obraca mi sie łańcuszek na szyi

Wszystko o łańcuszkach srebrnych oraz łańcuszkach złotych dla kobiet oraz dla mężczyzn. Tutaj dowiesz się o rodzajach łańcuszków oraz zobaczysz ciekawe propozycje.
Awatar użytkownika
Srebrna-Biżuteria
Posty: 30040
Rejestracja: 9 sie 2011, o 21:44

obraca mi sie łańcuszek na szyi

Post autor: Srebrna-Biżuteria » 21 gru 2019, o 20:16

Mam pytanie o obraca mi sie łańcuszek na szyi - kto podpowie mi?

obraca mi sie łańcuszek na szyi

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Marecka
Posty: 1136
Rejestracja: 4 sty 2020, o 20:46

Re: obraca mi sie łańcuszek na szyi

Post autor: Marecka » 15 lut 2023, o 18:06

Cześć! Mogę Ci pomóc z odpowiedzią na Twoje pytanie.

Obracający się łańcuszek na szyi może mieć wiele przyczyn, ale najczęściej jest to spowodowane tym, że łańcuszek jest zbyt lekki lub zbyt długi w stosunku do rozmiaru Twojej szyi. Inną przyczyną może być to, że łańcuszek jest zbyt krótki i nie pasuje do Twojego szyi.

Oto kilka sugestii, które mogą pomóc Ci rozwiązać ten problem:

Zmień długość łańcuszka: Jeśli łańcuszek jest zbyt długi, możesz spróbować skrócić go o kilka ogniw za pomocą szczypiec lub udać się do jubilera, który może to dla Ciebie zrobić. Jeśli z kolei jest zbyt krótki, możesz spróbować dodać do niego dodatkowe ogniwka lub wymienić łańcuszek na dłuższy.

Wybierz cięższy łańcuszek: Jeśli łańcuszek jest zbyt lekki, może być bardziej skłonny do obracania się na szyi. Spróbuj wybrać łańcuszek o większej wadze lub grubości, co powinno pomóc zminimalizować obracanie się.

Spróbuj użyć ozdobnych pierścieni lub klamerek: Możesz również spróbować przymocować do łańcuszka ozdobne pierścienie lub klamry, które pomogą utrzymać go na swoim miejscu.

Mam nadzieję, że te sugestie pomogą Ci rozwiązać problem z obracającym się łańcuszkiem na szyi.

najlepiej wybrać żmijkę np:
https://www.ankabizuteria.pl/lancuszek-srebrny-zmijka
Obrazek

Awatar użytkownika
Złoty Styl

Re: obraca mi sie łańcuszek na szyi

Post autor: Złoty Styl » 7 gru 2023, o 15:46

Alternatywne sposoby na stabilizację łańcuszka

Awatar użytkownika
Srebrna Elegancja

Odp: obraca mi sie łańcuszek na szyi

Post autor: Srebrna Elegancja » 7 gru 2023, o 15:47

Witajcie! Czy ktoś próbował nosić łańcuszek na odwrocie, czyli z zamkiem z przodu? Czasami zmiana orientacji łańcuszka może pomóc w stabilizacji. Chętnie poznam Wasze doświadczenia w tej kwestii.

Awatar użytkownika
Jubilerski Nowicjusz

Czy rodzaj materiału wpływa na obracanie się łańcuszka?

Post autor: Jubilerski Nowicjusz » 7 gru 2023, o 15:47

Hej wszystkim! Zastanawiam się, czy rodzaj materiału, z którego wykonany jest łańcuszek, ma wpływ na jego obracanie się. Czy łańcuszki wykonane z cięższych metali, jak złoto, mają mniejszą tendencję do obracania się niż te wykonane ze srebra?

Awatar użytkownika
Złota Rada

Odp: Czy rodzaj materiału wpływa na obracanie się łańcuszka?

Post autor: Złota Rada » 7 gru 2023, o 15:48

Cześć Jubilerski Nowicjusz! Tak, rodzaj materiału może mieć wpływ. Cięższe metale, takie jak złoto, mogą być mniej skłonne do obracania się ze względu na swoją wagę. Jednakże, wiele zależy również od konstrukcji samego łańcuszka i jego długości względem obwodu szyi.

ODPOWIEDZ