telefon na komunie

Kategoria "Komunia" jest dedykowana dyskusjom na temat tego ważnego sakramentu w życiu każdego katolika. Tutaj możemy rozmawiać o wszystkim, co związane z Pierwszą Komunią Świętą - od przygotowań, przez wybór stroju, aż po wybór odpowiednich prezentów.

W tej kategorii znajdziecie wiele tematów dotyczących przygotowań do Pierwszej Komunii Świętej. Możemy dyskutować o znaczeniu tego sakramentu, jak przygotować dziecko do jego przyjęcia, jakie czytania wybrać na Mszę Świętą, jakie pieśni będą odpowiednie, a także jak zorganizować przyjęcie komunijne.

Jednym z najważniejszych aspektów Pierwszej Komunii Świętej jest wybór stroju. W tej kategorii możemy podzielić się swoimi pomysłami na idealny strój dla chłopca lub dziewczynki, dyskutować o tradycyjnych i nowoczesnych stylach, a także poradzić sobie z wyzwaniami związanymi z dopasowaniem dodatków.

Kolejnym ważnym elementem są prezenty komunijne. W tej kategorii możemy wymieniać się pomysłami na idealny prezent, który będzie nie tylko piękną pamiątką tego dnia, ale także czymś, co będzie miało duchowe znaczenie dla dziecka.

Kategoria "Komunia" to miejsce, gdzie możemy wspólnie świętować i dzielić się doświadczeniami związanymi z tym ważnym momentem w życiu naszych dzieci. Zapraszamy do udziału w dyskusjach, dzielenia się pomysłami i doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Amelia
Posty: 7448
Rejestracja: 1 mar 2010, o 19:53

telefon na komunie

Post autor: Amelia » 13 sty 2020, o 20:52

Mam pytanie o telefon na komunie - kto podpowie mi?

telefon na komunie

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Daria
Posty: 27
Rejestracja: 27 lut 2018, o 12:49

Re: telefon na komunie

Post autor: Daria » 27 paź 2020, o 12:55

A może warto pomyśleć o zakupie SMARTWATCH?
Pomyślałem o tym, bo trafiłem na:

Smartwatch to nowe, ulepszone wcielenie zegarka, do złudzenia go przypominające. Kształt, wygląd, budowa są niemal identyczne. To, co wyróżnia Smartwatch to wielofunkcyjność. Najnowsze urządzenia nie tylko przydadzą się profesjonalnym sportowcom, ale i "zwykłym" śmiertelnikom. Są w stanie pokazać nam, aktualny czas, jak dotychczasowe zegarki, ale i mierzą tętno, monitorują jakość snu, informują o bezdechu sennym, a nawet mogą być przenośnym EKG. Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że na swoim nadgarstku będziesz mógł nosić taką machinę?
Ze względu na ogromną popularność Smartwatchy warto zwrócić uwagę na ogromną ofertę akcesoriów do tego urządzenia: etui, pasków, szkieł hartowanych, folii ochronnych. Mogą się one okazać bardzo praktycznymi gadżetami lub świetnym pomysłem na prezent. W naszym sklepie 4GSM znajdziesz szeroki wybór wielofunkcyjnych Smartwatchy, umożliwiających kontrolowanie swojego stanu zdrowia lub swoich bliskich: osób starszych, lub dzieci. Jeśli np. borykasz się z problemem nadciśnienia Smartwatch poinformuje Cię o zagrażających Twojemu zdrowiu odchyleniach od normy. To jedna z wielu możliwości, jakie daje Ci to niewielkie urządzenie. Sprawdź sam, co jeszcze może Ci zaoferować. Poznaj również całą ofertę akcesoriów, dzięki którym będziesz mógł dowolnie zmieniać wygląd Twojego Smartwatcha i dbać o to, aby służył Ci jak najdłużej!

Myślę że takie gadżety są coraz popularniejsze... Sam bym takiego kupił!
Tylko nie wiem, czy mają rozmiary dla dzieci ;)

Awatar użytkownika
muszka
Posty: 5277
Rejestracja: 4 mar 2010, o 14:28

Re: telefon na komunie

Post autor: muszka » 9 lis 2020, o 21:06

Za moich czasów dostawało się medaliki, a nie telefony. Byliśmy w tym roku u siostrzeńca i oprócz kasy (bo zbiera na coś konkretnego ) dostał od Nas właśnie medalik . I będzie miał chociaż jakąś pamiątkę .
Załączniki
srebrny-naszyjnik-matka-boska-cudowna-na-bialej-masie-perlowej-i-czarnymi-cyrkoniami[1].jpg

ariska
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2020, o 19:58

Re: telefon na komunie

Post autor: ariska » 28 lis 2020, o 21:05

Jest to jakiś pomysł i osobiście uważam, że dobry. Trzeba zapytać dziecko lub jego rodziców jaki model kupić. Jeśli chcecie sprawić niespodziankę. Jest tam bowiem wiele naprawdę ciekawych modeli dopasowanych do różnych potrzeb i oczywiście możliwości finansowych. Na pewno maluch będzie zadowolony z takiego prezentu.

Awatar użytkownika
KrysiaK
Posty: 122
Rejestracja: 27 sie 2020, o 13:41

Re: telefon na komunie

Post autor: KrysiaK » 7 mar 2021, o 11:08

Ja również uważam, że jest to dobry pomysł. Dziecko w tym wieku potrafi już korzystać odpowiednio z telefonu. Polecam sprawdzić model . To nowość z końca zeszłego roku. Telefon o dobrych parametrach technicznych, wytrzymałej baterii i dobrym aparacie. A wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie.
Załączniki
poco-m3-4gb-64gb-power-black[1].jpg

Awatar użytkownika
kingalos
Posty: 15
Rejestracja: 10 wrz 2020, o 17:57

Re: telefon na komunie

Post autor: kingalos » 22 kwie 2021, o 10:30

W obecnych czasach, gdzie rozwój technologiczny jest bardzo duży, myślę, że każde dziecko ucieszy się z telefonu jako prezent. Może iPhone 12 Mini ? Na stronie ceneo znajdziecie specyfikację produktu, będziecie mogli zapoznać się z parametrami technicznymi tego modelu i sprawdzić jak obecnie wygląda on cenowo na rynku. Przed zakupem takiego prezentu warto skonsultować się z rodzicami, aby zapytać czy nie mają nic przeciwko.
Załączniki
f-apple-iphone-12-mini-64gb-bialy-white[1].jpg
f-apple-iphone-12-mini-64gb-bialy-white[1].jpg (5.17 KiB) Przejrzano 712 razy

ODPOWIEDZ