Zdrowie

Wszystko o łańcuszkach srebrnych oraz łańcuszkach złotych dla kobiet oraz dla mężczyzn. Tutaj dowiesz się o rodzajach łańcuszków oraz zobaczysz ciekawe propozycje.
Awatar użytkownika
wojciech332
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2020, o 08:17

Zdrowie

Post autor: wojciech332 » 17 wrz 2020, o 05:58

Każdy człowiek o swoje zdrowie powinien dbać.Mam przyjaciela który musiał ostatnio wybrać się na obozy odchudzające .Dzięki takiemu obozowi na pewno schudnie.

Wczasy odchudzające na Mazurach.
Zarażamy miłością do sportu i zdrowego odżywiania
Chcesz zgubić zbędne kilogramy? Poprawić kondycję, siłę i szybkość?
Chcesz wypocząć psychicznie, spędzić czas w przyjaznej atmosferze, w gronie otwartych i wspierających cię ludzi?
To trafiłeś najlepiej jak tylko można. Dlaczego?

Dlatego że od 9 lat organizujemy najbardziej profesjonalne i skuteczne obozy odchudzające i kondycyjne w Polsce. W najpiękniejszej i najczystszej siłowni, wśród mazurskich lasów i pól, czeka na Ciebie idealna formuła złożona z ćwiczeń, diety oraz dużej dawki umiejętnej motywacji i wsparcia. Formuła, która gwarantuje SUKCES każdemu, bez względu na wagę, kondycję czy predyspozycje fizyczne.
Załączniki
foxbootcamp-slider-2-100x50[1].jpg
foxbootcamp-slider-2-100x50[1].jpg (2.49 KiB) Przejrzano 1452 razy

Zdrowie

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
kingalos
Posty: 15
Rejestracja: 10 wrz 2020, o 17:57

Re: Zdrowie

Post autor: kingalos » 29 wrz 2020, o 12:39

oczywiście, że każdy sposób na dbanie o zdrowie jest odpowiedni, jeśli podchodzimy do niego z głową. Jednak nawet ogromne starania o pozostawanie w dobrej kondycji może nas czasami zawieźć, dlatego warto wiedzieć jak wygląda odpowiednia [pierwsza pomoc przy zranieniach . Wiedzą tą powinniśmy dzielić się z bliskimi, również z dziećmi, aby w sytuacjach trudnych nie panikować , tylko podjąć odpowiednie kroki.

Awatar użytkownika
wojciech332
Posty: 8
Rejestracja: 14 lip 2020, o 08:17

Re: Zdrowie

Post autor: wojciech332 » 21 paź 2020, o 06:11

Byłem kilka tygodni temu u lekarza i dowiedziałem się że mam niedobór witaminy D. Dlatego podjąłem decyzje że na pewno zamówię roczne opakowanie witaminy D za darmo.
Załączniki
tlo-slonce-kobieta[1].jpg

Awatar użytkownika
Sławka18
Posty: 17
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 11:52

Re: Zdrowie

Post autor: Sławka18 » 2 lis 2020, o 14:17

Witamina D podobno pomaga w walce z koronawirusem, nie wiecie przypadkiem, czy rzeczywiście tak jest?

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 122
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: Zdrowie

Post autor: KrysiaK » 5 lis 2020, o 10:04

Co myślicie o prywatnych pakietach medycznych? Kolejny raz mam trudności z dostaniem się do lekarza. Dlatego rozważam zakup takiego pakietu . Jak myslicie?

Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 456
Rejestracja: 10 lis 2020, o 20:35

Re: Zdrowie

Post autor: Martusia » 25 sie 2021, o 20:08

Dlatego warto posiadać biżuterię z kamieniami naturalnymi, mają same pozytywne właściwości. Na przykład w polskiej medycynie ludowej, zwłaszcza na terenie Kurpiów, bursztyn był bardzo popularnym środkiem leczniczym, a także strzegącym „od uroku”. Podawano go dzieciom do gryzienia dla złagodzenia bólu podczas ząbkowania. Jantarem, bo tak najczęściej nazywano owy cudowny kamień, leczono reumatyzm, choroby oczu i gardła, a nawet bezpłodność. Kawałek nieoszlifowanego bursztynu przyłożony w okolice splotu słonecznego stabilizuje pracę serca, układu krążenia i śledziony. Specjaliści od medycyny naturalnej zalecają, by przy sercowych dolegliwościach włożyć kawałeczki bursztynu do kieszeni koszuli. Przy zaburzeniach pracy tarczycy można nosić bursztyn na szyi (podobnie przy astmie, bronchicie, zapaleniu migdałków, czy bólach zębów).
Załączniki
korale-z-bursztynem-naturalnym-baltyckim-unikat[1].jpg

ODPOWIEDZ