regenerujacy krem do rak z bursztynem

Dowiecie się jak skutecznie pielęgnować ciało, jakie mydełka burszynowe czy kremy borowinowe są najlepsze na wysuszoną skórę. Czytaj, pytaj i odpowiadaj innym na pytania o kremy, mydła inne kosmetyki i perfumy
Pielęgnacja ciała i biżuterii: Mydełka borowinowe i kremy

Witajcie na forum jubilerskim poświęconym pielęgnacji ciała i biżuterii. W tej kategorii skupiamy się na produktach, które nie tylko dbają o naszą skórę, ale także pomagają w pielęgnacji naszej ulubionej biżuterii.

1. Mydełka borowinowe - sekret pięknej skóry i lśniącej biżuterii

Czy wiedzieliście, że mydełka borowinowe mogą być sojusznikiem Waszej biżuterii? Dzięki nim nie tylko skóra staje się gładka i odżywiona, ale także biżuteria mniej się brudzi i dłużej zachowuje swój blask.

2. Kremy borowinowe - jak dbać o skórę nosząc biżuterię?

Noszenie biżuterii może być wyzwaniem dla skóry. Kremy borowinowe to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą połączyć pielęgnację skóry z noszeniem ulubionych dodatków.

3. Jakie są Wasze doświadczenia?

Zachęcamy do dzielenia się swoimi doświadczeniami związanymi z pielęgnacją ciała i biżuterii. Jakie produkty polecacie? Jak dbacie o swoją biżuterię nosząc ją na co dzień?

4. Dlaczego borowina w pielęgnacji ciała?

Chcielibyśmy dowiedzieć się, jakie są Wasze doświadczenia z produktami z borowiną. Czy zauważyliście pozytywny wpływ na skórę? Jakie są Wasze ulubione produkty?

5. Biżuteria a pielęgnacja ciała

Jakie są Wasze sposoby na to, aby biżuteria pięknie prezentowała się na skórze? Jakie kosmetyki polecacie, a jakich unikacie nosząc biżuterię?

6. Jak dbać o biżuterię, aby służyła latami?

Podzielcie się swoimi sposobami na pielęgnację biżuterii. Jakie środki do czyszczenia polecacie? Jak przechowujecie swoje skarby?
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 196
Rejestracja: 27 sie 2010, o 11:29

regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: Karolina » 31 paź 2019, o 21:22

Jaki dobry regenerujacy krem do rak z bursztynem znacie?

regenerujacy krem do rak z bursztynem

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Eunice
Posty: 23
Rejestracja: 9 gru 2016, o 13:45

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: Eunice » 11 maja 2020, o 12:49

Jantar ma dobre kremy z bursztynem https://www.ankabizuteria.pl/krem-do-ra ... a-borowina :

Obrazek


Raz kupowałam też z KołobrzeskiegoSPA i nie był najgorszy. Jednak musisz pamiętać, że krem, tak jak każdy inny kosmetyk trzeba przede wszystkim dobrać odpowiednio do cery, o czym piszą. W przeciwnym razie może ci zaszkodzić.

Jak dbać o cerę? Wskazówki, aby Twoja cera była bardziej zadbana

Kobieta

Za zadbaną cerę odpowiadają właściwe nawyki pielęgnacyjne oraz właściwy dobór kosmetyków, które będą dostosowane do naszej skóry i jej potrzeb. O czym warto pamiętać? Skąd wiedzieć, co będzie najlepsze dla cery?

Skąd wiedzieć, jak dbać o cerę?
Jak dbać o cerę – podstawy
Jak dobrać kosmetyki do pielęgnacji pod względem cery?
Czym kierować się przy wyborze kosmetyków?
Zadbana cera a styl życia

Skąd wiedzieć, jak dbać o cerę?

Niektórzy mogliby powiedzieć, że to łatwe – wystarczy regularnie oczyszczać skórę, wklepywać kremy i zastosować kilka innych kosmetyków. Sprawa jednak nie jest taka łatwa, ponieważ każdy z nas posiada inny typ cery, a co za tym, idzie, jej potrzeby, wrażliwość i problemy są inne. To rzecz jasna sprawa, że należy podejść do tematu w sposób przemyślany i mieć świadomość tego, jakie zabiegi pielęgnacyjne można przeprowadzić i w jaki sposób je dobierać. To ważne, by pomóc swojej skórze, a nie jej dodatkowo zaszkodzić i jak dbać o cerę opisuje tutaj. W internecie mimo wszystko nie brakuje podpowiedzi, porad i wyjaśnień względem tego, co powinno się robić, by nasza skóra wyglądała pięknie i zdrowo.
Jak dbać o cerę – podstawy

Dbanie o cerę nie jest takie trudne, należy jedynie przestrzegać kilku podstawowych zasad i form pielęgnacji, które powinny być stosowane na co dzień. Zalicza się do tego oczyszczanie, tonizacja i aplikowanie kremu na dzień i na noc, zarówno na twarz, jak i pod oczy. Oczywiście to nie wszystko, ponieważ do tego często dochodzą także dodatkowe czynności, jak stosowanie peelingów, maseczek oraz sera, które wspomogą pielęgnację. Dzięki tym wszystkim zabiegom skóra będzie czysta, nawilżona, odżywiona i zregenerowana. Rzecz jasna, co jest bardzo ważne – każdy kosmetyk stosowany w pielęgnacji, powinien być właściwie dobrany.

Butelka i ręcznik
Jak dobrać kosmetyki do pielęgnacji pod względem cery?

Wiemy już, że aby zadbać właściwie o naszą cerę, należy stosować się do kilku podstawowych wskazówek. Nie mówią nam one jednak wszystkiego, ponieważ, jak wiadomo, dotyczą ogółu tego, co każda z nas powinna robić. Właściwie zadbana cera zależy nie tylko od stosowania się do podanych powyżej strategii, ale i od rodzaju zastosowanych kosmetyków. Należy więc dobierać je pod względem naszego typu cery – normalnej, tłustej, suchej lub mieszanej, jak równie zwracać uwagę na skład produktów, z których chcemy korzystać.

Wiedząc, jaki mamy typ skóry, o wiele łatwiej będzie nam wybrać odpowiednie kosmetyki, których przeznaczenie jest opisane na opakowaniu. Jeżeli nie wiemy jaką cerę posiadamy, warto poczytać o ich rozróżnieniu, a także poobserwować siebie, albo udać się do kosmetologa, który w sposób profesjonalny określi, jaką mamy skórę.
Czym kierować się przy wyborze kosmetyków?

Po pierwsze, przed wyborze kosmetyków należy kierować się typem cery, jaką posiadamy, ale nie jest to jedyna wytyczna. Istotny będzie także skład produktu, który powinien być jak najbardziej naturalny. Odpowiednia dawka witamin i minerałów, będą korzystnie wpływać na cerę, pielęgnować ją, chronić i odżywiać. Oprócz tego ważny jest także nasz wiek – będąc na różnych etapach życia, potrzebujemy zupełnie innych sposobów pielęgnacji.
Zadbana cera a styl życia

Rzecz jasna, oprócz stosowania odpowiednich kosmetyków – pod względem rodzaju i przeznaczenia, ważne będzie także to, jaki styl życia prowadzimy, ponieważ to także ma niebagatelny wpływ na kondycję skóry i jej wygląd. Właściwa dieta, nawodnienie, ruch, brak używek to także podstawa. Jeżeli o to nie zadbamy, stosowanie kosmetyków nie zda się na wiele – owszem pomogą, ale tylko nieznacznie. Jak się okazuje, za wiele problemów z cerą odpowiadamy sami, często dokładając sobie tylko dodatkowych kłopotów. Zadbajmy o nasze zdrowie na co dzień, a pielęgnacja cery dzięki temu będzie prostsza i mniej problematyczna.

Awatar użytkownika
ewa098
Posty: 6
Rejestracja: 24 cze 2020, o 13:43

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: ewa098 » 25 cze 2020, o 12:52

Bogaty asortyment , wejdź sklep internetowy Authentic Beauty Concept . POLECAM!
Załączniki
bluzka_ajok0242_r63[1].jpg

Awatar użytkownika
Eleonora
Posty: 9
Rejestracja: 30 mar 2020, o 11:44

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: Eleonora » 29 lip 2020, o 12:49

Smog - przyczyny powstawania, rodzaje i skutki działania

Jak mówi definicja smog to nienaturalne zjawisko atmosferyczne polegające na jednoczesnym występowaniu zanieczyszczenia powietrza powstającego na skutek działalności człowieka oraz niekorzystnych zjawisk naturalnych: dużego zamglenia i bezwietrznej pogody. Co to oznacza w praktyce?
Rodzaje smogu

Słowo smog wywodzi się z języka angielskiego, a powstało z połączenia dwóch wyrazów: smoke (dym) oraz fog (mgła).



Przeprowadzone przez naukowców badania składu chemicznego oraz sposobu i okoliczności powstawiania pozwoliły na wyodrębnienie dwóch rodzajów smogu. Pierwszym rodzajem tego zjawiska jest doskonale znany każdemu truciciel, obecny przez niemal połowę roku - smog klasyczny, nazywany również smogiem londyńskim. Drugi typ to smog fotochemiczny nazywany także smogiem typu Los Angeles.


Smog klasyczny

Smog klasyczny jest również nazywany kwaśnym lub londyńskim. W największej intensywności występuje w okresie od listopada do lutego, ale często pojawia się w październiku i przedłuża swoją obecność nawet do kwietnia. Uzależnione jest głównie od tego jak długo trwa sezon grzewczy. Smog klasyczny jest charakterystyczny dla umiarkowanej strefy klimatycznej czyli regionu, gdzie ogrzewa się domy za pomocą węgla, drewna i innego rodzaju złej jakości paliw. Smog londyński składa się z: tlenków siarki, tlenków azotu, tlenków węgla i trudno opadających pyłów, takich jak PM 2.5 i PM10.


Zjawisko nazwane smogiem sklasyfikowane zostało w Londynie, gdzie jego niezwykle wysoki poziom utrzymywał się od 5 do 9 grudnia 1952 roku. Warunki naturalne oraz wyemitowana do atmosfery ogromna ilość gazów, pochodzących z kominów fabryk i mieszkań oraz spalin samochodów doprowadziły do katastrofy, której skutkiem była śmierć tysięcy osób. Wielki smog, jak został potem nazwany, był przyczyną wprowadzenia w życie ustawy o czystym powietrzu (w 1956 roku).

Smog fotochemiczny
Smog fotochemiczny, znany również jako smog utleniający lub typu Los Angeles powstaje w okresie najwyższych temperatur, a więc w naszym klimacie w miesiącach od czerwca do sierpnia. Towarzyszy zazwyczaj upalnym, słonecznym i bezwietrznym dniom, gdy temperatura powietrza jest wyższa niż 25 stopni Celsjusza. W skład tego rodzaju zanieczyszczenia powietrza wchodzą między innymi: tlenki węgla, tlenki azotu i węglowodory. Wymienione związki na skutek reakcji fotochemicznych są przyczyna powstawania aldehyd oraz bardzo groźny ozon.

Smog fotochemiczny występuje w dużych, zatłoczonych miastach, gdzie ruch samochodów jest nieustannie zagęszczony. Potoczna nazwa tego zanieczyszczenia pochodzi od miasta, w którym został sklasyfikowany po raz pierwszy. Największe stężenia występują w Tokio, Pekinie i Meksyku. Nieco lepiej sytuacja ma się w Atenach, Rzymie i Krakowie, ale i tutaj w upalne dni dopuszczalne wartości często przekroczone są kilkakrotnie.

Awatar użytkownika
Jadzia34
Posty: 20
Rejestracja: 24 gru 2019, o 08:07

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: Jadzia34 » 5 sie 2020, o 12:26

Ja używam do rąk olejku marchwiowego :) Świetnie regeneruje i nawilża. Wystarczy tylko kilka kropelek :)

Awatar użytkownika
Jadzia34
Posty: 20
Rejestracja: 24 gru 2019, o 08:07

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: Jadzia34 » 23 lis 2020, o 13:02

A ja używam olejku różanego. Robię go z własnych z ogrodu. Płatki róż najlepiej zbierać z samego rana. Warto przed umieszczeniem ich w słoiku delikatnie je spryskać spirytusem, żeby zabić bakterie. Gdy już mamy wszystko w słoiku. Całość zalewamy olejem winogronowym, tak aby przykryć płatki róż. Po około 6 tygodniach zlewamy olej do ciemnej butelki. Olejek różany świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Ja stosuję go do pielęgnacji zarówno dłoni jak i twarzy. Polecam!
Załączniki
9605b0144f4f2563148debd39d825816[1].jpg

Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 456
Rejestracja: 10 lis 2020, o 20:35

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: Martusia » 10 kwie 2021, o 22:29

Mam całą serię. I mydło i krem do rąk, są świetne, pięknie pachną i nawilżają . https://www.ankabizuteria.pl/kosmetyki-z-bursztynem
Załączniki
IMG_20210410_194445.jpg

Awatar użytkownika
modnaona
Posty: 23
Rejestracja: 5 cze 2018, o 13:37

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: modnaona » 23 maja 2021, o 14:53

Hej, ja na pewno polecam naturalny krem bb jeśli chodzi o moją cerę to przyznam że sprawdza się w 100%   A czy któraś z Was używała może wege kosmetyki ? Ostatnio widziałam takie ale jeszcze nie kupiłam i stąd pytanie, z własnego doświadczenia to zachęcam do sprawdzenia naturalny krem do rąk, a także naturalny żel pod prysznic odkąd trafiłam na ten sklep z naturalnymi kosmetykami czuję że dbam o swoje ciało :)

Pielęgnacja i higiena w duchu eko
W tej kategorii sklepu Zielone Laboratorium zlokalizowaliśmy wszelkiego rodzaju kosmetyki myjące do ciała. Znaleźć tu można naturalne żele pod prysznic, a także kremy myjące czy peelingi. Wszystkie zaproponowane przez nas produkty są w pełni naturalne, wyprodukowane z wyselekcjonowanych składników w oparciu o autorskie receptury. Proponujemy Ci zarówno produkty do wymagających typów skóry, jak i klasyczne rozwiązania pielęgnacyjne o charakterze nawilżającym i ogólnie pielęgnującym. Naturalne żele pod prysznic marki Zielone Laboratorium to ujędrnianie, oczyszczanie, kompleksowa rewitalizacja czy działanie antybakteryjne.

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 122
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: KrysiaK » 4 cze 2021, o 06:10

Takiego jeszcze nie stosowałam. A jeśli chodzi o kosmetyki naturalne to z czystym sumieniem polecam Wam przetestowanie produktów firmy alkmie.com
Załączniki
1622458851[1].jpg

Awatar użytkownika
Domka
Posty: 11
Rejestracja: 7 sie 2018, o 20:33

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: Domka » 19 cze 2021, o 07:45

Wybierając kosmetyki do pielęgnacji twarzy, rąk , ciała pamiętaj, aby skład opierał się na naturalnych składnikach. Najlepiej sprawdzą się produkty z olejkami naturalnymi i esencjami roślinnymi.Ale wiadomo nie zawsze da się z dokładnością wyczytac skład kosmetyków. ja ostatio szukałam coś nawilżającego i trafiłam na magnezowy balsam

Linia ODNOWA przeznaczona jest dla osób szukających regeneracji po ciężkim dniu oraz linia SPORT dla sportowców i ludzi aktywnych, chcących zregenerować swój organizm po intensywnym wysiłku.

Podstawą naszej oferty są produkty do kąpieli. Płatki magnezowe na bazie pradawnego minerału – biszofitu – oraz czysty chemicznie kizeryt czyli sól Epsom najlepszej jakości. Na bazie biszofitu stworzyliśmy produkty pokrewne: oliwę magnezową, magnezowy żel pod prysznic oraz nawilżający balsam z magnezem. Nasza nowość to naturalna jordańska sól z Morza Martwego, idealna dla osób z problemami skórnymi.

Chcesz wiedzieć więcej o naturalnym magnezie? Poczytaj o tym w naszej bazie wiedzy!

zastanawiam się czy warto go kupic.

Awatar użytkownika
Sławka18
Posty: 17
Rejestracja: 25 wrz 2020, o 11:52

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: Sławka18 » 29 sie 2021, o 16:34

Moja znajoma jak się kiedyś przeprowadzała w Krakowie to strasznie sobie porozwalała ręce od tych kartonów i pudeł... I wtedy własnie kupiła sobie jakiś fajny krem do rąk regenerujący i rzeczywiście jej pomgól

Awatar użytkownika
Michał76
Posty: 85
Rejestracja: 7 gru 2020, o 21:05

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: Michał76 » 30 sie 2021, o 09:51

Sławka18 pisze:
29 sie 2021, o 16:34
Moja znajoma jak się kiedyś przeprowadzała w Krakowie to strasznie sobie porozwalała ręce od tych kartonów i pudeł... I wtedy własnie kupiła sobie jakiś fajny krem do rąk regenerujący i rzeczywiście jej pomgól
Jaki to krem? Ja używam tego ( zdjęcie poniżej) jestem bardzo zadowolony :) znajdziesz go w https://www.ankabizuteria.pl/kosmetyki-z-bursztynem ..
Załączniki
krem-do-rak-bursztyn-oraz-maslo-shea[1].jpg

szalwia
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2021, o 20:06

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: szalwia » 12 lis 2021, o 20:09

z bursztynem nie znam ale uzywam Nuxe Reve de Miel i mnie pasuje :D tyle ze zamawiam go internetowo bo stacjonarnie nie widzialam

Awatar użytkownika
kalamburka

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: kalamburka » 16 lis 2021, o 22:46

szalwia pierwsze slysze o tej firmie.. serio jest dobry? szukam cos dla meza. gdzie go zamawiasz?

szalwia
Posty: 8
Rejestracja: 12 lis 2021, o 20:06

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: szalwia » 17 lis 2021, o 18:33

kalamburka pisze:
16 lis 2021, o 22:46
szalwia pierwsze slysze o tej firmie.. serio jest dobry? szukam cos dla meza. gdzie go zamawiasz?
nie dziwie sie ze nie znasz bo ja tez nie znalam do czasu jak kolezanka mi polecila :D zamawiam na notino i serio jest boska :D

Emanuel7354
Posty: 5
Rejestracja: 6 gru 2021, o 13:00

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: Emanuel7354 » 7 gru 2021, o 09:30

Takie kremy są naprawdę bardzo fajne.

Kosmetolog Wrocław

Witam Cię w Moim świecie. Mam na imię Alicja i jestem kosmetologiem z kilkuletnim doświadczeniem. Ukończyłam kosmetologię w Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie oraz zarządzanie produkcją i usługami na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Postanowiłam spełnić jedno z moich najbardziej angażujących marzeń, które będzie także moją pracą.



Będąc kosmetologiem świadomym jak ważne jest spojrzenie holistyczne, zajmuję się pielęgnacją skóry twarzy, szyi oraz dekoltu, gdzie wykonuje bardziej inwazyjne zabiegi stymulujące o działaniu anti-age, jak i również te z zakresu kosmetologii białej – działając według wcześniej ustalonego planu i obecnych potrzeb skóry.
zabiegi dla kobiet - kosmetolog wrocław

Dzięki doświadczeniu jakie zdobywałam także we Wrocławskim Spa, w ofercie znajdziesz masaże relaksacyjne, które pozwolą Ci zapomnieć o sprawach przyziemnych, a orientalne nuty zapachowe i muzyka przeniosą w daleką podróż. W bAli beauty zadbasz również o swoje dłonie, paznokcie, brwi oraz rzęsy.

mala_mi_love
Posty: 1
Rejestracja: 4 kwie 2022, o 23:14

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: mala_mi_love » 4 kwie 2022, o 23:18

Moze bez bursztynu ale mam kremik franucski phyts czy jakos tak. Moja kosmetolog mi polecila i jestem wniebowzieta :D :D

Awatar użytkownika
mabelka
Posty: 63
Rejestracja: 22 paź 2019, o 09:27

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: mabelka » 6 maja 2022, o 14:21

miałam kiedyś wcierkę z wyciągiem z bursztynu i dobrze ją wspominam, może i ten kremik by mi się sprawdził :D sama robię jadalne kosmetyki handmade na użytek własny, ale też na sprzedaż, ale to przede wszystkim do twarzy, a nie do ciała. zapiszę sobie jednak wasze propozycje, może coś mnie zainspiruje do dalszych kosmetycznych poszukiwań :)
Załączniki
Baner_2_18_06_2021_2000x[1].jpg

Awatar użytkownika
ForumMaster
Administrator
Posty: 795
Rejestracja: 31 gru 2009, o 10:02

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: ForumMaster » 25 maja 2022, o 11:11

Ja bym się cieszyła z takiego kremu z bursztynem naturalnym.

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 122
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: regenerujacy krem do rak z bursztynem

Post autor: KrysiaK » 23 lut 2023, o 23:58

Witam, poszukuję odpowiedni krem do cery suchej. Macie jakieś sprawdzone kosmetyki? Ostatni krem, jaki używałam narobil mi więcej szkód, niż dobrego, dlatego bardzo ważny jest dla mnie skład kosmetyku i większość składników naturalnych. Co sądzicie o kremach aloesowych? Dobrze nawilżają?

ODPOWIEDZ