Zdrowie

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.
Awatar użytkownika
olaf332
Posty: 16
Rejestracja: 20 cze 2020, o 07:51

Zdrowie

Post autor: olaf332 » 25 mar 2021, o 16:52

Kilka tygodni temu musiałem skorzystać z usg tarczycy . Każdemu polecam skorzystać z tego miejsca bo to naprawdę bardzo się opłaca.

TERAPIA
LECZENIE CHORÓB ŻYŁ I TĘTNIC
dr n. med. Małgorzata Czupryniak-Sławińska
dr n. med. Witold Sławiński

Usg naczyń, tarczycy, tętnic, żył, usg Doppler Łódź
Jesteśmy, najdłużej w Łodzi działającą, prywatną placówką, specjalizującą się w chorobach naczyń.
W tej dziedzinie posiadamy ponad 30- letnie doświadczenie.
Zajmujemy się kompleksową diagnostyką i leczeniem chorób naczyń (m.in. leczenie żylaków) oraz chirurgią dziecięcą.
Stosujemy nowoczesne metody diagnostyczne i lecznicze.

leczenie chorób tętnic i żył
usuwanie żylaków i pajączków
skleroterapia
leczenie stopy cukrzycowej
USG DOPPLER tętnic i żył (również w domu pacjenta)
USG jamy brzusznej , piersi ,tarczycy
chirurgia dziecięca

Zdrowie

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Ariana
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2020, o 12:42

Re: Zdrowie

Post autor: Ariana » 26 mar 2021, o 07:55

Ok, ja zazwyczaj po prostu chodzę do pobliskiej przychodni i to mi wystarcza :0

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 43
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: Zdrowie

Post autor: KrysiaK » 6 kwie 2021, o 14:15

W dzisiejszej rzeczywistości zdrowie ma zupełnie nowe znaczenie. Wiele osób wciąż poszukuje informacji na temat koronawirusa. Wielu z nich potrzebuje również dostępu do testów na covid-19. Te dostępne są od ręki.

Testy na koronawirusa
Jako Laboratorium INVICTA jesteśmy liderem innowacyjnej diagnostyki genetycznej w Polsce już od ponad 15 lat. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, w tym jako jedni z pierwszych w kraju zastosowaliśmy w badaniach DNA technologię sekwencjonowania następnej generacji (NGS). Nasz zespół tworzy 70 osób: ekspertów, naukowców i wykwalifikowanych diagnostów laboratoryjnych oraz lekarzy genetyków z wieloletnim doświadczeniem. W naszym laboratorium wprowadziliśmy badania molekularne na COVID-19 wykonywane specyficzną metodą RT-PCR, rekomendowaną przez Światową Organizację Zdrowia (WHO).

Wiarygodność naszych testów została potwierdzona przez instytucje zewnętrzne, w tym PZH. Ponadto opracowaliśmy własny zestaw pobraniowy, tak by bezpiecznie pobrać wymaz z gardła i nosa pacjenta, a jednocześnie odpowiednio utrwalić i dezaktywować wirusa w probówce. Pobrane wymazy poddawane są również kontroli jakościowej.

Awatar użytkownika
Ariana
Posty: 32
Rejestracja: 28 paź 2020, o 12:42

Re: Zdrowie

Post autor: Ariana » 7 kwie 2021, o 06:07

O zdrowie trzeba dbać, jak wiadomo.

Awatar użytkownika
Domka
Posty: 15
Rejestracja: 7 sie 2018, o 20:33

Re: Zdrowie

Post autor: Domka » 28 maja 2021, o 10:59

Hej, wiadomo o zdrowie trzeba dbać bo bez niego nie mamy nic. Zawsze warto mieć przy sobie leki, które np. pomogą nam z skurczowym bólem żołądka. ktomalek.pl na której znajdziecie mnóstwo leków, które są dokładnie opisane a nawet możecie je zamówić online. Zerknijcie i pozdrawiam !

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 43
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: Zdrowie

Post autor: KrysiaK » 29 maja 2021, o 07:27

Znacie "magiczne" właściwości czosnku? Ja zawsze wiedziałam, że to doskonałe lekarstwo na przeziębienie. O jego mocy podnoszenia odporności też słyszałam. Jednak okazuje się, że ma również działanie wzmacniające serce o czym doczytałam tutaj aptekagemini.pl

Czosnek wykazuje szereg właściwości leczniczych.

Działa jak łagodny antybiotyk. Potrafi poradzić sobie z licznymi bakteriami chorobotwórczymi, w tym z niektórymi szczepami wywołującymi zakażenie jamy ustnej, dróg oddechowych czy dróg moczowych. Oprócz tego działa przeciwgrzybiczo i przeciwwirusowo. W przeziębieniu pomaga także dzięki swoim właściwościom przeciwgorączkowym, napotnym i przeciwzapalnym. Ze względu na właściwości przeciwbakteryjne i regulujące florę jelitową może być wykorzystywany w przebiegu biegunki.
Wykazuje działanie przeciwrobacze. Bywa stosowany zewnętrznie do lewatyw w przebiegu owsicy. Potrafi sobie poradzić nawet z glistą ludzką czy tasiemcem. Jest to jednak bardziej ciekawostka, a w przypadku podejrzenia pasożytów układu pokarmowego lepiej zastosować produkt leczniczy z apteki.
Czosnek ma korzystny wpływ na układ krążenia. Ajoen, powstały wskutek rozpadu allicyny, jest silnym inhibitorem agregacji płytek krwi. Ponadto, wspomaga działanie prostacykliny i innych substancji antyagregacyjnych. Substancja ta wpływa także na obniżenie poziomu cholesterolu. Regularne spożywanie czosnku powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych, co ma duży udział w profilaktyce miażdżycy, udarów mózgu i zawałów serca. Wbrew powszechnej opinii, nie ma jednoznacznych dowodów na to, że czosnek obniża ciśnienie krwi.
Ajoen wykazuje działanie przeciwnowotworowe. Wywołuje apoptozę (zaprogramowaną śmierć komórki) oraz hamuje proliferację (rozwój) leukemicznych komórek rakowych.
Czosnek pospolity znajduje też zastosowanie w radzeniu sobie z dolegliwościami ze strony układu pokarmowego. Działa żółciopędnie, rozkurczowo i przyspiesza pracę jelit. To wszystko sprawia, że spożywanie czosnku zapobiega powstawaniu wzdęć. Poza tym, pomimo ostrego smaku, nie dopuszcza do wystąpienia zgagi. Dzięki właściwościom przeciwutleniającym chroni wątrobę. Spożywanie czosnku jest zalecane osobom na diecie redukcyjnej, gdyż poprawa pracy całego układu pokarmowego sprzyja utracie wagi.
Załączniki
tresc8-e1551789741607-695x462[1].jpg

ODPOWIEDZ