Strona 1 z 1

W czym trzymacie biżuterię ?

: 27 lut 2010, o 22:45
autor: PiercinG
Pytanie jak w temacie w czym trzymacie swoją biżuterię? Ja swoją biżuterię trzymam w szufladzie, ułożoną w różnych pudełkach, pudełeczkach.

Re: W czym trzymacie biżuterię ?

: 28 lut 2010, o 00:12
autor: wwizz
Moja biżuteria ogranicza się do obrączki ślubnej i zapinek do rękawów od koszul, a i malej zapineczki od krawata. Żony zaś biżuteria nie mieści się w żadnej szafie :D musi mieć do niej odpowiednie szkatułki, pudełeczka i kosmetyczki. :twisted:

Re: W czym trzymacie biżuterię ?

: 4 mar 2010, o 17:45
autor: muszka
Swoją biżuterię składam w jedno miejsce, jest to szuflada z odpowiednimi pojemniczkami do różnych zestawów biżuteryjnych. Szkatułek nie miałabym gdzie trzymać, a tak wszystko w jednej szufladzie i bez problemów i bałaganu.

Re: W czym trzymacie biżuterię ?

: 4 mar 2010, o 18:16
autor: Pajo
Ja trzymam biżuterię na półce, posegregowaną do odpowiednich kuferków (pierścionki, naszyjniki i kolczyki) i pudełek (osobno bransoletki i osobno łańcuszki). Tak zawsze wszystko mam pod ręką, a w dodatku pudełka i kuferki są ładne i stylowe i dobrze się prezentują.

Re: W czym trzymacie biżuterię ?

: 4 mar 2010, o 20:16
autor: kasiuniaa
Trzymam biżuterię w kuferku składającym się z czterech części, każda część przeznaczona jest do różnych elementów. Segregacji biżuterii pozwala mi odnajdować bez problemów to co aktualnego dnia chcę na siebie założyć.

Re: W czym trzymacie biżuterię ?

: 4 mar 2010, o 20:22
autor: Amelia
Ja trzymam biżuterię w szkatułce, która dostałam jako prezent od mojej pierwszej miłości oraz w oryginalnych pudełkach ze skepów jubilerskich np. z Apartu. Wyglądają one ładnie, biżuteria jest w nich chroniona, a ja nie musze wydawać pieniędzy na kolejne kuferki.

Re: W czym trzymacie biżuterię ?

: 23 lut 2011, o 17:40
autor: maly_aniolek
Ja mam różne szkatułki, żeby wszystko było ładnie posegregowane, a przy okazji jaka to ładna ozdoba pokoju :) Ale wiadomo, wygoda przede wszystkim - jakby nie było porozdzielane, ciężko by się na zajęcia wyrobić ;)

Re: W czym trzymacie biżuterię ?

: 25 kwie 2011, o 09:38
autor: Sklep-Jubilerski
Ja podobnie tak jak inni użytkownicy forum-biżuterię trzymam w szkatułce. Dzięki temu wiem że jest bezpieczna i nic jej nie uszkodzi. Kuferek to również bardzo dobry pomysł,szczególnie jeżeli mamy większa ilość biżuterii.