Co sądzicie o zakupach przez internet?

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
Aga

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Aga » 20 lip 2017, o 14:15

Które się Tobie spodobały? Najlepiej zdjęcie dodaj od razu

Agata

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Milena

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Milena » 24 lip 2017, o 14:21

Oglądałam właśnie produkty na tej stronie. Faktycznie nie ma tam zbyt dużego wyboru. Osobiście też wole jakieś mniejsze sklepiki. Mam kilka sprawdzonych, jednak w tym kupuję najczęściej http://www.ankabizuteria.pl

Awatar użytkownika
haims
Posty: 25
Rejestracja: 21 maja 2014, o 11:33

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: haims » 19 lip 2018, o 07:09

@zuziak1, co do problemu mieszkania na wsi – trafiłaś w samo sedno! Sama mieszkam w malutkiej miejscowości i chociaż mam samochód, którym dojeżdżam do pracy, to z reguły po prostu nie chce się jeszcze po robocie jeździć gdzieś daleko… :< . Musiałam ostatnio kupić sobie nowy pierścionek i sklep internetowy zaoszczędził mi po prostu masę czasu i nerwów…

tomekromek
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2018, o 21:04

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: tomekromek » 22 lip 2018, o 21:28

Bardzo wygodny i tani sposób robienie zakupów przez internet. Sklepy nie stwarzają problemów jeżeli chcemy zwrócić zakupiony produkt.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Gość

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Gość » 6 paź 2018, o 22:08

Bardzo piękna i interesująca biżuteria. Zakup przez internet jest idealnym sposobem aby kupić tę biżuterię :)

Awatar użytkownika
Jagna

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Jagna » 14 paź 2018, o 13:27

Dziś to standard że kupuje się ponad 70% biżuterii w internecine. Tylko ludzie starej daty kupują w bardzo drogich salonach jubilerskich przepłacając wielokrotnie. Tych bogatych z grubym portfelem see starymi klasycznymi przyzwyczjeniami do Apart cost Kruk jest ok30% ale I oni przekonają się szybko że lepszą ofertę I obsługę dostaną w nowoczesnych sklepach internetowych jak np. w sklepie z biżuterią srebrną ankabizuteria.pl

monikakochan
Posty: 5
Rejestracja: 15 paź 2018, o 07:18

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: monikakochan » 17 paź 2018, o 13:36

A ja nie przepadam za zakupami przez internet. zanim cokolwiek kupię muszę to zobaczyć "na żywo", dotknąć, przymierzyć... a nie bawić się później w odsyłki itp.

sweetjealousy57
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2018, o 13:08

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: sweetjealousy57 » 18 paź 2018, o 13:49

To chyb zależy co się kupuje. Świeżego jedzenia nie kupię, ani ubrań, które wiem, że najpierw muszę przymierzyć. Za to wszelkiego rodzaju sprzęt AGD/RTV, dodatki, biżuterię uitp. jak najbardziej. Ostatnio trafiłam na sklep zegarownia.pl i zamówiłam tę bransoletkę. Często korzystam z Allego jak szukam np. puzzli albo etui na telefon. A internetowy sklep Empik ułatwia mi znalezienie książki bez godzin spędzonych na szukaniu między półkami :) Do tego w sklepach internetowych często jest dużo promocji, których czasami nie ma w stacjonarnych. Zbliża się Black Friday, więc zaczynam już obserwować wyżej wymienione stronki, czy nie planują jakiś większych promocji ;)

Awatar użytkownika
~paulina

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: ~paulina » 22 paź 2018, o 13:04

Wiadomo, że kupowanie przez internet jest mega wygodne! Przynosi Ci kurier do domu, jak Ci się nie podoba to zawsze możesz zwrócić ;) Trzeba tylko patrzeć na zabezpieczenia strony i jakie są możliwości płatności. Ja zawsze staram się wybierać takie sklepy gdzie można zapłacić przez system DotPay albo PayU. Wtedy wiem, że to zaufana marka. Ostatnio pokochałam perły i kupiłam sobie bransoletkę ze sklepu . Zapłaciłam przez DotPay, komunikacja ze sklepem była na każdym etapie sprzedaży. Bardzo ich polecam ;)

Awatar użytkownika
Loipeld

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Loipeld » 19 kwie 2019, o 10:29

Ja bardzo lubię robić zakupy przez internet. Nawet czasem kupuję w ten sposób produkty spożywcze, najczęściej w sklepie Swojska Piwniczka. Uważam, że mają bardzo ciekawą i wartą uwagi ofertę, która wam również powinna przypaść do gustu. Zakupy zrobione u nich zawsze przychodzą szybki i dobrze opakowane!

Awatar użytkownika
Lidlia

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Lidlia » 24 kwie 2019, o 17:04

Dziś można spokojnie kupować biżuterię przez Internet. Wystarczy jak pamiętamy o tym aby wybierać zaufane sklepy takie jak ankabizuteria.pl

liliana
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, o 16:03

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: liliana » 25 kwie 2019, o 16:04

Zalezy o jakich produktach mowimy oraz o cenie. Drozsze rzeczy tylko stacjonarnie.

magdakleo
Posty: 4
Rejestracja: 27 kwie 2019, o 10:11

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: magdakleo » 27 kwie 2019, o 10:13

W sieci jest najtaniej.

Awatar użytkownika
maggie87

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: maggie87 » 3 maja 2019, o 12:28

Myślę, że zakupy przez Internet sa dobre, ale nie w kaxdej branzy. ale jak już znasz markę (np. taki YES czy W.kruk), to czasem warto, bo nieraz promocje są dostępne tylko online i jest większy wybór, szukacie kodów rabatowych w różnych serwisach

pisklaczka333
Posty: 1
Rejestracja: 19 maja 2019, o 09:49

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: pisklaczka333 » 19 maja 2019, o 09:51

Jeśli jest naprawdę fajna promocja (np. 70%), a w sklepie stacjonarnym akurat nie ma, to myślę, że jak najbardziej można spróbować, jak cos to jest 14 dni na zwrot , w AnKa Biżuteria jest mnóstwo kodów rabatowych

Awatar użytkownika
Gość

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Gość » 1 lip 2019, o 09:28

Jeśli chodzi o zakup biżuterii przez internet to wolę jednak kupować stacjonarnie. Ale wiele innych rzeczy kupuję online jak ubrania, kosmetyki, akcesoria do telefonu, meble itp..

Awatar użytkownika
JankaManka

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: JankaManka » 11 sie 2019, o 16:17

Mi, osobie która od zawsze mieszka w większym mieście, bardziej podpadły zakupy w internecie niż te w sklepie stacjonarnym - po prostu nie znoszę tłumów i chodzenia z torbami... Już nawet jedzenie zamawiam przez internet, a co dopiero resztę. Kupiłam zegarek i wszystko bez problemowo i szybko.

Awatar użytkownika
Majala

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Majala » 15 sie 2019, o 09:18

Jubiler online – czy warto zdecydować się na zakupy?

Coraz częściej słyszymy wokół hasła mówiące o tym, że część naszego życia toczy się w wirtualnej rzeczywistości. Wiele osób uważa, że to przesada, jednak chyba jest w tym sporo prawdy. Dzięki Internetowi możemy bowiem nie tylko komunikować się z przyjaciółmi, nawet nie wychodząc z domu; nie tylko oglądać seriale czy czytać wiadomości; ale też robić zakupy. I dotyczy to już chyba każdej branży. Nic więc dziwnego, że również jubilerzy oprócz działalności stacjonarnej, coraz częściej prowadzą także sklepy internetowe. Biżuteria z dobrego kruszcu potrafi jednak sporo kosztować, dlatego z pewnością wielu potencjalnych klientów zastanawia się, czy warto tak ryzykować i dokonywać zakupu za taką cenę w sklepie internetowym. Z pewnością w dzisiejszych czasach nie powinniśmy mieć co do tego żadnych obaw.


Przede wszystkim, wysyłane do klientów produkty są zawsze ubezpieczone, dlatego ryzyko utraty pieniędzy związane z zagubieniem paczki na poczcie czy w firmie kurierskiej, nie istnieje. Klienci nie ryzykują zupełnie niczym. Zakupy w sklepie internetowym to dobra alternatywa dla osób, które nie lubią tłoku i kolejek, a chcą jedynie spokojnie dokonać wyboru. Możemy przeglądać katalog produktów umieszczony w Internecie godzinami, i nikt nie będzie nas pospieszał. Możemy też odłożyć zakup na kolejny tydzień, aby dobrze przemyśleć swoją decyzję. Nie ma żadnej presji.

KolczykiJublier online złoto

Jubiler w sklepie internetowym dokładnie opisuje swoje produkty. Zdaje sobie sprawę z tego, że potencjalni klienci nie mogą dotknąć danego produktu, zobaczyć go na własne oczy – dlatego zależy mu na tym, aby dać jak najlepszy obraz danej biżuterii – wówczas po dokonaniu zakupu klient nie będzie zaskoczony, że „myślał, iż ta bransoletka na kostkę będzie wyglądać zupełnie inaczej”. Jeśli więc zastanawiamy się nad zakupem biżuterii przez Internet, wybierzmy taki sklep, który przy każdym produkcie umieszcza przynajmniej jedno zdjęcie oraz dokładnie opisuje każdy konkretny wyrób. W informacji powinny pojawić się dane odnoszące się do próby danego kruszcu, wagi oraz dokładnych wymiarów ozdoby. To podstawowe wskazówki dla klientów, jednak najlepiej, jeśli będzie ich jeszcze więcej.

W końcu każdemu jubilerowi powinno zależeć na satysfakcji klienta po dokonaniu zakupu. W jubilerskim sklepie internetowym, podobnie jak w stacjonarnym, znajdziemy szeroki wybór produktów – ze złota, srebra, z kamieniami naturalnymi czy szlachetnymi. Dużą popularnością cieszą się zawsze bransoletki złote damskie, gdyż stanowią one uniwersalny prezent na okazje takie jak urodziny, walentynki czy święta. Biżuteria powinna być jednak wykonana niezwykle precyzyjnie. Niedopuszczalne są jakiekolwiek wady czy skazy. Dobry jubiler online dostarcza złoto najwyższej jakości, dlatego nie powinniśmy martwić się o takie sytuacje.

bransoletka złota damskaBiżuteria sklep internetowy

Perfekcyjnie wykonane, trwałe bransoletki będą doskonałą ozdobą kobiecego nadgarstka. Oczywiście biżuteria w sklepie internetowym to propozycja kierowana nie tylko do kobiet. Wśród asortymentu znajdziemy też coś dla prawdziwych mężczyzn, którzy lubią czuć się atrakcyjnie. To na przykład szeroki wybór sygnetów, które podkreślą elegancję każdego gentlemana. Wyglądają stylowo i w wielu sferach są one uważane za jeden z wyznaczników statusu społecznego. Wiąże się to oczywiście z historią, gdyż dawniej sygnety stanowiły o prestiżu danego mężczyzny, o jego przynależności do konkretnego rodu.

bransoletka męska

Dla mężczyzn przygotowano też ofertę bransoletek z białego lub żółtego złota, które z pewnością docenią Panowie z dobrym gustem i poczuciem smaku. Najważniejsze, że wszystkie wyroby dostępne w sklepie internetowym odznaczają się zawsze identyczną jakością – bardzo dobrą wytrzymałością i trwałością – co biżuteria sprzedawana w salonie stacjonarnym. Bardzo często wielu jubilerów prowadzących działalność online proponuje odbiór zakupionego produktu w punkcie stacjonarnym. I to właśnie dlatego sklepy internetowe z biżuterią zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością i mogą pochwalić się sporą liczbą klientów zadowolonych z zakupów.

Awatar użytkownika
Armla
Posty: 53
Rejestracja: 19 sie 2019, o 08:41

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Armla » 19 sie 2019, o 09:05

Ja równiez poluje na promocje i wyprzedaże,to dotyczy oczywiście biżuterii, zwykle w okolicach lipca oraz w okolicach świątecznych przeglądam rózne sklepy online w poszukiwaniu promocji na biżuterię.
Sama ostatnio skorzystałam z promocji Pandory. Obecnie mają zresztą i tak sporo promocji - polecam zajrzeć sobie do ich zakładki outlet bo można tam napotkać na całkiem dobre okazje na charmsy. . Ogólnie warto jest śledzić promocje w ich sklepie internetowym ponieważ móżna znaleźć tam wiele takich ciekawych zniżek.Mam wrażenie, że jest ich więcej niż w sklepach stacjonarnych.
Najlepiej kupować bransoletki z charmsami już w komplecie. Takie komplety są tańsze.
Sama obecnie mam dwie ich bransoletki. Jedną na srebrze, drugą na rzemyku i kolekcjonuję do nich beadsy.

Awatar użytkownika
Madziaaa15

Re: Co sądzicie o zakupach przez internet?

Post autor: Madziaaa15 » 19 sie 2019, o 12:48

Od 2 lat zamawiam zakupy przez internet, ale.. wybieram tylko te autoryzowane sklepy, gdzie nie trafię na jakiś bubel... W moim posiadaniu ostatnio znalazł się piękny naszyjnik Ostrowski, zamówiłam go na Zegarownia.pl i jak czegoś szukasz, to mogę polecić sklep. Swoją drogą na marce też warto zawiesić oko bo mają niepowtarzalną biżuterię.
Obrazek

ODPOWIEDZ