jak usunąć włosy z łańcuszka

Wszystko o łańcuszkach srebrnych oraz łańcuszkach złotych dla kobiet oraz dla mężczyzn. Tutaj dowiesz się o rodzajach łańcuszków oraz zobaczysz ciekawe propozycje.
Awatar użytkownika
Alina
Posty: 14484
Rejestracja: 5 maja 2010, o 14:51

jak usunąć włosy z łańcuszka

Post autor: Alina » 23 gru 2019, o 19:39

Mam pytanie o jak usunąć włosy z łańcuszka - kto podpowie mi?

jak usunąć włosy z łańcuszka

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

Re: jak usunąć włosy z łańcuszka

Post autor: Karolina » 19 lut 2023, o 15:22

Można wykorzystać kilka metod, aby usunąć włosy z łańcuszka:
  • Użyj pęsety: Trzymaj łańcuszek jedną ręką, a drugą ręką użyj pęsety, aby delikatnie wydobyć włosy z ogniwa łańcuszka.
  • Użyj taśmy klejącej: Owin taśmę klejącą wokół palca, tak aby klejąca strona była skierowana na zewnątrz. Następnie delikatnie przyciśnij taśmę do łańcuszka i odłóż na chwilę. Następnie powoli odłóż taśmę i włosy powinny pozostać na taśmie.
  • Użyj igły: Otwórz ogniwko łańcuszka, a następnie delikatnie przełóż igłę przez ogniwko, przesuwając w dół i w górę. Włosy będą się zaczepiać na igle, co pozwoli na ich usunięcie.
  • Użyj patyczka higienicznego: Otwórz ogniwko łańcuszka i delikatnie przeciągnij patyczkiem higienicznym przez ogniwko. Włosy powinny się zaczepiać na patyczku, co pozwoli na ich usunięcie.
  • Ważne jest, aby stosować delikatne metody, aby nie uszkodzić łańcuszka. Jeśli włosy są mocno wplecione, a żadna z powyższych metod nie działa, może być konieczne skorzystanie z pomocy profesjonalisty, jak na przykład jubilera.

Awatar użytkownika
Złoty Mistrz

Dodatkowe wskazówki dotyczące usuwania włosów z łańcuszka

Post autor: Złoty Mistrz » 7 gru 2023, o 08:31

Cześć wszystkim! Chciałbym dodać kilka wskazówek do tych, które już zostały podane. Jeśli włosy są bardzo cienkie i trudne do usunięcia, spróbuj użyć małej szczoteczki do zębów. Delikatnie przeczesz łańcuszek szczoteczką, a włosy powinny się uwolnić. Pamiętajcie, aby robić to bardzo delikatnie, aby nie uszkodzić łańcuszka!

Awatar użytkownika
Srebrna Elegancja

Re: jak usunąć włosy z łańcuszka

Post autor: Srebrna Elegancja » 7 gru 2023, o 08:31

Witajcie! Czy ktoś próbował użyć małej szczoteczki do rzęs do tego celu? Myślę, że mogłaby być wystarczająco delikatna, aby nie uszkodzić łańcuszka, a jednocześnie skuteczna w usuwaniu włosów. Ciekawa jestem Waszych opinii na ten temat.

Awatar użytkownika
Jubilerski Nowicjusz

Czy warto oddać łańcuszek do jubilera w celu usunięcia włosów?

Post autor: Jubilerski Nowicjusz » 7 gru 2023, o 08:32

Cześć! Mam problem z usunięciem włosów z mojego ulubionego łańcuszka. Próbowałem kilku metod, ale bez skutku. Czy myślicie, że warto oddać go do jubilera, aby to zrobił profesjonalnie? Boję się, że sam mogę go uszkodzić.

Awatar użytkownika
Złota Rada

Odp: Czy warto oddać łańcuszek do jubilera w celu usunięcia włosów?

Post autor: Złota Rada » 7 gru 2023, o 08:32

Witaj Jubilerski Nowicjusz! Jeśli masz obawy o uszkodzenie łańcuszka, zdecydowanie polecam skorzystanie z usług profesjonalisty. Jubiler będzie miał odpowiednie narzędzia i doświadczenie, aby usunąć włosy bez ryzyka uszkodzenia łańcuszka.

ODPOWIEDZ