Jak oceniacie ich jakość i wartość kolekcjonerską dewocjonalii?

Kategoria "Dewocjonalia" to miejsce dla wszystkich, którzy są zainteresowani przedmiotami religijnymi i ich rolą w praktyce duchowej. Użytkownicy mogą tutaj dzielić się swoimi doświadczeniami, poradami i pomysłami na temat różnego rodzaju dewocjonaliów.

Dyskusje w tej kategorii mogą obejmować szeroki zakres tematów, od różańców, krzyży, medalików, ikon, obrazów religijnych, po świeczniki, korony do adoracji, a nawet literaturę religijną. Użytkownicy mogą dzielić się swoimi ulubionymi dewocjonaliami, jak również poradami na temat ich wyboru, użytkowania i konserwacji.

Kategoria "Dewocjonalia" to także miejsce, gdzie można poruszyć temat znaczenia i symboliki różnych dewocjonaliów. Użytkownicy mogą dzielić się swoimi refleksjami na temat tego, jak poszczególne przedmioty pomagają im w ich duchowym rozwoju i praktyce modlitewnej.

Dodatkowo, ta kategoria jest miejscem, gdzie można omówić kwestie związane z zakupem dewocjonaliów, takie jak rekomendacje sklepów, porównanie cen, a nawet pomysły na tworzenie własnych dewocjonaliów.

Zapraszamy do udziału w dyskusjach, dzielenia się pomysłami i doświadczeniami związanymi z tym ważnym aspektem praktyki religijnej.
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 30314
Rejestracja: 1 mar 2010, o 20:13

Jak oceniacie ich jakość i wartość kolekcjonerską dewocjonalii?

Post autor: Cezar » 8 sie 2023, o 20:51

Witajcie miłośnicy biżuterii! Ostatnio natknąłem się na piękne srebrne dewocjonalia na srebrne-obrazki.pl. Są one nie tylko estetyczne, ale także mają głębokie znaczenie sakralne. Czy ktoś z Was ma w swojej kolekcji takie dewocjonalia? Jak oceniacie ich jakość i wartość kolekcjonerską?

Jak oceniacie ich jakość i wartość kolekcjonerską dewocjonalii?

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 118
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: Jak oceniacie ich jakość i wartość kolekcjonerską dewocjonalii?

Post autor: KrysiaK » 31 paź 2023, o 21:01

Szukasz obrazka na Chrzest dla maluszka, pamiątki komunijnej dla wnuczka, a może Twoja pociecha wstępuje na nową drogę życia i chciałbyś podarować nowożeńcom elegancki obrazek srebrny na Ślub? W sklepie https://www.ankabizuteria.pl/dewocjonal ... ki-srebrne znajdziesz wszystko i wiele więcej.

Szukasz obrazka na Chrzest dla maluszka, pamiątki komunijnej dla wnuczka, a może Twoja pociecha wstępuje na nową drogę życia i chciałbyś podarować nowożeńcom elegancki obrazek srebrny na Ślub? Dobrze trafiłeś - nasz asortyment srebrnych obrazków to prawdopodobnie największa i najbardziej atrakcyjna cenowo oferta, jaką możesz znaleźć, a duży wybór wzorów i rozmiarów pozwoli Ci idealnie dobrać pamiątkę do rangi okazji, jak i zasobności portfela.

Wyjątkowy prezent na kążdą okazję

Pamiątkowe obrazki srebrne to aktualnie jeden z najbardziej popularnych prezentów dla bliskich osób na różne okazje, takie jak Chrzest Święty, Pierwsze Urodzinki, Komunia Święta, czy Bierzmowanie. Urocze pamiątki z wizerunkiem aniołków czuwających nad śpiącym dzieckiem lub archanioła ostrzegającego dzieci przed niebezpieczeństwem idealnie wpasują się w charakter każdego dziecięcego pokoiku wprowadzając atmosferę spokoju i bezpieczeństwa. Duże obrazy srebrne ze Świętą Rodziną, która w kulturze chrześcijańskiej stanowi symbol życia rodzinnego i zaufania Bożej Opatrzności, sprawdzą się doskonale zarówno jako prezenty od rodziców dla dzieci przyjmujących sakrament małżeństwa jak i od dzieci dla rodziców na okazje okrągłych rocznic, jak srebrne i złote gody.
Utrwal pamięć wyjątkowej chwili

Każdy srebrny obrazek wzbogacisz bezpłatnie tabliczką indywidualną dedykacją, która nada jej wyjątkowy, sentymentalny charakter i będzie przez długie lata przywoływać pamięć doniosłych wydarzeń i bliskich osób. Tabliczka wykonana jest metodą grawertonu i umieszczana z tyłu produktu, dzięki czemu pamiątka, którą otrzymasz nie jest traktowana jako produkt spersonalizowany - a więc możesz ją zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 30 dni.
Najwyższa jakość i szlachetne materiały

Wszystkie prezentowane w naszej ofercie srebrne ikony wykonane są z użyciem szczerego srebrna, którego cienka warstwa nałożona jest na innowacyjny materiał Mirosilver. W naszym sklepie nie ma miejsca na imitacje. Miarą talentu artystów tworzących srebrne wizerunki jest takie zaprojektowanie elementów srebrnego obrazu, aby fragmenty błyszczące i te ze zmatowionego srebrna podkreślały w rezultacie przestrzenny efekt srebrnego wizerunku. Pamiątka umieszczona jest w większości przypadków na lakierowanym na ciemny kolor drewnianym podkładzie, dzięki któremu produkt zyskuje stabilną formę i można go postawić lub powiesić na ścianie.

ODPOWIEDZ