Naszyjniki kaskadowe - modny problem

Wszystko o wisiorkach i zawieszkach. Dowiedz się oraz zapytaj
Awatar użytkownika
Ulaaa

Post autor: Ulaaa » 23 paź 2019, o 14:14

Dzień dobry, mam pytanie do bardziej doświadczonych osób. :) Od jakiegoś czasu modne jest noszenie kilu naszyjników na raz, kaskadowo. Są to zarówno sprzedawane razem naszyjniki, jak i np po prostu kilka różnych, na łańcuszkach o rożnych długościach. Co zrobić, czy jest może jakaś sztuczka o której nie wiem, żeby łańcuszki się nie plątały na szyi? Kobiety noszą tak biżuterię i nie jest to jeden wielki supeł, natomiast u mnie, niezależnie od tego czy są to oddzielne naszyjniki, czy komplet, wszystko się plącze. Kupiłam nawet takie dodatkowe zapięcie do którego można razem przypiąć wszystkie łańcuszki i nie pomogło, a jakoś trudno mi uwierzyć, że te wszystkie kobiety na których wisiorki prezentują się tak ładnie co 5 minut je sobie poprawiają i rozplątują. :) Będę wdzięczna za każdą podpowiedź :)

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator

Re: Naszyjniki kaskadowe - modny problem

Post autor: ForumMaster » 23 paź 2019, o 21:25

Sama mam taki kłopot - chętnie dowiem się co zrobić :)

Jedne co wiem na pewno to niektóre droższe łańcuszki nie plączą się bo są grubsze i lepiej leżą.

Co tam doświadczone Panie powiedzą?

ODPOWIEDZ