Strona 1 z 1

ślub księcia harrego

: 13 maja 2018, o 08:36
autor: ForumMaster
Meghan Markle i książę Harry wezmą ślub 19 maja w kaplicy Świętego Jerzego w zamku królewskim w Windsorze. Para na ślub zaprosiła 600 gości. Ciekawe jak będzie wyglądała para młoda i jaką biżuterię ślubną będą mieli

ślub księcia Harrego

: 14 maja 2018, o 21:18
autor: Henryk
Meghan Markle i książę Harry wezmą ślub 19 maja w kaplicy Świętego Jerzego w zamku królewskim w Windsorze. Para na ślub zaprosiła 600 gości. Jednak w przyjęciu weselnym, które odbędzie się wieczorem w rezydencji Frogmore House niedaleko Windsoru weźmie udział zaledwie 200 osób. Na wręczonych gościom zaproszeniach znalazł się ręcznie wykonany, pozłacany herb księcia. To b ędzie niesamowicie ekscytujące wydarzenie.

Re: ślub księcia harrego

: 21 maja 2018, o 11:49
autor: Radosław
Ślub Harrego i Megan odbył się w sobotę 19 maja. Było na nim wielu celebrytów.
Gdzie oglądać ten ślub za darmo w internecie? Sprawdź tu! Ten długo wyczekiwany ślub, na który przybędą tłumy Brytyjczyków i turystów, będzie transmitowany na żywo na całym świecie. Ślub księcia Harrego i Meghan odbędzie się w XV-wiecznej kaplicy Św. Jerzego na terenie zamku Windsor.

Kim jest wybranka serca księcia Harry'ego? Meghan Markle mówi bez ogródek, jest niezależna, reprezentacyjna i do tego Amerykanka. Już tylko te cechy powinny sprawić, że Meghan Markle stanie się po ślubie z księciem Harrym hitem dla opinii publicznej, bo nie złamią jej surowe zasady brytyjskiego tronu. Zresztą ten ostatni jest dziś już inny niż był pół wieku temu.