jak sprawdzić bank

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
W polowaniu na prezent – na przykład co podarować w Dzień Kobiet czy walentynki?
W tym roku mrozy zmusiły wszystkich do niezwykłego zaopatrzenia się we wszelkiego rodzaju ciepłe swetry, pulowery, płaszcze i szaliki. Koncerny produkujące ciepłe stroje dorobiły się niesamowitej fortuny, na klientach tak bardzo pragnących uciec przed okropnym mrozem. Ulice każdego dnia przemierzały tłumy zakapturzonych mieszkańców dzielnie starających się dotrzeć do miejsc swojej pracy poprzez zawieruchy i śnieg.

A przecież wiosna już tuż tuż. W odstawkę pójdą kozaki, a panie w końcu będą mogły pochwalić się czymś więcej niż warstwą trzech swetrów. Wraz z nadejściem marca śnieg topnieje w oczach i zaczynają kwitnąć pierwsze pierwiosnki czekające na swoją kolej zamieszkania w którymś z pięknych, kryształowych wazonów. Okazji wszak jest wiele, a najważniejsza już na początku tego wiosennego miesiąca, kiedy to obchodzony jest Dzień Kobiet.

Panowie zachodzą w głowę nad najwspanialszymi prezentami dla swoich dam serca, a przecież każdy wie, że najlepszym przyjacielem kobiety są diamenty, w wersji dla mniej zamożnych mogą być również perły, ewentualnie inna stylowa biżuteria – przykładowo korale. Z takim ekwipunkiem każdy pan może liczyć na ciepłe przyjęcie, a tym samym i na stopienie ostatnich tej zimy lodów.

Niedługo już przyjdzie nam zrzucić okropne i ciężkie płaszcze, a z całą pewnością miło będzie to zrobić w ciepłej atmosferze pierwszych wiosennych dni przyprawionych delikatnym blaskiem luksusu, którego przyda nam elegancka biżuteria.
Awatar użytkownika
Srebrna-Biżuteria
Posty: 30040
Rejestracja: 9 sie 2011, o 21:44

jak sprawdzić bank

Post autor: Srebrna-Biżuteria » 2 gru 2019, o 00:13

Pytam o jak sprawdzić bank - kto zna?

jak sprawdzić bank

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
zuzka22
Posty: 8
Rejestracja: 11 lut 2017, o 10:06

Re: jak sprawdzić bank

Post autor: zuzka22 » 20 kwie 2021, o 18:01

Może wystarczy opinia innych osób? :) W ten sposób możemy się dowiedzieć czy bank jest wiarygodny :)

Nie polecam. Właśnie zamykam konto u tych złodziei. BZ WBK oferował bezpłatne konta i przez 18lat korzystałem z ich usług. To co wyprawiają ostatnio (płatne smskody, płatne przelewy internetowe, płatna wpłata pieniędzy w okienku itd itd) skłania mnie to przeniesienia rachunków.

Banki w 2016 r. wygenerowały rekordowy zysk 20%!! Całe obciążenie z tytułu podatko bankowego przeniesiono na Klientów! A wszytsko dzięki PiS i ich obietnicom wyborczym… Podziękujcie sami sobie wyborcy pisiorów

Odpowiedz
Leszek 16/03/2016 o 6:51 am
Kompletne zero za prowadzenie konta przelewy zlecenia stałe itp. karty nie posiadam ale mając kartę do konta jakies opłaty tam są jak w każdym banku ogólnie konto jest git posiadam je juz kilka i jestem zadowolony.

Odpowiedz
Tadeusz 31/01/2016 o 10:32 am
Ten bank jak chce zdobyć klienta to wchodzi Ci wiadomo w co, a jak będziesz miał jakieś problemy z obsługą w tym banku to Cię spławią i do tego kłamią, nie dopuszczają do wiadomości,że bankomat-wpłatomat też się psuje i okrada ludzi. Nie polecam.

Odpowiedz
Tadeusz 31/01/2016 o 10:31 am
Nie polecam tego banku. 5.01.2016 r o godz. około 10:20 wpłacałem za pomocą wpłatomatu w BZ WBK Oddział w Głogowie 3050 zł, po chwili pokazał się komunikat, że banknoty zostały nie rozpoznane i wysunęły się nie do końca przez szczelinę, abym mógł je zabrać. Podczas wyciągania pojedynczo pieniędzy, zdążyłem wyciągnąć tylko 800 zł, gdyż za chwilę wpłatomat wycofał moje pieniądze do wewnątrz oraz pokazał się komunikat, że pieniądze zostały zatrzymane. Dodatkowo wpłatomat zabrał mi kartę do środka i już nie oddał. Następnie pokazał się komunikat, że wpłatomat jest uszkodzony. Czekałem kilka minut mając nadzieję,że odda mi za chwilę pieniądze oraz kartę, gdy się odwiesi. Natychmiast zgłosiłem fakt kradzieży moich pieniędzy przez wpłatomat pracownicy banku. Od samego początku ta pani mnie zwodziła mówiąc, że zgłosi reklamację do zewnętrznej firmy obsługującej wpłatomat i być może jeszcze tego samego dnia ktoś przyjedzie, otworzy wpłatomat, przeliczy pieniądze, i nie będzie z tym problemu, gdyż wpłacane pieniądze są w innej kasecie niż te wypłacane. 8.01.2016 r zadzwoniłem do tej pani z banku i powiedziałem, że nagłośnię sprawę w mediach i internecie jak nie oddadzą mi jak najszybciej moich pieniędzy w kwocie 2250 zł. 11.01.2016 kwota 2250 zł, została warunkowo zwrócona na moje konto. W dniu 20.01.2016 dostałem pismo z banku iż nastąpiła korekta w kwocie 100 zł i te pieniądze znikły z mojego konta. Uważam, że albo bank używa niesprawnego wpłatomatu ( kilka razy poprzednio, gdy chciałem wpłacić pieniądze nie mogłem skorzystać z wpłatomatu, gdyż widniała informacja, że wpłatomat jest uszkodzony ) albo ktoś obsługujący wpłatomat w tym banku ukradł mi 100 zł. W tym dniu znowu odwiedziłem tę panią w celu odzyskania 100 zł, napisała po swojemu reklamację na komputerze, nie miałem możliwości zapoznania się z treścią reklamacji, nie dostałem potwierdzenia jej złożenia oraz kazała czekać dwa tygodnie na odpowiedż z banku, czy to jest w porządku? Sugerowała mi również, że te 100 zł mogło zostać na blacie wpłatomatu i ktoś mógł je sobie wziąć. Są to bzdury, gdyż po zabraniu mi pieniędzy czekałem kilka minut mając nadzieję, że jakimś cudem wpłatomat się otworzy i odda mi kartę i pieniądze.

Odpowiedz
jakub48 29/04/2015 o 10:32 am
Od momentu założenia konta godnego polecenia, wyświetlając saldo w bankowości internetowej widziałem, że jest powiększone o limit debetowy tj. 15 tys zł. Obecnie (od stycznia 2015) nie widzę żadnej informacji o dodanych środkach – te dodatkowe 15 tys. wyświetlają się zsumowane z moimi oszczędnościami. Np. mam na koncie 1000zł, a wyświetla się 16000.
Zachęca to do (nieświadomego) naruszenia tej rezerwy finansowej, Trzeba się pilnować i przyzwyczaić, żeby na koncie było zawsze powyżej 15 tys. Moim zdaniem to jest praktyka nie uczciwa. Osobiście mam zawsze rezerwy finansowe i nigdy nie potrzebowałem skorzystać z debetu, więc dla mnie taki sposób prezentacji salda rachunku jest nieodpowiedni. Konto darmowe, ale uciążliwe.

Co o tym sądzicie?

Odpowiedz
mat 14/03/2016 o 5:17 pm
To samo mam w mBanku.
Również mi się nie podoba, ale cóż.

Odpowiedz
klient 07/03/2015 o 8:36 am
To jest skandal!!!!Bankowcy skubią nas w biały dzień. Konto bezpłatne to fikcja. Podstawowe konto z podstawową debetówką powinno być bezpłatne, tak jest w normalnych krajach. W Polsce bankowcy skubią nas w obliczu prawa. Właśnie oskubano mnie 7 zyli za karte, którą użyłem w zeszłym roku. Nie polecam konta godnego polecenia.Dzwoniąc na infolinie BZWBK, wciskają ci kita o zaletach posiadania karty oraz innych “bezpłatnych usług”, żenada i nieuczciwość.

Odpowiedz
Laszteriks 13/11/2014 o 5:15 pm
Zgadzam się z komentarzem, że największym (i dla mnie jedynym) minusem tego banku są bankomaty., bo dla mnie opłaty za wypłacanie z bankomatów obcych są trochę zbyt wysokie. Ale cała reszta mi nie przeszkadza, bo jest oszczędnie i BZWBK nie oszukuje swoich klientów, tak jak na moje nieszczęście robią to inne banki.

ODPOWIEDZ