Biżuteria nazębna.

Jaka to modna biżuteria, gdzie kupować, co nosić. Wszystko o biżuterii dla kobiet.

Samo słowo BIŻUTERIA jest to nie tylko ozdoba ale także bogata symbolika. Sama biżuteria od praktycznie zawsze oznaczała niezwykłe bogactwo i przepych. W czasach obecnych już niekoniecznie. Symbolika zmieniała się i modyfikowała wraz z upływem lat na przestrzeni kolejnych wieków. Najbardziej rozpowszechnionym symbolem jest noszenie obrączek. Symbol uznawany na całym świecie oznaczający zaślubiny. Swoją własną symbolikę posiadają również diamenty i perły. Symbolem zatem może być nie tylko kształt ale także materiał. Symboliczne są zawieszki, np. te przedstawiające Jezusa lub Maryjki, niektóre bransoletki, a także korale.

W przypadku korali decydujący nie jest kształt, a raczej użyty rodzaj kamyka. Przesyconą bogactwami jest biżuteria celtycka. W biżuterii celtyckiej symbolika dotyczy zarówno kształtów jak i motywów. Biżuteria symboliczna cieszy się ogromną sprzedażą, jest chętnie wręczanym jak i otrzymywanym prezentem. Szeroki opis dotyczący symboliki i znaczenia biżuterii znajdziemy w Internecie

Srebrna biżuteria damska to symbol elegancji i subtelności. Srebro jest cenione za swój delikatny blask i uniwersalność - pasuje do większości stylizacji i dodaje im elegancji. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele informacji na temat srebrnej biżuterii, od porad na temat jej wyboru i konserwacji, po inspiracje i pomysły na stylizacje.

Biżuteria dla kobiet to nie tylko dodatek, ale także sposób wyrażania siebie. Srebrna biżuteria może podkreślić Twoją osobowość, dodać blasku codziennym stylizacjom lub uczynić specjalne okazje jeszcze bardziej niezapomnianymi. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele inspiracji na srebrne kolczyki, bransoletki, naszyjniki i pierścionki, które dodadzą blasku każdej stylizacji.

Modna biżuteria to nie tylko kwestia aktualnych trendów, ale także indywidualnego stylu. Na naszym forum jubilerskim znajdziesz wiele pomysłów na to, jak nosić srebrną biżuterię, aby podkreślić swój styl i osobowość.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach na naszym forum jubilerskim. Możesz zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami i pomysłami, a także pomagać innym w wyborze idealnej biżuterii. Dołącz do naszej społeczności i odkryj piękno srebrnej biżuterii!
Awatar użytkownika
sklepik_one
Posty: 33
Rejestracja: 10 mar 2010, o 12:21

Biżuteria nazębna.

Post autor: sklepik_one » 10 mar 2010, o 12:27

Prowadzą własny sklep musiałam przystosować się do kolejnej mody panującej w dzisiejszym świecie a chodzi tutaj nie o piercing bo do tego zdążyłam się już przyzwyczaić, lecz chodzi mi o biżuterię nazębną. Taka biżuteria to przede wszystkim elementy ze złota, szkła kryształowego lub cyrkonii. Montuje się ja do powierzchni zęba za pomocą specjalnego kleju. Klej specjalnie przeznaczony do tej biżuterii nie niszczy powierzchni zęba, nawet przy usuwaniu biżuterii czy też zmianie na inną ozdobę.

Biżuteria nazębna.

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Charlotte
Posty: 14
Rejestracja: 2 mar 2010, o 21:54

Re: Biżuteria nazębna.

Post autor: Charlotte » 10 mar 2010, o 21:21

Bardzo specyficzna moda... Pewnie swoje korzenie ma w muzyce rapowej, w której piosenkarze często występują z tak zwanymi Grillami na zębach (biżuteria nazębna). O ile do tej rapowej biżuterii zdążyłam się przyzwyczaić, taka wersja bardziej powszechna czy nawet występująca jako jakiś trend kompletnie do mnie nie przemiawia. Uważam, że lepiej zainwestować w naszyjnik albo ładny kolczyk, niż w złote kółeczko na zębie.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Biżuteria nazębna.

Post autor: Sklep-Jubilerski » 20 sty 2011, o 10:22

No cóż.. Każdy ma inny gust,wiec nic dziwnego że rodzi się moda na coś nowego,coś co nie było do tej pory spotykane. Ja również pierwszy raz spotykam się z tym zjawiskiem,a podoba Wam sie coś takiego? Mi raczej nie...

Awatar użytkownika
klasyk
Posty: 65
Rejestracja: 18 gru 2010, o 10:44

Re: Biżuteria nazębna.

Post autor: klasyk » 21 sty 2011, o 20:14

Ciekawe co na taką biżuterię powie pani stomatolog. Po za tym jest to ciekawy trend - porównać go można z dużymi pustymi obrączkami wstawianymi w uszy przez mężczyzn. Należy przyznać odwagę zarówno osobie z biżuterią w zębie jak i z tym kolczykiem pustym w środku. Już wiele razy przekonaliśmy się że coś co na początku jest nowe, dziwne, kiedyś nawet zakazane, czasami wyśmiewane... nagle staje się super modą. Zobaczymy jak będzie w tym przypadku.

Awatar użytkownika
rebel88
Posty: 11
Rejestracja: 3 lis 2010, o 10:41

Re: Biżuteria nazębna.

Post autor: rebel88 » 12 lut 2011, o 22:10

MI osobiscie sie to nie podoba. Po co sobie psuc zeby ?? W dodatku z daleka wcale to nie tak ładnie wygląda. Co do sprzedaży jestem za ale nie podoba mi się ta moda.

Awatar użytkownika
Kemonart
Posty: 6
Rejestracja: 6 kwie 2011, o 15:03
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Biżuteria nazębna.

Post autor: Kemonart » 6 kwie 2011, o 15:26

Trend rzeczywiście jest nowy w Polsce, jak każde zdobnictwo ciała ma swoich przeciwników i zwolenników.
Ja mogę się wypowiadać w ramach biżuterii nazębnej z kryształów - sprzedaje się jej dość sporo do hurtowni medycznych więc zainteresowanie ogólnie jest.

Awatar użytkownika
Sklep-Jubilerski

Re: Biżuteria nazębna.

Post autor: Sklep-Jubilerski » 25 kwie 2011, o 09:30

Wg mnie to poniekąd odbiega od norm i szkoda swojego zdrowia,a już w szczególności zębów. Nie rozumiem tego trendu,który faktycznie jest nowy ale chyba niewielka część z nas zdecyduje się na taki rodzaj biżuterii. Wolimy tą bardziej klasyczną.

Awatar użytkownika
kolczyki2
Posty: 11
Rejestracja: 3 sty 2020, o 07:43

Re: Biżuteria nazębna.

Post autor: kolczyki2 » 17 sty 2020, o 17:38

Myślę, że nie łatwo wybrać stomatologa. Wybór jest przecież bardzo duży. Ciekawą ofertę można znaleźć tu dental-team.pl. Z tego co widać tworzą to miejsce z pasją, co jest moim zdaniem bardzo ważne. Zakres usług jest szeroki. Obejmuje między innymi implanty, protezy, wybielanie zębów. Myślę, że warto od nich dowiedzieć się więcej na temat biżuterii nazębnej. Z pewnością profesjonaliści najlepiej doradzą w tym temacie. Moim zdaniem warto zapoznać się z ofertą.

marchewka3
Posty: 8
Rejestracja: 17 mar 2020, o 13:39

Re: Biżuteria nazębna.

Post autor: marchewka3 » 17 mar 2020, o 15:47

Polecam klinikę Piodent Mają placówki w Pruszkowie i w Wołominie. Mnie się osobiście biżuteria nazębna nie podoba, ale co kto lubi. Ja w Piodencie od wielu lat leczę zęby.

Jowita0
Posty: 5
Rejestracja: 29 lip 2020, o 22:19

Re: Biżuteria nazębna.

Post autor: Jowita0 » 29 lip 2020, o 22:22

Moim zdaniem trzeba uważać z takimi dodatkami - możemy uszkodzić zęby. No a co do gabinetu stomatologicznego i robienie implantów : takie usługi jak ]stomatologia estetyczna w Krakowie wykonuje Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej doktor Świątkowskiej mieszczące się w Podgórzu. Centrum jest bardzo dobrze wyposażone a implantolodzy i chirurdzy są doskonale wykwalifikowani dzięki czemu dobierają najlepsze rozwiązania dla każdego pacjenta. Na stronie centrum znajdziesz informacje dotyczące zabiegów oraz rodzajów implantów.

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 122
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: Biżuteria nazębna.

Post autor: KrysiaK » 10 wrz 2021, o 12:43

a jak z punktu widzenia stomatologii się do tego podchodzi? czy nie uszkadza to w żaden sposób szkliwa? może warto to omówić z dentystą, jeżeli tak to polecam Ci klinikę premium-clinic.pl

ODPOWIEDZ