Naszyjniki kaskadowe - modny problem

Porady i dyskusje o wisiorkach i zawieszkach. Dowiedz się oraz zapytaj o wisiorki ze srebra czy złota.
Awatar użytkownika
Ulaaa

Naszyjniki kaskadowe - modny problem

Post autor: Ulaaa » 23 paź 2019, o 14:14

Dzień dobry, mam pytanie do bardziej doświadczonych osób. :) Od jakiegoś czasu modne jest noszenie kilu naszyjników na raz, kaskadowo. Są to zarówno sprzedawane razem naszyjniki, jak i np po prostu kilka różnych, na łańcuszkach o rożnych długościach. Co zrobić, czy jest może jakaś sztuczka o której nie wiem, żeby łańcuszki się nie plątały na szyi? Kobiety noszą tak biżuterię i nie jest to jeden wielki supeł, natomiast u mnie, niezależnie od tego czy są to oddzielne naszyjniki, czy komplet, wszystko się plącze. Kupiłam nawet takie dodatkowe zapięcie do którego można razem przypiąć wszystkie łańcuszki i nie pomogło, a jakoś trudno mi uwierzyć, że te wszystkie kobiety na których wisiorki prezentują się tak ładnie co 5 minut je sobie poprawiają i rozplątują. :) Będę wdzięczna za każdą podpowiedź :)

Naszyjniki kaskadowe - modny problem

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: Naszyjniki kaskadowe - modny problem

Post autor: ForumMaster » 23 paź 2019, o 21:25

Sama mam taki kłopot - chętnie dowiem się co zrobić :)

Jedne co wiem na pewno to niektóre droższe łańcuszki nie plączą się bo są grubsze i lepiej leżą.

Naszyjniki kaskadowe, czyli naszyjniki składające się z kilku poziomów wiszących elementów, są obecnie bardzo modne i popularne wśród kobiet. Jednakże, ze względu na ich konstrukcję, mogą czasami sprawiać problemy w noszeniu.

Oto kilka wskazówek, jak poradzić sobie z potencjalnymi problemami z noszeniem naszyjnika kaskadowego:

1. Unikaj szorstkich tkanin: Naszyjniki kaskadowe są zwykle wykonane z delikatnych łańcuszków i wiszących elementów, które mogą łatwo zaplątać się w szorstkie tkaniny, takie jak swetry lub szaliki. Staraj się unikać noszenia naszyjnika z tego typu ubraniami, aby uniknąć niepotrzebnych problemów.

2. Dopasuj długość do swojej sylwetki: Naszyjniki kaskadowe są zwykle projektowane w różnych długościach, aby pasowały do różnych sylwetek. Wybierz naszyjnik o długości, która najlepiej pasuje do Twojej sylwetki, aby uniknąć zbytniego przesuwania się lub przeszkadzania podczas ruchu.

3. Użyj spinacza do biżuterii: Aby utrzymać poszczególne elementy naszyjnika na swoim miejscu, możesz użyć spinacza do biżuterii. Spinacz umożliwia utrzymanie poszczególnych warstw naszyjnika w jednym miejscu, dzięki czemu cała biżuteria nie przesuwa się i nie zaplątuje.

4. Noszenie do odpowiednich okazji: Naszyjniki kaskadowe są zwykle bardziej efektowne i eleganckie, co sprawia, że ​​są idealne na specjalne okazje lub ważne wyjścia. Staraj się nosić naszyjniki kaskadowe do odpowiednich okazji, aby uniknąć niepotrzebnego rozpraszania uwagi lub wyglądu zbyt wystawnie.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci w noszeniu naszyjnika kaskadowego i pozwolą cieszyć się modnym akcentem bez zbędnych problemów.

Co tam doświadczone Panie powiedzą?

ODPOWIEDZ