Strona 1 z 1

męskie sygnety

: 3 mar 2010, o 11:58
autor: Cezar
Biżuteria jest dla mnie ważnym dodatkiem, podkreśla mój strój, charakter i współtworzy odpowiedni wizerunek w mojej pracy. Najczęściej wybieram łańcuszki, zegarki i pierścienie, ale ostatnio znalazłem w salonie jubilerskim stylowy złoty sygnet, jednak moja partnerka stwierdziła, że jest on za bardzo "widoczny" i kojarzy jej się z typem Casanovy, a nie poważnego biznessmana. Moje odczucia są zupełnie inne, uważam że jest naprawdę elegancki. Nie mogę w sieci znaleźć dokładnie tego modelu, ale są zdjęcia podobnych np. ten


Jaka jest wasza opinia na temat tego typu sygnetów?

Re: męskie sygnety

: 4 mar 2010, o 17:02
autor: muszka
Sygnety kojarzą mi się nie z kasanovami, ani też z biznesmenami, skojarzenia moje skupiają się na osobach w wieku powyżej 60 lat, siwym włosem i sygnetem na palcu mającym być oznaką dostojeństwa, finansowego dobrobytu. U starszych mężczyzn jak najbardziej sygnet, u młodych nie.

Re: męskie sygnety

: 4 mar 2010, o 19:43
autor: Pajo
Mi się natomiast bardzo podoba biżuteria u mężczyzn, również sygnety. jednak we wszystkim musi być zachowany umiar, jeżeli wybiera się sygnet, powinno się zrezygnować z pierścieni. Ten sygnet, którego zdjęcie wrzuciłeś, jest własnie taki z umiarem, stonowany i nie jest wymyślny. Myślę, że dobrze się będzie prezentować, nie tylko u 60-latka, ale też u 30 czy 40-latka.

Re: męskie sygnety

: 4 mar 2010, o 20:55
autor: kasiuniaa
Nie widzę mojego chłopaka z sygnetem, jakoś młodzi chłopacy nie powinni w ogóle mieć na placach sygnetów. Mogą mieć te obrączki różnego rodzaju w srebrze, ale nic złotego. To zbyt bardzo porządne się wydaje i poukładane moim zdaniem. Tak już po 30stce można myśleć o sygnetach wcześniej nie za bardzo.

Re: męskie sygnety

: 5 mar 2010, o 12:40
autor: Damianeroo
Ja uważam, że to nie powinno zależec od wieku, ale od stylu. Jeżeli ktoś już jako 25-latek nosi się elegancko i poważnie, to czemu nie miałby w to wpleść sygnetu. Jeżeli natomiast ktoś ma luźny styl, ale np. uważa że sygnet jest modny i zakłada go do sweterka i jeansów uważam, że wtedy wygląda śmiesznie. Trzeba być konsekwentnym w każdym wyborze.

Re: męskie sygnety

: 18 sty 2017, o 21:30
autor: julia009
Mnie bardzo podobają się sygnety, zresztą mojemu facetowi też. Sam nosi jeden, który dostał ode mnie na urodziny, w ogóle bardzo lubi męską biżuterię :) Mnie najbardziej podoba się sygnet też pewnie można tam znaleźć 8-)