regenerujacy krem do rak z bursztynem

Dowiecie się jak skutecznie pielęgnować ciało, jakie mydełka burszynowe czy kremy borowinowe są najlepsze na wysuszoną skórę. Czytaj, pytaj i odpowiadaj innym na pytania o kremy, mydła inne kosmetyki i perfumy
Pielęgnacja ciała i biżuterii: Mydełka borowinowe i kremy

Witajcie na forum jubilerskim poświęconym pielęgnacji ciała i biżuterii. W tej kategorii skupiamy się na produktach, które nie tylko dbają o naszą skórę, ale także pomagają w pielęgnacji naszej ulubionej biżuterii.

1. Mydełka borowinowe - sekret pięknej skóry i lśniącej biżuterii

Czy wiedzieliście, że mydełka borowinowe mogą być sojusznikiem Waszej biżuterii? Dzięki nim nie tylko skóra staje się gładka i odżywiona, ale także biżuteria mniej się brudzi i dłużej zachowuje swój blask.

2. Kremy borowinowe - jak dbać o skórę nosząc biżuterię?

Noszenie biżuterii może być wyzwaniem dla skóry. Kremy borowinowe to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą połączyć pielęgnację skóry z noszeniem ulubionych dodatków.

3. Jakie są Wasze doświadczenia?

Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z pielęgnacją ciała i biżuterii. Jakie produkty polecacie? Jak dbacie o swoją biżuterię nosząc ją na co dzień?

4. Dlaczego borowina w pielęgnacji ciała?

Chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie są Wasze doświadczenia z produktami z borowiną. Czy zauważyliście pozytywny wpływ na skórę? Jakie są Wasze ulubione produkty?

5. Biżuteria a pielęgnacja ciała

Jakie są Wasze sposoby na to, aby biżuteria pięknie prezentowała się na skórze? Jakie kosmetyki polecacie, a jakich unikacie nosząc biżuterię?

6. Jak dbać o biżuterię, aby służyła latami?

Podzielcie się swoimi sposobami na pielęgnację biżuterii. Jakie środki do czyszczenia polecacie? Jak przechowujecie swoje skarby?
goldgirl
Posty: 5
Rejestracja: 27 lut 2022, o 11:13

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: goldgirl » 1 mar 2023, o 13:23

Ja lubię wegańskie kosmetyki i dobre wrażenie zarobiła na mnie marka. Jest przystępna cenowo i szczerze polecam, tak samo jak przypadły mi do gustu luksusowe kosmetyki Warto czasem pomyśleć o sobie i kupić coś wyjątkowego bo kosmetyki Balmain takie właśnie są :)

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
mabelka
Posty: 63
Rejestracja: 22 paź 2019, o 09:27

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: mabelka » 22 mar 2023, o 08:43

takiego kremu nie miałam, ale zimą zawsze stosuję mocno natłuszczające, regenerujące kremy, bo skóra bardzo mi się przesusza. ważne jest też to by myć dłonie w delikatnym mydle, dobrze je osuszać, a raz na tydzień lub dwa sięgnąć po peeling cukrowy malinowy czy mango - peeling usunie martwi naskórek i wygładzi dłonie, a dodatek malin lub mango dodatkowo ją odżywi :)

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 125
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: KrysiaK » 31 sie 2023, o 00:06

Witam,zalezy mi na tym,by kupic skuteczny krem do rąk. Na co dzień mam styczność z chemią, która wysusza mocno moją skórę i poszukuję czegoś skutecznego z pantenolem. Co uważacie na ten temat ? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazowkami, zachęcam do dyskusji,pozdrawiam.

ODPOWIEDZ