Prezent na święta

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić.
Awatar użytkownika
Armla

Re: Prezent na święta

Post autor: Armla » 20 sie 2019, o 06:14

Najlepiej jest kupować prezent dużo wcześniej. Szczególnie jeśli chodzi o kobietę - dzięki temu będziemy pewni, ze sprezentowana rzecz jej sie spodoba. Warto obserwować na co zwróciła uwagę, na to co jej sie podobało. Jeśli szukacie prezentu dla mamy to biżuteria będzie najlepszym pomysłem. Na pewno odpuściłabym sobie zakup kosmetyków - każdy ma inne wymagania i coś co może wydawac się nam dobre, niekoniecznie będzie dobre dla tej drugiej osoby.
Obecnie Pandora ma bardzo ładną kolekcję dla mam

Na stronie jest cały katalog. Ja już zamówiłam kolczyki - srebrne, delikatne z kryształkami:
Obrazek

Podobają mi się równiez ich nowe koraliki do bransoletek Pandory ( kolekcjonujemy je razem - mama i ja). Mamy obie bransoletki, mama nie była na początku do bransoletki przekonana, potem jedna dała sie namówić i jest zadowolona.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria

Awatar użytkownika
Armla

Post autor: Armla » 28 sie 2019, o 12:02

AnKa Biżuteria ma sporo nowych kolekcji tutaj https://www.ankabizuteria.pl/new-products

Awatar użytkownika
julialllens

Post autor: julialllens » 24 paź 2019, o 05:35

Fajną opcją prezentu są personalizowane koszulki :D Na przykład dla miłośników zwierzaków fajne t-shirty z nadrukami
Załączniki
49498812_297907284242775_2576518660025745408_n[1].jpg

Awatar użytkownika
vika250892

Post autor: vika250892 » 18 lis 2019, o 14:38

Polecam na prezenty mega firma super obsluga i pięknie pakują na święta ;)
Załączniki
banner-główny-2[1].png
banner-główny-1[1].png

Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość » 25 lis 2019, o 11:46

Biżuteria na prezent może być ryzykowna, czasami lepiej ejst wręczyć bon zakupowy i pozostawić decyzję wyboru biżuterii obdarowanemu. Sama w życiu kieruję się zasadą, że wybieram te produkty, których osoba, dla której je wybieram nie kupiłaby ich sama. Nie zawsze odważna biżuteria zdominuje charakter szarej myszki.
Obrazek

Awatar użytkownika
GIOUNO JEWELLERY

Post autor: GIOUNO JEWELLERY » 29 lis 2019, o 09:13

www.ankabizuteria.pl
Nowy sklep z biżuteria online. Wysyłka 24 h .
Zapraszam do zapoznanaia sie z ofertą .
Rok 2019 to nasz spektakularny debiut na scenie biżuteryjnej w Polsce. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży jubilerskiej i chęci łączenia klasyki z nowoczesnością stworzyliśmy markę Giouno. Stworzona przez nas marka to świadectwo proponowanego produktu premium w bardzo obszernym temacie jakim jest biżuteria. Z czystym sumieniem oferujemy Państwu kolekcje męskie i damskie , wykonane z dbałością o każdy szczegół , wyróżniające się autentycznością klejnotów ,i materiałów , które wpisują się w kanony klasycznej jak i nowoczesnej biżuterii. Wzorujemy się na najnowszych trendach i wychodzimy naprzeciw wymaganiom klientów. Współpracujemy z najlepszymi dla których zadowolenie klienta jest priorytetem. Naszym nadrzędnym celem jest zdobyć zaufanie klientów , poprzez świeże spojrzenie na rynek biżuteryjny i nieustanne dążenie do ideału. Nasze ofertę przedstawiamy w sposób najbardziej nowoczesny , przejrzysty i przyjazny klientowi. Proponujemy różnorodność wzorów , materiałów , kamieni i cen , mając na uwadze niepowtarzalność osobowości i temperamentów naszych przyszłych klientów. Chcemy aby nasza biżuteria dawała Wam satysfakcję i w piękny sposób uzupełniała Wasze stylizacje. Pragniemy aby nasi klienci , którzy stanowią dla nas najważniejszy punkt odniesienia z dumą nosili naszą biżuterię.
Załączniki
box4[1].jpg

Aneta123

Post autor: Aneta123 » 29 lis 2019, o 10:37

Ja szukam prezentu dla mojego syna :) interesuje się klockami LEGO teraz są one strasznie w modzie :) dość drogie niestety...ale liczę że na czarny piątek uda mi się złapać jakąś promocje :) do tego dokupię czekoladki Asterix w sakiewce - jego ulubiona postać z komiksów :)

marian332

Post autor: marian332 » 2 gru 2019, o 09:37

Ja często na świeta daje swojej mamie mgiełka nawilżająca i zawsze jest z tego zadowolona. Jest ona bardzo dobrej jakosci i zrobiona z bardzo dobrych skłądników. Bardzo dobrze naawilża i wygładza skóre. Polecam

Awatar użytkownika
Gość

Post autor: Gość » 9 gru 2019, o 16:02

Piekny pomysł na prezent to zestaw biżuterii autorskiej, wyjątkowej, unikatowej, takiej, której nikt inny mieć nie będzie. Polecam Pewniaki na święta lub inne zestawy bizuterii: https://www.ankabizuteria.pl/niesamowit ... bursztynem
Biżuteria autorska

Obrazek
Załączniki
pol_pm_Drobne-magiczne-Kolczyki-wkretki-wysadzane-krysztalkami-3408_3[1].jpg

Awatar użytkownika
Alinka

Post autor: Alinka » 53 min temu

Ten wisiorek jest przepiękny.

ODPOWIEDZ