniki
krysztal-zawieszka-na-okno[1].jpg

Awatar użytkownika
Michał76
Posty: 85
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:05

Re: zawieszki na okna

Post autor: Michał76 » 20 sie 2021, o 19:54

Mogą to być także zawieszki bawełniane, kryształowe, drewniane i z każdego dowolnego materiału :)
Załączniki
HTB1NHCNX.zrK1RjSspmq6AOdFXaz[1].jpg

ODPOWIEDZ