Strona 1 z 1

Białe czy żółte złoto?

: 2 mar 2010, o 22:17
autor: Charlotte
Który rodzaj złota wolicie- biały czy żółty? Klasyczne żółte kojarzy się z elegancją i pięknem, natomiast białe często mylone jest ze srebrem. Mimo to, bardziej preferuję białe złoto, może dlatego że według mnie lepiej komponuje się z różnymi kamieniami i z moją garderobą. Jaka jest wasza opinia na ten temat?

Re: Białe czy żółte złoto?

: 4 mar 2010, o 17:18
autor: muszka
Żółte złoto to coś bardzo dostojnego i eleganckiego, białe złoto jest już tylko eleganckie i nie kojarzy się z dostojeństwem i bogactwem. W dzisiejszych czasach złoto straciło niestety na swojej wartości, kiedyś to każdy marzył o złotej biżuterii i złotym zegarku. A teraz? Czasy się zmieniają i gusta ludzkie także.

Re: Białe czy żółte złoto?

: 4 mar 2010, o 22:06
autor: Filonka
A mi bardziej chyba podoba się białe złoto. Wiem, że jest dość podobne do srebra i może być mylące, ale jakoś bardziej do mnie przemiawia niż żółte złoto. Wydaje mi się, że to drugie do mnie nie pasuje i jest zbyt poważne do mojej osobowości.

Re: Białe czy żółte złoto?

: 6 mar 2010, o 17:30
autor: Audrey H.
Zdecydowanie wolę klasyczne, żółte złoto. Jest eleganckie, szykowne i ma w sobie coś pociągającego. Bardziej też pasuje do moich ubrań i do mojego stylu. Poza tym białe złoto za bardzo kojarzy mi się ze srebrem i z czymś powszechnym, żółte jest bardziej wyjątkowe.

Re: Białe czy żółte złoto?

: 28 wrz 2011, o 19:39
autor: dorisss
Tylko białe jeśli o mnie chodzi. Żółte kojarzy mi się z nielegalnym handlem :D Mój pierścionek zaręczynowy jest z białego złota i nie zamieniłabym go na żaden inny. Ma brylant i wygląda tak http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=13794146 Pierścionek jest z białego złota, więc nasze obrączki tez takie będą. Wydaje mi się,że białe złoto wygląda bardziej elegancko i delikatnie. Ale to tylko moje odczucia.

Re: Białe czy żółte złoto?

: 26 paź 2011, o 16:43
autor: Sklep-Jubilerski
Większości białe złoto kojarzy się ze srebrem i nic tego nie zmieni. Dlatego też uważam, że złoto o klasycznym żółtym kolorze jest ładniejsze i ładniej się prezentuje.