na ktorej stronie nosi sie broszke

Awatar użytkownika
Biżuteria
Posty: 1448
Rejestracja: 31 gru 2009, o 11:05

na ktorej stronie nosi sie broszke

Post autor: Biżuteria » 5 sty 2020, o 22:38

Mam pytanie o na ktorej stronie nosi sie broszke - kto podpowie mi?

na ktorej stronie nosi sie broszke

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Magdalena Piecz

Re: na ktorej stronie nosi sie broszke

Post autor: Magdalena Piecz » 10 lis 2020, o 18:37

Teraz jest duża dowolność, zakładasz broszę tam gdzie chcesz i jak chcesz.

Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 456
Rejestracja: 10 lis 2020, o 20:35

Re: na ktorej stronie nosi sie broszke

Post autor: Martusia » 26 lis 2020, o 21:22

Widziałam ostatnio dziewczynę która miała broszkę przypiętą do buta. :D Na pewno była to broszka, bo to były buty firmowe i to nie była naszywka, tylko ewidentnie broszka :D

Awatar użytkownika
Mgiełka091
Posty: 67
Rejestracja: 3 lis 2020, o 21:16

Re: na ktorej stronie nosi sie broszke

Post autor: Mgiełka091 » 28 kwie 2021, o 21:48

Ja mam taką i noszę ją przypiętą do beżowej torebki, świetnie się prezentuje :)
Załączniki
pszczola-broszko-wisior-markazytami-rubinami-szklo-murano-i-emalia[1].jpg

Awatar użytkownika
Martusia
Posty: 456
Rejestracja: 10 lis 2020, o 20:35

Re: na ktorej stronie nosi sie broszke

Post autor: Martusia » 24 paź 2021, o 21:03

Ozdobne broszki powinno się umieszczać w górnej części klatki piersiowej – przy ramionach, pod obojczykami lub w centralnej części dekoltu. Szczytem elegancji jest broszka umieszczona tuż pod szyją. Można ją nosić zarówno po lewej jak i po prawej stronie, a także wykorzystać do spięcia luźnych brzegów sweterka lub chustki. Klasyczne miejsce upięcia broszki to również poły marynarki lub dekolt wieczorowej sukni. Współcześnie jednak styliści coraz chętniej sięgają po niekonwencjonalne rozwiązania. Dużą popularnością cieszy się noszenie broszek w nietypowych miejscach – materiałowe broszki doskonale sprawdzą się przypięte do paska, kapelusza lub torebki. Można nimi ozdobić zapięcie kołnierzyka, krawat lub przypiąć do obroży na tasiemce. Hitem jest umieszczanie broszek na sznurówkach retro balerinek lub botkach, a także przypinanie ich do długich, wąskich szalików w stylu lat 70.
Załączniki
broszka-srebrna-lisc-z-niebieskim-opalem[1].jpg

Awatar użytkownika
Marecka
Posty: 1136
Rejestracja: 4 sty 2020, o 20:46

Re: na ktorej stronie nosi sie broszke

Post autor: Marecka » 19 lut 2023, o 12:42

Broszkę można nosić na różnych częściach garderoby, w zależności od stylu, okazji i preferencji osoby, która ją nosi. Oto kilka najczęściej spotykanych sposobów noszenia broszek:
  • Na kołnierzu - broszka może być przypięta do kołnierza bluzki, koszuli lub marynarki. Jest to popularny sposób noszenia broszek, który dodaje elegancji i klasy do codziennej garderoby.
  • Na piersi - broszkę można umieścić na jednym z ramion, na środku piersi lub na boku. Jest to dobry sposób, aby podkreślić piękno bluzki lub sukienki i dodatkowo zdobić strój.
  • Na torbie - broszka może być przypięta do torebki lub plecaka, aby dodać trochę blasku do codziennego stroju.
  • Na kapeluszu - broszka może być umieszczona na przedniej części kapelusza, aby go ozdobić i wyróżnić z tłumu.
  • Na szalu lub apaszce - broszka może być przypięta do szala lub apaszki, aby dodać mu eleganckiego wykończenia i urozmaicić stylizację.
Ważne jest, aby wybrać odpowiednią wielkość i styl broszki, który pasuje do okazji i stylu ubierania się.

Awatar użytkownika
Karol
Posty: 74
Rejestracja: 8 sie 2018, o 07:47

Re: na ktorej stronie nosi sie broszke

Post autor: Karol » 19 lut 2023, o 15:48

Broszka srebrna może być noszona na różnych częściach garderoby, takich jak kołnierzyk koszuli, bluzki, swetry, płaszcze czy sukienki. Ostatecznie, wybór miejsca zależy od stylu i okazji.

ODPOWIEDZ