Strona 1 z 1

Szafiry

: 6 mar 2010, o 19:50
autor: Nina
Biżuteria z szafirami jest jedną z moich ulubionych. Szafiry to bardzo twarde minerały, o pięknym niebiesk-granatowym zabarwieniu. Pasują do wielu karnacji i strojów, ponadto świetnie podreślają kolor moich oczu, dlatego mam wiele biżuterii z nimi :) A co wy sądzicie o tych kamieniach?

Re: Szafiry

: 6 mar 2010, o 20:02
autor: Coco_Chanel
Tak, szafiry są pięknymi minerałami, nie mniej jednak uważam że najpiękniejsze z nich to szmaragdy. Uwielbiam kolor zielony, szczególnie jego głębokie odcienie, a taki właśnie jest szmaragd. Niebieski i barwy z jego rodziny nie są moimi ulubionymi, ale mimo to uważam, że biżuteria ze szafirami jest piękna i stylowa. Na pewno zwraca uwagę innych.

Re: Szafiry

: 8 mar 2010, o 19:42
autor: Hazel_Eye
A mi bardziej podobają się szafiry:) Może dlatego, że wolę niebieski kolor bardziej niż zielony. Poza tym myślę, że szafiry komponowałyby się lepiej z moimi ubraniami.

Re: Szafiry

: 10 mar 2010, o 14:13
autor: sklepik_one
Szmaragdy i szafiry są bardzo pięknymi minerałami o bardzo cenionymi w świecie biżuterii. Niestety nie wszystkich na takie cacka stać i nie każdy może sobie pozwolić na nie, nawet by pożyczyć na jedną noc. Za takie minerały płaci się spora kasę, ale nie opłakujmy tego aż tak bardzo, gdyż od dawna jest możliwość zamówienia biżuterii wg. własnych pomysłów i upodobań, przypominając tą biżuterię z prawdziwymi minerałami takimi jak szmaragd, szafiry. U mnie w sklepie także, więc do niego zapraszam ;)

Re: Szafiry

: 10 mar 2010, o 20:55
autor: Saara
Szafiry, jak i inne mierały, są naprawdę piękne. Kojarzą mi się z klasyczną biżuterią i zachwycającą prostotą. Co do ceny, przeglądając strony internetowe mozna znaleźć pierścionki z szafirami czy szmaragdami za kilkaset złotych, myślę, że to normalna cena dla pierścionka (większość ze złotem tyle kosztuje). Sama mam pierścionek z rubinem, nie był bardzo drogi, za to jest bardzo piękny i trwały (służy mi już 6 lat).

Re: Szafiry

: 28 gru 2010, o 12:56
autor: Sklep-Jubilerski
Świetnie wygląda ten pierścionek na zdjęciu,bardzo lubię takie kompozycje z szafirem oraz innymi klejnotami. Dodatkowo są one bardo wytrzymałe,wiec nie musimy się o nie obawiać.