jaka kasa fiskalna do sklepu internetowego

Tutaj znajdziecie rady jak dobierać biżuterię
Awatar użytkownika
Srebrna-Biżuteria
Posty: 30044
Rejestracja: 9 sie 2011, o 21:44

jaka kasa fiskalna do sklepu internetowego

Post autor: Srebrna-Biżuteria » 2 gru 2019, o 06:03

Pytam o jaka kasa fiskalna do sklepu internetowego - kto zna?

jaka kasa fiskalna do sklepu internetowego

Sklep z biżuterią srebrną oraz pamiątkami: https://www.forum-bizuteria.com/viewtopic.php?f=13&t=1001
biżuteria srebrna
pamiątki srebrne
AnKa Biżuteria
 

Awatar użytkownika
Gość

Re: jaka kasa fiskalna do sklepu internetowego

Post autor: Gość » 27 kwie 2021, o 12:13

Ten poradnik może ci pomóc :)

Czym jest kasoterminal?
Kasoterminal to kasa fiskalna z terminalem (mojafiskalna.pl/kasy-fiskalne), dzięki czemu, zamiast dwóch, podłączonych do siebie urządzeń, korzystasz tylko z jednego. Pozwala to na ergonomię stanowiska pracy, a także optymalizację systemu do zarządzania sprzedażą. Kasoterminal łączy w sobie funkcje kasy fiskalnej, terminala do płatności bezgotówkowych oraz systemu POS.

Kasoterminal jest dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, którzy posiadają więcej niż jeden punkt sprzedaży. Sprawdzi się m.in. w punktach handlowych i usługowych. Taki sprzęt będzie jednak zbędnym wydatkiem, gdy prowadzisz niewielki sklep, masz kilku pracowników i to ty głównie zarządzasz swoim biznesem.

Kiedy wybrać systemy, kasy POS?
System POS to wielozadaniowy sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem, które umożliwia sprawne zarządzanie sprzedażą, zwłaszcza w takich obiektach jak restauracje, hotele, rozbudowane sklepy detaliczne i punkty obsługowe. Systemy POS ułatwiają obsługę klientów, a także skracają ten czas. Możliwe jest przypisanie każdemu pracownikowi unikalnego konta, do którego należy się zalogować przed rozpoczęciem pracy. To, co jeszcze jest istotne, już z punktu widzenia klientów twojego sklepu, to podgląd wykonywanych czynności.

Aczkolwiek, aby móc korzystać z systemów POS, konieczne jest podłączenie do sprzętu komputerowego dodatkowych urządzeń, jak drukarka fiskalna, terminal płatniczy, czytnik kodów kreskowych, czy waga elektroniczna.

Jak działają systemowe kasy fiskalne?
Systemowe kasy fiskalne to kolejne rozwiązanie dla dużych sklepów, biznesów, które dziennie obsługują sporą liczbę klientów, generując tym samym wysoki obrót. Umożliwiają m.in. wprowadzenie nawet do kilkudziesięciu tysięcy pozycji towarowych (to kasy z największą bazą towarową), wybranie jednego z wielu interfejsów komunikacyjnych, a także płynną wymianę danych z wagą elektroniczną, czy skanerem kodów kreskowych.

Do jakiego biznesu mobilna kasa online?
Każdy z przedstawionych powyżej typów kasy fiskalnej, przeznaczony jest głównie dla dużych przedsiębiorstw. Z jednej strony wynika to z funkcjonalności tych urządzeń, a z drugiej z ich wysokiej ceny. Dlatego mamy jeszcze jedno, praktyczne rozwiązanie, jakim jest mobilna kasa online. Charakteryzuje się tym, że jest przenośna, posiada wymienne akumulatory. Sprawdzi się zarówno w jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i w przychodniach, w których lekarz obsługuje też wizyty domowe, niedużych warsztatach samochodowych, salonach fryzjerskich itd.

Awatar użytkownika
ali_sierra
Posty: 13
Rejestracja: 27 maja 2020, o 13:07

Re: jaka kasa fiskalna do sklepu internetowego

Post autor: ali_sierra » 5 maja 2021, o 11:02

Gość pisze:
27 kwie 2021, o 12:13
Ten poradnik może ci pomóc :)
Warto podkreślić, że poradnik pochodzi ze strony kasoterminal-kasa-pos-czy-kasa-fiskalna-systemowa-jaka-kasa-fiskalna-nadaje-sie-do-twojego-biznesu

ODPOWIEDZ